Kotačići od 700 dolara s Maca – na skateboardu

poruka: 5
|
čitano: 2.798
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kotačići od 700 dolara s Maca – na skateboardu".
13 godina
offline
Kotačići od 700 dolara s Maca – na skateboardu

First try!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kotačići od 700 dolara s Maca – na skateboardu

@autor clanka

 

Ako pretpostavimo da ih neće kupiti baš mnogo ljudi –ulaganje u strojeve i alate za njihovu proizvodnju Appleu se niti ne može isplatiti s niskom prodajnom cijenom. No, dosta o prodajnoj politici, pričajmo malo o nečemu zabavnijem.

 

Ako Appleu Samsung proizvodi pola iPhonea, a ostatak proizvodi Foxconn - dok je OLED ekran 100% Samsungov proizvod, kao i memorijski cipovi i pohrana - mislis li zbilja da je Tim Cook uspostavio interni "Odjel za kotace i kruzna gibanja"!?

 

Ja nisam strucnjak za prodajnu politiku - ali ako Ikea uspije izbaciti uspjesnu seriju zvucnika i lampi, nekako smatram da je i Apple spsoban unajmiti firmu za kotacice, koji, gle cuda, izgledaju kao i kod drugih proizvodjaca namjestaja.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kotačići od 700 dolara s Maca – na skateboardu
wyks kaže...

@autor clanka

 

Ako pretpostavimo da ih neće kupiti baš mnogo ljudi –ulaganje u strojeve i alate za njihovu proizvodnju Appleu se niti ne može isplatiti s niskom prodajnom cijenom. No, dosta o prodajnoj politici, pričajmo malo o nečemu zabavnijem.

 

Ako Appleu Samsung proizvodi pola iPhonea, a ostatak proizvodi Foxconn - dok je OLED ekran 100% Samsungov proizvod, kao i memorijski cipovi i pohrana - mislis li zbilja da je Tim Cook uspostavio interni "Odjel za kotace i kruzna gibanja"!?

 

Ja nisam strucnjak za prodajnu politiku - ali ako Ikea uspije izbaciti uspjesnu seriju zvucnika i lampi, nekako smatram da je i Apple spsoban unajmiti firmu za kotacice, koji, gle cuda, izgledaju kao i kod drugih proizvodjaca namjestaja.

 KOje strojeve? Koje alate? Sigurno je potrebna nova linija CNC masina za dva komada metala i lezaj unutra? De ljudi olabavite malo. Ovo ce napraviti svako sa imalo pristojnom radionicom po cijeni na komad nizom od ovog. Ispade da je teze napraviti tockic nego oled ekran......

 

Meni je uvijek fascinatno kako Apple napravi spektakl od banalnih stvari.... I sad ljudi puse pricu kako su ovo neki spektakularno specijalni tockici.....

A i

i
su odlicno objasnili zasto ovo Apple radi.... Osnove marketinga koji Apple radi najbolje na svijetu bez konkurencije....

 

13 godina
offline
Kotačići od 700 dolara s Maca – na skateboardu

Ljudi, vi se smijete, ali Apple tu radi nešto revolucionarno. Kotačići za desktop računalo su prvi korak, bežični pristup električnoj enegriji je drugi korak. Vidjet ćete vi kada Apple-ova desktop računala više neće biti vezana za zidne utičnice... 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kotačići od 700 dolara s Maca – na skateboardu
Marko :D kaže...

Ljudi, vi se smijete, ali Apple tu radi nešto revolucionarno. Kotačići za desktop računalo su prvi korak, bežični pristup električnoj enegriji je drugi korak. Vidjet ćete vi kada Apple-ova desktop računala više neće biti vezana za zidne utičnice... 

 ATJLucko je halucinirao o bezicnom punjacu prije nekoliko godina i eto odavno vec imas bezicni punjac od applea. Doduse kineski ali imas ;)

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice