Kriptovaluta nazvana poput novog soja koronavirusa

poruka: 8
|
čitano: 4.031
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kriptovaluta nazvana poput novog soja koronavirusa".
10 godina
offline
Kriptovaluta nazvana poput novog soja koronavirusa

Inače jako jako rijetko komentiram, zapravo sam neaktivan, ali ova bljuvotina od članka me navela da ipak prozborim.

Ne znam u šta se to točno Bug pretvorio ali me podsjeća na Index.hr samo sa tu i tamo vijestima iz svijeta tehnologije. Radi se senzacija

od kriptovalute koja nema nikakve veze sa coronom osim imena.

Uskoro očekujem članak:

 

"Curica imena Korina odlučila promijeniti ime jer prva tri slova njenog imena se podudaraju sa nazivom virusa."

 

Ako je autor već pratitelj kripto svijeta onda bi mogao pisati o sljedećim temama:

 

1.Polygon(i kako funkcionira multichain) + pozvati jednog od vodećih ljudi (čovjek iz Srbije) na intervju

2.Ada (kako pokušava decentralizirati financijski svijet)

3.Metaverse coinovi (koji su rizici/profiti ulaganja)

 

Molim autora ili admine da me banaju. Hvala!

Moj PC  
18 3 hvala 2
11 godina
offline
Kriptovaluta nazvana poput novog soja koronavirusa

Pms a?

 
8 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kriptovaluta nazvana poput novog soja koronavi
Ripjaw kaže...

Inače jako jako rijetko komentiram, Hvala!

 probaj s outsourcanjem seksa. vele znalci da pomaže a i ne moraš sve sam. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
3 godine
odjavljen
offline
Re: Kriptovaluta nazvana poput novog soja koronavi
Ripjaw kaže...

Inače jako jako rijetko komentiram, zapravo sam neaktivan, ali ova bljuvotina od članka me navela da ipak prozborim.

Ne znam u šta se to točno Bug pretvorio ali me podsjeća na Index.hr samo sa tu i tamo vijestima iz svijeta tehnologije. Radi se senzacija

od kriptovalute koja nema nikakve veze sa coronom osim imena.

Uskoro očekujem članak:

 

"Curica imena Korina odlučila promijeniti ime jer prva tri slova njenog imena se podudaraju sa nazivom virusa."

 

Ako je autor već pratitelj kripto svijeta onda bi mogao pisati o sljedećim temama:

 

1.Polygon(i kako funkcionira multichain) + pozvati jednog od vodećih ljudi (čovjek iz Srbije) na intervju

2.Ada (kako pokušava decentralizirati financijski svijet)

3.Metaverse coinovi (koji su rizici/profiti ulaganja)

 

Molim autora ili admine da me banaju. Hvala!

 Pa takva je publika (vidis gore po komentarima), klikbejt i najava najave iPhonea.

10 godina
offline
Re: Kriptovaluta nazvana poput novog soja koronavi
Ripjaw kaže...

Inače jako jako rijetko komentiram, zapravo sam neaktivan, ali ova bljuvotina od članka me navela da ipak prozborim.

Pokusaj se iduci put oduprijeti toj navadi.

10 godina
offline
Kriptovaluta nazvana poput novog soja koronavirusa

GSP  tvoje komentar ne zaslužuje odgovor

Ajar  prisutan kao i uvijek

veliki pero pa vidim i inače kad se komentira članak da se tu uglavnom spušta na najniže razine ljudskosti. Svi visoko obrazovani, ali nažalost odgojeni ne u skladu sa pozicijama koje imaju..

trolaslavonska odupirem se već jako dugo ali ovo je postalo žalosno, pošto sam smatrao da na Bug.hr ipak mogu naći normalne vijesti.

 

Vraćam se u zimski san nekomentiranja.

Moj PC  
6 2 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kriptovaluta nazvana poput novog soja koronavi
Ista ce biti sudbina kao Squid Game valuta. Mediji objave clanak kao bug i ljudi kupe i izgube novac na prevari. A razlog može biti dodatni da ko je kupio valutu ne moze da je proda i tako dodatno raste.

Uredu, mozda neki nisu strucni da razumiju da je prevara, ali bug bi trbao da zna.

Ne bi trebalo uopste pisati o takvim stvarima, ali ako pisete barem napisite upozorenje da je vrlo rizicno i to crvenim slovima!

Vi ste napisali clanak bas kao da je placeni clanak
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 10:56 (cristaln).
 
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Kriptovaluta nazvana poput novog soja koronavi
GSP kaže...

Pms a?

Andropauza..

Mora uzimati nadomjesni testosteron.

 

Sad mu Bug ne valja, a godinama je učio i sve je saznao iz časopisa i sa foruma o računalima.

Sad odjednom; ma neeeeddaaaamiii se komeeeentirati gluposti...

 

Koji si ti Ripjaw frajer, mila majko.

███ Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! ███
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 11:19 (Zaporožac).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice