Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

poruka: 35
|
čitano: 12.792
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kome to prodaju, dobio je po zasluzi".
12 godina
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

Kupiš ovo i poslije toga panj da možeš stavit noge u kokpit.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kome to prodaju, dobio je po zasluzi
nixass kaže...
Keso kaže...

Nego, s čim je kompatibilan onaj panj?

USB-C

 E-Panj :D

6 godina
offline
Re: Kome to prodaju, dobio je po zasluzi
panj sidi na panju:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

@ihush to što lajkaš nekog kog "ne podnosiš" pokazuje tvoju veličinu osobe. Tako i ja, ponekad lajkam i tebe i @visak, iako vas generalno "ne podnosim". A zapravo nije istina da vas ne podnosim, a da smo negdje u živo bila bi zafrkancija na najjače.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kome to prodaju, dobio je po zasluzi
Keso kaže...

@ihush to što lajkaš nekog kog "ne podnosiš" pokazuje tvoju veličinu osobe. Tako i ja, ponekad lajkam i tebe i @visak, iako vas generalno "ne podnosim". A zapravo nije istina da vas ne podnosim, a da smo negdje u živo bila bi zafrkancija na najjače.

- naravno da ti ništa nije jasno.. jer ako nešto 'lajkam' to nema veze s podnošenjem, simpatijama i sl.. tj slažem se ili ne s natipkanim i ako to tako (pravilno) čitaš, nema nejasnoća :) nhf.

 

.. i da, lajkanje je namjerno tipfeler (karikirano).. što bi normalan sugovornik (sutipkač?) razumio, tj zamjenica za palac gore-dolje što facebookeri smatraju lajkanjem dok je značenje u temi zapravo izraz slaganja s natipkanim u postu, no to one druge ne spriječava u navijanju za-protiv, neovisno o argumentima ili činjenicama. To je tad jednostavno navijanje, mišljenje, osjećaj.. nešto bezvezno. U mom slučaju kao šala-vic 'tipfeler' namjeran.

nhf.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice