Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead Redem

poruka: 17
|
čitano: 5.812
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead Redem".
6 godina
protjeran
offline
Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead Redem

Igra godine.

 
4 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead R
Po recenziji sa h__.hr napucavanje bi mogla biti loša karika... A ja koji to volim...u GTA igrama to je isto najslabija karika
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead R
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead R

 hm, najprije konj prođe kao po tvrdoj zemlji, a onda kad se izvrnu ta se zemlja pretvori u živi pijesak

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead R
Dobar ti nick👍😁
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
offline
Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead Redem

Ako se bolje pogleda clip usporeno onda mos vidit da konju noge propadaju u blato iznad kopita.

Potpis:
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead R
Necto kaže...

Ako se bolje pogleda clip usporeno onda mos vidit da konju noge propadaju u blato iznad kopita.

 ako bolje razmisliš, konj sa svojom i težinom jahača bi u takvoj podlozi propao do koljena s tako malom površinom kakva su kopita, jer u trenutku kad padnu on i jahač malo fali pa da ih to blato proguta koliko upadnu u njega

8 godina
offline
Re: Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead R
De dobro je
14 godina
offline
Re: Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead R
Dakle igra je tesko smece. Ukoliko se uopce moze nazvati igrom. Primjereniji je naziv: jezivo nerealna simulacija konjskog laganog kasa po zivom blatu koje to nije
PSN - darklydexter
11 godina
offline
Re: Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead R
Ispričavam se što sam povrijedio tvoje osjećaje i što si pomislio da ružno govorim o igrici. Neću više komentirati, jer nema smisla da osjećaš toliku tjeskobu zbog mojeg nerazmišljanja o krhkoj psihi obožavatelja i olakog ukazivanja na sitnu i spomena nevrijednu nelogičnost veleštovanih developera.
14 godina
offline
Re: Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead R
picajzla0707 kaže...
Ispričavam se što sam povrijedio tvoje osjećaje i što si pomislio da ružno govorim o igrici. Neću više komentirati, jer nema smisla da osjećaš toliku tjeskobu zbog mojeg nerazmišljanja o krhkoj psihi obožavatelja i olakog ukazivanja na sitnu i spomena nevrijednu nelogičnost veleštovanih developera.

 Uopće ne osjećam tjeskobu. Jesi li ti psihijatar? Daj si popij koju rakijicu...

PSN - darklydexter
11 godina
offline
Re: Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead R
Ezio kaže...

 Uopće ne osjećam tjeskobu. Jesi li ti psihijatar? Daj si popij koju rakijicu...

 ako nemaš tjeskobu, onda imaš gadnije probleme kad si uspio iščitati sve ono gore iz mojeg zapažanja o tom kratkom videu

 

ako netko prenese pet sekundi videa i napiše "fizika", a ja komentiram da je malo blesava fizika tla koje se ponaša kao tvrda podloga, a sekundu kasnije kao blato duboko pola metra, onda komentiram taj video i tu "fiziku", ne komentiram kompletnu igru i ne tvrdim da je zato igra teško smeće

 

ima hrpa ljudi koji su zapazili da je recimo model uništavanja auta u gta 5 lošiji od prethodnika, raspravljalo se o tome na forumima, pa nitko zato nije reagirao kao uvrijeđena šiparica i ovako dramio

najbolje da svi dižemo ruke u slavu svevišnjeg i vrištimo kao na predstavljanju novog ajfona, a bilo kakvu raspravu zabranimo i sasječemo u korijenu

 

 

14 godina
offline
Re: Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead R

Nevjerojatno, ti si shvatio moj post kao napad na tvoju osobu ili što? I onda ja imam problema? Kažem ti, drmni si rakiju i sve će biti ljepše...

Realno, ovo što je vidljivo u videu definitivno nije za padanje vilice do poda. Pogotovo činjenica da je konj testisima udario po rubu platforme, a ustao se kao da mu nije ništa.

PSN - darklydexter
11 godina
offline
Re: Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead R
Ezio kaže...

Nevjerojatno, ti si shvatio moj post kao napad na tvoju osobu ili što? I onda ja imam problema? Kažem ti, drmni si rakiju i sve će biti ljepše...

Realno, ovo što je vidljivo u videu definitivno nije za padanje vilice do poda. Pogotovo činjenica da je konj testisima udario po rubu platforme, a ustao se kao da mu nije ništa.

 nevjerojatno... 

okrećeš pilu naopako, baš nigdje nisam pokazao da sam osobno uvredjen, povredjen i iznenadjen, pantiću... za razliku od tebe koji si kritiku fizike na 5-sekundnom videu shvatio kao napad na igricu i izveo dramu na kojoj bi ti i shakespeare pozavidio

 

eto, tebi su u oko upali konjski testisi, meni čudna fizika tla

raspravljati možemo o obje stvari, osim ako nas netko ne napadne da zato igru proglašavamo smećem, pa se budemo morali povući radi mira na forumu 

15 godina
offline
Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead Redem

Baš su dobro napravili ovo sa blatom.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead R
to sa blatom.... ili tragovi u snijegu....zaboli me ona stvar...kad su nakon čitanja raznih osvrta.... napucavanje zasrali... znači po tom pitanju Call of Juarez je tata i mata
RDR 2 je u biti GTA 6...s konjima...s tim da tradiciju lošeg napucavanja i dalje njeguju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kritičari objavili svoje dojmove za Red Dead Redem

Kad će kritike SJB-a i ostalih udruga da nema ženskih likova i kako nisu znali što da kažu kad ih je njihova šestogodišnja kćerka upitala zašto nema žene u igri kao upravljivog lika?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice