LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa za

poruka: 21
|
čitano: 18.196
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa za ".
10 godina
offline
LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa za

"bonusa za SVIH"?!?!?

 

Šalite se ili provocirate, Bugovci, zar ne?!?!?

 

Iako me ne bi iznenadilo da nađete nekog lektora koji će objasniti da se u selu Mrduša donja tako govori i da je to prihvatljiv oblik standardnog jezika...

 
10 0 hvala 1
14 godina
offline
LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa za

Ovo kao nije bio promo?

 
6 0 hvala 0
13 godina
online
LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa za

Kao i Auta, Biciklu, Minhen.... Tauf

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa za

Možda ljudi samo ne žele pisat književno 

Uostalom mrzim pročitat automobil ili motocikl 

Auto i motor mi je puno draze

 
0 2 hvala 0
LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa za

Svaka ćas!

 

 

Znači li to da će servis od HUO-ta za provjeru bonusa/malusa na vozilu postati ... beskoristan, sad kad se bonusi dijele šakom i kapom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa
Tvpronlem kaže...

Možda ljudi samo ne žele pisat književno 

Uostalom mrzim pročitat automobil ili motocikl 

Auto i motor mi je puno draze

 

 

Meni je draze "Ide bi biii, maši, ide bi biii"

16 godina
offline
Re: LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa

Zašto na BUG-u ima više vijesti o automobilima, virusima, bakterijama, motorima i ininm stvarima nego o informatici.....ovo nije pitanje, samo jadikovka.

4 godine
offline
Re: LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa
Inovator kaže...

Zašto na BUG-u ima više vijesti o automobilima, virusima, bakterijama, motorima i ininm stvarima nego o informatici.....ovo nije pitanje, samo jadikovka.

 O tome im ja kukam već neko vrijeme. Boli ih đon cipele za čitatelje.

15 godina
offline
LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa za

Pišete kao da je ne znam kakva revolucija u auto osiguranju. Ne sjećam se kad sam zadnji put sklapao auto osiguranje u poslovnici, već godinama to rješavam preko interneta. Ništa posebno...

Moj PC  
2 3 hvala 0
5 godina
offline
Re: LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa
meni izbacilo 635kn...ističe mi za mjesec dana... ako mi ovi moji ne daju približno tu cijenu...laqo dobije pare od mene

u zadnjih 7 godina niti jednom aktivirano osiguranje...više za osiguranje nego što platio polovno auto:(
to je legalni reket
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa
HCMAA kaže...
u zadnjih 7 godina niti jednom aktivirano osiguranje...više za osiguranje nego što platio polovno auto:(
to je legalni reket

 Nije to bas tako jednostavno. Skrivi li vozač nesreću s neosiguranim vozilom, neograničeno odgovara svom svojom imovinom.

Dakle lako ako ces slucajno kvrcnuti neki zadnji branik novog Mercedesa ili tome slicno, za to ces pare jos i nakrpati no...

 

Recimo da je ispred tebe sudar 2 auta i jednostavo se zadesi da ne stignes odreagirati pa iz uz primjeren razmak jer je cesta mokra i bas nesto klizavija nego inace.

Tresnes od auto ispred sebe, taj ispred tebe jos dublje udje u onaj ispred njega. Placas vlastitom imovinom kompletan zadnji kraj auta ispred sebe, placas svoj prednji kraj no placas i dio stete na drugom autu

ispred sebe jer prvi auto ispred tebe kojeg si lupio nebi nanio toliku stetu onom ispred sebe da ga nisi ti dodatno pogurao.  Ak si Todoric ili Kutle, to je onda OK... ima se, moze se...

 

Slazem se da je legalni reket no samo zbog cijene samih premija na godisnjoj razini, nacina naplate/isplate stete jer dobar dio tih novaca zavrsi kao cista dobit osiguravajucih kuca a i same posluju kao ozakonjeni Kartel pod kapom drzave.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2020 1:43 (spaljeni).
LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa za

 

Bio bi interesantan model plaćanja osiguranja iz cijene benzina. Recimo ako ne želiš biti osiguranik u niti jednom osiguravajućem društvu nego nekom novom, "državnom". Onda bi se prilikom plaćanja benzina (obavezno karticom) vidjelo da si osiguranik "državne osiguravajuće kuće" te bi ti se uračunala cijena od dodatnih 50 lipa po litri. Po tom principu što manje voziš manje plaćaš osiguranje, i to je u redu, jer si ujedno i manje rizičan vozač.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa
HCMAA kaže...
meni izbacilo 635kn...ističe mi za mjesec dana... ako mi ovi moji ne daju približno tu cijenu...laqo dobije pare od mene

 A da prvo pročitaš sitna slova? Svi se navuku na jeftiniju premiju, a poslije...

14 godina
offline
Re: LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa
Ne kužim što se čudite rastu cijena osiguranja. Da li ste se ikad zapitali koliko košta popravak auta u službenom servisu nakon udesa? Mislite li da su cijene dijelova i ruku iste kao i prije 10g.? Koliko se zanatlija iselilo od 2015. i koliko je to poskupilo rad? Zar jedan zanatlija, automehaničar, lakirer, pekar što već ne bi trebao pošteno biti plaćen? Neka naplate svoj teški rad. Ako to znači skuplje osiguranje, neka je. Ne mogu niti ti ljudi preživljavati od svog teškog rada.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa
izzy007 kaže...
Ne kužim što se čudite rastu cijena osiguranja. Da li ste se ikad zapitali koliko košta popravak auta u službenom servisu nakon udesa? Mislite li da su cijene dijelova i ruku iste kao i prije 10g.? Koliko se zanatlija iselilo od 2015. i koliko je to poskupilo rad? Zar jedan zanatlija, automehaničar, lakirer, pekar što već ne bi trebao pošteno biti plaćen? Neka naplate svoj teški rad. Ako to znači skuplje osiguranje, neka je. Ne mogu niti ti ljudi preživljavati od svog teškog rada.

 Ne preživljavaju. Skupo naplaćuju svoj rad. I ponekad se čeka očajno dugo na termin da te prime.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2020 21:10 (zelenapaprika).
4 godine
protjeran
offline
Re: LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa
Inovator kaže...

Zašto na BUG-u ima više vijesti o automobilima, virusima, bakterijama, motorima i ininm stvarima nego o informatici.....ovo nije pitanje, samo jadikovka.

 Zato jer ti sponzori davaju vise $ eto zasto. Sve vise korisnika koristi adblock, zarada od reklama su im slabe, casopisa pogotovo, jedine stvari koje su im ostale je yt i sponzorirani postovi nista vise. Zato kada netko pita zasto bug propada suti, ne davaj nikakav odgovor :)  Ne bi me cudilo da i od drzave dobivaju $ jer su neki veliki "mediji" ^^

 

ps za bug: sloboda govora :)

11 godina
neaktivan
offline
LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa za

dobro, i?

jel netko uzeo LAQO osiguranje?

 

dobivam za obavezno i kasko 1000kn jeftiniju cifru od dosadašnjeg (Allianz) pa me malo strah da se ne zeznem..

još mi je čudnije to što imam trenutno policu na 35% zbog štete 2018. i na to su mi rekli da svejedno dobivam 50% kod njih

 

pa ono, da čujem od vas... :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa za

Kad bude trebalo realizirati naknadu od štete vidjeti će se pravo stanje stvari.

Možda će se morati godinama natezati da ti isplate štetu dok ne skupe dosta novih kljenata.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa
Svake godine uzimam najjeftiniju moguću policu obaveznog AO, tako da ću ove godine uzeti njihovu, ispada me 150 kn jeftinije od ostalih.
Kasko je druga priča.
A briga me, ako ja udarim nekoga, da li će mu Laqo isplatiti štetu, isto kao što je nekoga briga ako udari mene, da li ću se ja namiriti od njegovog osiguranja.
Pošto živimo u EU, sudovi rade, sve je utuživo, pa i nepravilno poslovanje pojedinih firmi. Samo se treba zainatiti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2020 13:17 (najdix).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa za

Ovo je kao lutrija, jedan dan probam saznati cijenu kaže 750 reko ok budem poslije platio, dva dana poslije idem ponovno saznat cijenu i platiti tih 750 kad ono sad je cijena 1100. Tako da cijena varira kao da je bitcoin

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 16:43 (Doktor-X).
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
LAQO je digitalno auto osiguranje s 50% bonusa za

Ja za jedan auto dobio 200kn manje nego inace u Hok-u, drugi auto nemre naci registraciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice