Koliko su Trump i Amerika stvarno loši u borbi s k

poruka: 37
|
čitano: 12.994
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koliko su Trump i Amerika stvarno loši u borbi s k".
15 godina
offline
Koliko su Trump i Amerika stvarno loši u borbi s k

Zato mi imamo ozbiljne mjere:

 

Postojala bi obaveza da se skup prijavi Civilnoj zaštiti, ako ima više od 100 ljudi, a Civilna zaštita će organizirati nadzor. To će biti mještovite inspekcije i nadzirat će drže li se okupljeni propisanih mjera, rekao je Capak.

Objasnio je i da će nove preporuke sadržavati i uputu koja će se odnositi na ples.

Preporuča se da podij bude dovoljno velik, četiri kvadratna metra po plesaču. Plesati se smije s partnerom s kojim se inače pleše. Ples bi trebao biti i individualan i to bi se sve nadziralo. Svima je u interesu, i onima koji organiziraju i onima koji dolaze da se nitko ne zarazi, istaknuo je.

 

Teatar apsurda se nastavlja...

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koliko su Trump i Amerika stvarno loši u borbi

a ebačinaj?

 

mislim, ne pitam za sebe nego pajdaša koji je upoznao jednu voljnu pa.....

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
Re: Koliko su Trump i Amerika stvarno loši u borbi
Metar i po razmaka obavezno, pa kako se dogovore...
14 godina
offline
Re: Koliko su Trump i Amerika stvarno loši u borbi

aha, eventualno zlatni tuš....

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
Re: Koliko su Trump i Amerika stvarno loši u borbi
Eto, vidiš da se može, mogu također međusobno gledat rad prstića, koristit babin šćap... ionako stručnjaci kažu da se sve odvija u tintari :D
14 godina
offline
Re: Koliko su Trump i Amerika stvarno loši u borbi

ja sam ti više za hands on pristup:

 

Ju je je? Je ju je!
6 godina
offline
Re: Koliko su Trump i Amerika stvarno loši u borbi
Drzite se tehnike. Uskoro ce i kod nas broj umrlih biti veći, ali ne od korone i bit ce Vam sve jasno odakle brojevi. Umirat ce se od drugih bolesti koje su zapostavljene. I to mladi ljudi pa i djeca koja su mogla živjeti, al neće. Zbog mjera od korone. Ako je prosjecan život 70 i nešto, spasimo one pojefine od 85+ za koji mjesec života na ustrb mladih. U nekim europskim državama imamo pad dijagnosticiranih karcinoma od 90 u drugom tromjesečju. Ako korona nije lijek, onda gledate mrtve koji to jos ni ne znaju. Glupost se skupo plaća. Ako zaraženi nemaju antitijela, kako ćete napraviti cjepivo? Ako imaju što se svi zdravi i mlađi od 65 ne zaraze i zastitimo stare tjekom tog perioda. Imunitet krda Uostalom imate Svede 35 % s antitijelima vec sada. Službeno. Da nisu imali proboje u staracke domove broj umrlih bi bio kao i kod nas. Ako se ovo nastavi umirat ce se i od MRSE, bolničke bakterije, zbog količine dizinficirajucih sredstava na svakom koraku.
 
0 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice