S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11

poruka: 78
|
čitano: 12.068
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11".
8 godina
offline
S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11

Nedavno je bila objava tj Kinezi tražili tragove na mjeseci i kažu da nisu našli nikakve tragove koji pokazuju da su Amerikanci bili na mjesecu i upitali Amerikance

Gdje ste točno sletjeli ?

Drugi razlog za tu tvrdnju je da Amerikanci ne mogu opet iskoristiti staru tehnologiju slijetanja na mjesec jer je kao zaključana negdje ili izgubljeno.

 

Pitanje za vas, vjerujete li da su Amerikanci sletjeli na mjesec ?

 

 

 

27 Da
16 Ne
 
0 8 hvala 0
10 godina
offline
S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11

 

 

Za sve one koji nisu pali sa Mjeseca ovog izgleda bašguba.

 

 

Prošlo je fakat puno od prvog čovjeka na Mjesecu, te valjda dostojno obilježiti tih 50 godina, jer to puno....

Zgodno mi je kaj sada puno poznatih brendova obilježava tih važnih 50 godina od prvog čovjeka na Mjesecu.

Npr., jedan Zippo sa svojim proizvodom...

Tako i Lego sa svojim setom kockica...

Lajkam.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
T700 kaže...

Pitanje za vas, vjerujete li da su Amerikanci sletjeli na mjesec ?

 

 Fali ti treća opcija 'ne mogu ti opisat koliko mi je nebitna ta činjenica' 

9 godina
neaktivan
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
T700 kaže...

(1) Nedavno je bila objava tj Kinezi tražili tragove na mjeseci i kažu da nisu našli nikakve tragove koji pokazuju da su Amerikanci bili na mjesecu i upitali Amerikance

Gdje ste točno sletjeli ?

 

(2) Drugi razlog za tu tvrdnju je da Amerikanci ne mogu opet iskoristiti staru tehnologiju slijetanja na mjesec jer je kao zaključana negdje ili izgubljeno.

 

(3) Pitanje za vas, vjerujete li da su Amerikanci sletjeli na mjesec ?

 (1) To je najobičniji fake news kojeg šire teoretičari zavjera, dvominutno guglanje za obaviti najobičniji fact cheking pokazuju ili da si lijen i naivan ili da namjerno okrećeš činjenice jer si naivan i vjeruješ u teorije zavjera. Točno se zna gdje su sletjeli i postoje slike napravljene iz lunarnih orbitera. 

 

(2) Tehnologija nije izgubljena niti zaključana, nego proizvodnja raketnih motora nije bila znanost već više umjetnost, a inženjeri koji su radili te motore ili više nisu živi ili su zaboravili što su radili, a kojekakve bilješke koje su pisane su davno izgubljene jer su bile na raznim papirićima. Druga stvar, da se danas radi letjelica kakvu su Amerikanci poslali na mjesec to bi bilo proglašeno nehumanim uvjetima jer je jedini cilj tad bio doći na mjesec, bez pitanja o udobnosti astronauta i bilo kakvom komforu. Upravo zato nitko ni ne pomišlja na korištenje zastarjele tehnologije. 

 

(3) Vjerovati možeš u Boga, slijetanje na mjesec je činjenica. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
6 godina
neaktivan
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
JozoBozo121 kaže...

 

(2) Tehnologija nije izgubljena niti zaključana, nego proizvodnja raketnih motora nije bila znanost već više umjetnost, a inženjeri koji su radili te motore ili više nisu živi ili su zaboravili što su radili, a kojekakve bilješke koje su pisane su davno izgubljene jer su bile na raznim papirićima. Druga stvar, da se danas radi letjelica kakvu su Amerikanci poslali na mjesec to bi bilo proglašeno nehumanim uvjetima jer je jedini cilj tad bio doći na mjesec, bez pitanja o udobnosti astronauta i bilo kakvom komforu. Upravo zato nitko ni ne pomišlja na korištenje zastarjele tehnologije. 

 

 

 I da ne govorimo o enormnoj cijeni Apollo programa. Otprilike 150 milijardi dolara ukupno. U proteklih 10 godina je NASA imala budžet oko 15-20 milijardi dolara a od toga jako mali dio je išlo za razvoj rakete SLS ili Constellation programa prije njega. Možda milijardu na godinu. Pa svi zdravog razuma mogu izračunati koliko godina bi takvim tempom trebalo da se napravi još jedan Apollo program.

 

Zašto se ne ide na Mjesec? Samo zbog toga.

13 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
"Nedavno je bila objava tj Kinezi tražili tragove na mjeseci i kažu da nisu našli nikakve tragove koji pokazuju da su Amerikanci bili na mjesecu i upitali Amerikance
Gdje ste točno sletjeli ?"

Moze link / citat te objave ili samo prepricavas gluposti?
8 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
mcf kaže...
"Nedavno je bila objava tj Kinezi tražili tragove na mjeseci i kažu da nisu našli nikakve tragove koji pokazuju da su Amerikanci bili na mjesecu i upitali Amerikance
Gdje ste točno sletjeli ?"

Moze link / citat te objave ili samo prepricavas gluposti?

 evo gospodine mcf link

 

Samo da se zna, ja ne kazem da nisu sletjeli ali opet nisam siguran da i jesu.

 

15 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
T700 kaže...
mcf kaže...
"Nedavno je bila objava tj Kinezi tražili tragove na mjeseci i kažu da nisu našli nikakve tragove koji pokazuju da su Amerikanci bili na mjesecu i upitali Amerikance
Gdje ste točno sletjeli ?"

Moze link / citat te objave ili samo prepricavas gluposti?

 evo gospodine mcf link

 

Samo da se zna, ja ne kazem da nisu sletjeli ali opet nisam siguran da i jesu.

 

 

Nije vrag da informacije pisane od polupismenog neinformiranog novinara (koji usput tekst potpisuje kao "urednistvo"!?) uzimas za ozbiljno.

 

Da si potrosio svega 20 sekundi vise svog zivota pa makar otisao na Wikipediju, doznao bi da Cheng'e 4 je sletio na "tamnu" stranu Mjeseca (onu koja nikada nije okrenuta prema nama) dok sve i jedna Apollo misija je bila na drugoj, "svijetloj" strani.

Isto tako bi doznao da pri samom slijetanju sonde, NASA je pomogla davanjem pozicija svih trenutno prisutnih  satelita u lunarnoj orbiti, kao i savjete kako najbolje iskoristii podatke do kojih se moze doci samim slijetanjem (usporedjivanje teoretskih izracunom dobivenih velicina o oblaku prasine  sa stvarnim oblakom podignutim raketnim motorim pri slijetanju...)

 

Cak stovise, Kina je pristala "posuditi"  komunkacijski orbitalni repetitor NASI za njihova buduca istrazivanja Mjeseca....

 

Uglavnom, ovo mi je jos jedan podsjetnik i potvrda ispravnosti odluke da ne citam vise portale sa "vijestima". Samo ovaj tekst sa tvog linka me toliko ispalio da sam odmah dobio zgaravicu.

 

 

Sto se tice americke tehnologije iz 60tih godina i kako je sve napravljeno, preporucio bih ti 6 epizodni dokumentarac "Moon Machines" (mislim da je dostupan i na Youtubeu).

Posebno mi je drago sto jedan od direktora "Block1" projekta (Apollo komandni modul) je bio nase gore list Milojko "Mike" Vucelic  (pojavljuje se u gore navedenom dokumentarcu u drugoj epizodi)

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
14 godina
protjeran
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
T700 kaže...
mcf kaže...
"Nedavno je bila objava tj Kinezi tražili tragove na mjeseci i kažu da nisu našli nikakve tragove koji pokazuju da su Amerikanci bili na mjesecu i upitali Amerikance
Gdje ste točno sletjeli ?"

Moze link / citat te objave ili samo prepricavas gluposti?

 evo gospodine mcf link

 

Samo da se zna, ja ne kazem da nisu sletjeli ali opet nisam siguran da i jesu.

 

 priznajem.hr? I nije te sram? Trebalo bi te biti na informatickom forumu.

9 godina
neaktivan
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
T700 kaže...
mcf kaže...
"Nedavno je bila objava tj Kinezi tražili tragove na mjeseci i kažu da nisu našli nikakve tragove koji pokazuju da su Amerikanci bili na mjesecu i upitali Amerikance
Gdje ste točno sletjeli ?"

Moze link / citat te objave ili samo prepricavas gluposti?

 evo gospodine mcf link

 

Samo da se zna, ja ne kazem da nisu sletjeli ali opet nisam siguran da i jesu.

 

 

Ovo je dosta ironicno s obzirom da su i Sovjeti i Kinezi (i Japanci, Indijci, itd..) potvrdili da su pronasli tragove Apollo programa na Mjesecu.

 

S obzirom da ti je bilo kakav random link sa interneta dovoljan kao dokaz, je li ovo dovoljno dobro, ili wikipedija i stranice koje citiraju iz nekog razloga nisu dovoljno dobre?

https://en.wikipedia.org/wiki/Third-party_evidence_for_Apollo_Moon_landings#Chandrayaan-1

 

6 godina
protjeran
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
JozoBozo121 kaže...

slijetanje na mjesec je činjenica. 

 Nije činjenica nego bajka koju puše naivci, kao i hrpu toga što nam se servira preko medija.

Ono što je za tebe "teorija zavjere" je za mene logičko promišljanje.

Ti si jedan od onih koji vjeruju da su ameri izvršili invaziju na Irak zbog oružja za mosovno uništenje (koje nije ni postojalo) ili da su se neki bradati likovi zapucali avionima u nebodere.

Na takva sranja možeš ti nasjesti, ja sigurno neću i nemoj govoriti da je nešto činjenica.

http://dukedantalion.weebly.com/
15 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
zalman1 kaže...

 Nije činjenica nego bajka koju puše naivci, kao i hrpu toga što nam se servira preko medija.

Ono što je za tebe "teorija zavjere" je za mene logičko promišljanje.

 

Ok, ostavimo se ad hominem napada i idemo diskutirati o slijetanju na Mjesec.

 

Navedi jedan, dva argumenta (logicka promisljanja) koji te navode da je slijetanje lazirano?

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
6 godina
protjeran
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
syncmaster245b kaže...

Navedi jedan, dva argumenta (logicka promisljanja) koji te navode da je slijetanje lazirano?

 Sve, ali baš SVE što je vezano za američku vojnu intervenciju (gdje ubrajam i NASA-u) ima skriveni motiv i lažno je, u pozadinu je uvijek CIA i sl. organizacije.

Motiv je uvijek novac, lažna propaganda, ispiranje mozga, zaglupljivanje ljudi i prije svega manipulacija s ljudima.

To je bilo doba tkz. "space race", amer. vs. rus, ameri su učinili sve da bi ispali napredniji od rusa.

Normalno da su bili napredniji - u filmskom studiju.

 

Slijetanje na mjesec je režirana komedija u kojoj je amer ispao heroj, a priglupi američki narod ponosan.

Baš kao što su ponosni na svaku njihovu vojnu intervenciju u zemljama gdje realno nemaju šta raditi.

Politika "zavadi pa vladaj" im dobro polazi za rukom desetljećima.

 

Nije samo slijetanje lažirano, cijeli NASA organizacija je hrpa lažnih operacija, slanje nekih sondi da bi nešto istražile.

Tu se vrte milijarde dolara koje se izvlače iz proračuna, naravno da takve "misije" ne smiju stati, u svrhu znanosti jel.

 

Novac i samo novac je ono što pokreće sve to, ali dobro, zaboravio sam da pojedinci žive u svijetu iluzija gdje mali poniji trče ispod duge, a na livadi rastu tratinčice pa im je nepojmljivo da država može lagati svom narodu. :facepalm:

http://dukedantalion.weebly.com/
15 godina
offline
S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11

eo, danska (u kojoj je, navodno, nešto trulo) je amerima omogućila da ponovo odu na mjesec. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
zalman1 kaže...
syncmaster245b kaže...

Navedi jedan, dva argumenta (logicka promisljanja) koji te navode da je slijetanje lazirano?

 Sve, ali baš SVE što je vezano za američku vojnu intervenciju (gdje ubrajam i NASA-u) ima skriveni motiv i lažno je, u pozadinu je uvijek CIA i sl. organizacije.

Motiv je uvijek novac, lažna propaganda, ispiranje mozga, zaglupljivanje ljudi i prije svega manipulacija s ljudima.

To je bilo doba tkz. "space race", amer. vs. rus, ameri su učinili sve da bi ispali napredniji od rusa.

Normalno da su bili napredniji - u filmskom studiju.

 

Slijetanje na mjesec je režirana komedija u kojoj je amer ispao heroj, a priglupi američki narod ponosan.

Baš kao što su ponosni na svaku njihovu vojnu intervenciju u zemljama gdje realno nemaju šta raditi.

Politika "zavadi pa vladaj" im dobro polazi za rukom desetljećima.

 

Nije samo slijetanje lažirano, cijeli NASA organizacija je hrpa lažnih operacija, slanje nekih sondi da bi nešto istražile.

Tu se vrte milijarde dolara koje se izvlače iz proračuna, naravno da takve "misije" ne smiju stati, u svrhu znanosti jel.

 

Novac i samo novac je ono što pokreće sve to, ali dobro, zaboravio sam da pojedinci žive u svijetu iluzija gdje mali poniji trče ispod duge, a na livadi rastu tratinčice pa im je nepojmljivo da država može lagati svom narodu. :facepalm:

 Necu komentirati ostatak tvog upisa, zadrzati cu se samo na slijetanju na Mjesec.

 

Za pocetak, motiv za americku utrku na Mjesec je bi sve prije nego skriven, 10 godisnja sovjetska dominacija u svemirskim istrazivanjima se pocela odrazavati i u politickom svakodnevnom zivotu gdje su i posve prosjecni ljudi potpuno nezainteresirani za svemirska istrazivanja poceli traziti da se nesto ucini po tom pitanju, jer 1961 rus (i to jos vojni pilot) je slobodno letio iznad amerike i oni ne mogu nista uciniti po tom pitanju

 

Do slijetanja na Mjesec, amerikanci su bili uvijek broj 2 u svemu. Sovjeti su prvi lansirali umjetni satelit (Sputnjik), prvo zivo bice u svemiru (Lajka), prva ziva bica koja su se vratila ziva iz svemira (psi Belka i Strelka), prvi covjek u svemiru (Gagarin), prva zena u svemiru (Valentina Tereskova), prvi crnac u svemiru!!! (kubanac Arnaldo Tamayo Méndez), prva svemirska setnja (Leonov)...... shvacas zasto su morali iz svih snaga uprijeti da prestignu Sovjete. Iz svih tih razloga NASA je dobila bianco cek i receno im je ne zanima nas koliko kosta, stavite ljude na mjesec. u nesto preko 10 godina preko 450 000 ljudi je radilo na Apollo programu.

 

Ako je netko imao motiv i tehnicke kapacitete za razotkriti laziranje slijetanja na Mjesec, to su bili Sovjeti, a oni su im medju prvima cestitali.

I ne samo to, jos bih razumio skepsu i mogucnost da je sve lazirano da je bila rijec o samo jednoj misiji, medjutim, sveukupno 12 ljudi je hodalo po povrsini Mjeseca (Apollo 11,12,14,15,16,17) i niti jednom Sovjeti nisu demantirali ili cak izrazili sumnju.

 

S obzirom da u svom odgovoru nisi naveo niti jednu sumnju tehnicke prirode, prilagodio sam svoj odgovor ne navodivsi nikakve tehnicke argumente.

 

 

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
6 godina
protjeran
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11

I šta si ti sad napisao, a da već ne piše na wikipediji?

Znamo to sve, a svi ti lažni podaci su plasirani od amera.

Ako misliš da ja mogu dokazati neki tehnički argument onda si stvarno smiješan, isto tako ne možeš ni ti, možeš jedino guglati i citirati ono što je opće prihvaćeno, to nije nikakav argument.

 

Normalno da nitko nije sumnjao u samo slijetanje tih godina jer je fake njews kao i bilo kakvo lažiranje bilo nepoznanica u to vrijeme.

Malo prouči kakvo je stanje danas kad je hrpa stvari počela izlaziti na vidjelo:

76% Rusa ne vjeruje u slijetanje na mjesec: https://www.rbth.com/lifestyle/329840-russians-refuse-apollo-11

 

http://dukedantalion.weebly.com/
15 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
zalman1 kaže...

I šta si ti sad napisao, a da već ne piše na wikipediji?

Znamo to sve, a svi ti lažni podaci su plasirani od amera.

Ako misliš da ja mogu dokazati neki tehnički argument onda si stvarno smiješan, isto tako ne možeš ni ti, možeš jedino guglati i citirati ono što je opće prihvaćeno, to nije nikakav argument.

 

Normalno da nitko nije sumnjao u samo slijetanje tih godina jer je fake njews kao i bilo kakvo lažiranje bilo nepoznanica u to vrijeme.

Malo prouči kakvo je stanje danas kad je hrpa stvari počela izlaziti na vidjelo:

76% Rusa ne vjeruje u slijetanje na mjesec: https://www.rbth.com/lifestyle/329840-russians-refuse-apollo-11

 

 S obzirom da si se u svom prvom upisu pozvao na logicko promisljanje, skrenuti cu ti pozornost na nekoliko rupa u tvom logickom promisljanju.

 

  • logicno je da mogu jedino guglati s obzirom da nisam bio ziv kada se svemirska utrka odvijala, a niti ne radim svemirskoj agenciji
  • logicno je kada sumnjas u izvedbu visoko tehnoloskog pothvata da izneses kontra argument tehnicke prirode, jer ako nisi to u stanju iznijeti, znaci sam da nisi dovoljno informiran
  • logicno bi bilo kada nekog prozivas za iznosenje argumenata guglanjem ne iznosis argument dobiven upravo guglanjem (a ako cemo vec u detalje, ja ne guglam nego patkopatkam zadnjih par godina)
  • IZNIMNO logicno bi bilo kada vec iznosi argument clankom sa prilozenog linka, da si procitao taj clanak do kraja, odnosno da si otisao dalje od naslova, jer tada bi doznao da sam astronaut Georgij Grecko (kozmonaut iz sovjetskog lunarnog programa) potvrdjuje da su sve komunikacije, ukljucujuci TV signal dolazili sa Mjeseca.
  • logicno je da je postotak dobiven u anketi tako visok, kada 69% ispitanika nema vise od zavrsene srednje skole, dakle u najmanju ruku moze ih se okarkerizirati ne informiranim poput tebe.
  • logicno bi bilo da Ruska Akademija znanosti potvrdi laziranje, jer im je u interesu, a oni su otvoreno osudili teoriju urote
  • logicno bi bilo da Vladimir Putin ako nista drugo baci kao kost za glodanje amerikancima svoju sumnju, a on je osudio teoriju urote kao besmislicu...

 

Ima jos toga, ali mislim da je nepotrebno jer vjerujem da si shvatio (ili mozda ne, vidjeti cemo u tvom slijedecem upisu)

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
6 godina
protjeran
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11

Rusi ne mogu ništa demantirati jer nemaju uvid u dotičnu misiju i njene detalje pošto su takve stvari tajne.

Samim time tu njihova priča završava, neozbiljno bi bilo da se oni petljaju u nekakve optužbe za lažiranje.

Osim toga, prošlo je previše vremena da se sada išta istražuje.

Kako sam ranije rekao, sve što ameri rade je lažno, prevara i zavaravanje ljudi u svrhu višeg interesa, ide im dosta dobro.

 

syncmaster245b kaže...
  • logicno je da je postotak dobiven u anketi tako visok, kada 69% ispitanika nema vise od zavrsene srednje skole, dakle u najmanju ruku moze ih se okarkerizirati ne informiranim poput tebe

 Najgluplji zaključak ikad, kao da se u školi uči o svemirskim programima i načinu funkcioniranja država pa je to bitno.

Zapravo, komplet školstvo je smijurija, to je čak izjavila hrpa ljudi koji su danas milijarderi, a koji su napustili faksove, a i velika većina genija kroz povijest su jedva prolazili kroz školstvo, ili nisu uopće.

U školama se ne uči ništa o novcu, a novac pokreće svijet, pametnom dosta.

 

Pročitaj koju knjigu za promjenu, vidi se da si stvarno neupućen i naivan kao francuska sobarica.

 

http://dukedantalion.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2019 18:11 (zalman1).
15 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
zalman1 kaže...

Rusi ne mogu ništa demantirati jer nemaju uvid u dotičnu misiju i njene detalje pošto su takve stvari tajne.

Samim time tu njihova priča završava, neozbiljno bi bilo da se oni petljaju u nekakve optužbe za lažiranje.

Osim toga, prošlo je previše vremena da se sada išta istražuje.

Kako sam ranije rekao, sve što ameri rade je lažno, prevara i zavaravanje ljudi u svrhu višeg interesa, ide im dosta dobro.

 

syncmaster245b kaže...
  • logicno je da je postotak dobiven u anketi tako visok, kada 69% ispitanika nema vise od zavrsene srednje skole, dakle u najmanju ruku moze ih se okarkerizirati ne informiranim poput tebe

 Najgluplji zaključak ikad, kao da se u školi uči o svemirskim programima i načinu funkcioniranja država pa je to bitno.

Zapravo, komplet školstvo je smijurija, to je čak izjavila hrpa ljudi koji su danas milijarderi, a koji su napustili faksove, a i velika većina genija kroz povijest su jedva prolazili kroz školstvo, ili nisu uopće.

U školama se ne uči ništa o novcu, a novac pokreće svijet, pametnom dosta.

 

Pročitaj koju knjigu za promjenu, vidi se da si stvarno neupućen i naivan kao francuska sobarica.

 

 

Nusprodukt  obrazovanja (kada ga netko usvoji) je kriticko razmisljanje, odmjeravanje cinjenica i donosenje vlastitih zakljucaka na osnovu cinjenica, ne na osnovu tudjih misljenja.

 

Veliki vojvodo pakla, kada posegnes za ad hominem napadima samo dajes do znanja da si razoruzan argumentima, odnosno da si ostao bez municije.

 

Za dobrobit rasprave, na osnovu kojih uvida u misiju i detalja si ti zakljucio da je sve bilo lazno?

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
7 godina
offline
S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2019 18:51 (Louis Pluto).
 
5 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
zalman1 kaže...
...

Ma ne samo da su Ameri lažirali slijetanje na Mjesec nego i Rusi onu Lajku a pogotovo Gagarina. Koje budale sve puše takve fore.

6 godina
protjeran
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
syncmaster245b kaže...
Za dobrobit rasprave, na osnovu kojih uvida u misiju i detalja si ti zakljucio da je sve bilo lazno?

 Na osnovu opusa amerikanaca.

S tobom nema rasprave, ti si uvjeren da su bili, ja sam uvjeren da nisu, i čemu da se međusobno uvjeravamo?

Neka to ponove sad u 21. stoljeću kad je tehnologija napredovala nenormalno.

Istina, napredovala je i filmska industrija i CGI pa im vjerovatno ne bi bilo teško snimiti opet jedan dokumentarac.

Iako sad nema Kubricka pa bi morali naći nekog jednako sposobnog.

http://dukedantalion.weebly.com/
7 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
zalman1 kaže...

S tobom nema rasprave, ti si uvjeren da su bili, ja sam uvjeren da nisu, i čemu da se međusobno uvjeravamo?

originalna snimka je laž, snimke s lunarnog orbitera su laž, 3rd party dokazi su laž, nove snimke bit će cgi,

da te odvedu na mjesec i pokažu tehniku i vozila koja su ostavljena gore rekao bi da su te drogirali ili da ih je vrag postavio kako bi zavarao svijet...

 

s tobom uistinu nema rasprave, istina je jedino ono što si zamislio

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
6 godina
protjeran
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
Louis Pluto kaže...

istina je jedino ono što si zamislio

 Normalno, gdje je problem?

Mogu vjerovat "teoriji zavjere" ili amerima, ti si odlučio vjerovat amerima i sranjima koje oni serviraju, a ja teoriji zavjere, što ti nije jasno?

Uživaj u spoznaji da su bili na mjesecu, vjerujem da ti je to bitno u životu.

http://dukedantalion.weebly.com/
15 godina
offline
S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11

u ovom se videu zapravo štošta pojašnjava: tko je, kako i zašto prvi proširio lažne vjesti o lažiranju amera na mjesecu. taksijaner! ts, ts.

 

 

 

 

kako god okreneš, sve se svodi na ovo: taman da nekima gurneš nos u faktičko nepostojanje boga (odn. činjenicama im razbiješ deluziju), oni će i dalje vjerovati i trubiti svoje. glupost/naivnost/mudapodbubregaštvo su tako ... ljudske osobine. to nas izdiže nad ostalim živinama.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 2
6 godina
protjeran
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
Ajar kaže...

glupost/naivnost/mudapodbubregaštvo su tako ... ljudske osobine.

 Upravo to, eto ti i ekipa ste sve nabrojano pa vjerujete da smo bili na mjesecu

http://dukedantalion.weebly.com/
6 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
zalman1 kaže...
Ajar kaže...

glupost/naivnost/mudapodbubregaštvo su tako ... ljudske osobine.

 Upravo to, eto ti i ekipa ste sve nabrojano pa vjerujete da smo bili na mjesecu

Ti vjeruješ da je Lajka bila u svemiru??

7 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
zalman1 kaže...

 Normalno, gdje je problem?

  pa problem je u tome što na ovom forumu nema podforuma za vrtićki uzrast...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
7 godina
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
Louis Pluto kaže...
zalman1 kaže...

 Normalno, gdje je problem?

  pa problem je u tome što na ovom forumu nema podforuma za vrtićki uzrast...

 O, ima, ima (premda samo jedna tema, ne cijeli podforum):

https://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/teorije-zavjere/43986.aspx

Limači se tam skupe i svakakve budalaštine pišu.

Kokice i pivkana u ruke, opustit se i fino se nasmijat 

 

 

Kruha i igala...
6 godina
protjeran
offline
Re: S Legom na Mjesec za 50. obljetnicu Apolla 11
Louis Pluto kaže...

  pa problem je u tome što na ovom forumu nema podforuma za vrtićki uzrast...

 Slažem se, jer da ima takav podforum, tamo bi tema o slijetanju na mjesec spadala.

http://dukedantalion.weebly.com/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice