Leteći Francuz nije uspio preletjeti La Manche

poruka: 14
|
čitano: 4.412
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Leteći Francuz nije uspio preletjeti La Manche".
16 godina
neaktivan
offline
Leteći Francuz nije uspio preletjeti La Manche

Aha, OK, znači ipak je to samo trebao biti jedan od ljudi koji će, OPET, prijeći taj kanal, a ne leteća platforma (jer su trebale u igri biti najmanje dvije, zar ne?). Svejedno, hvala za vijest. Leteća platforma ima potencijal za razvoj i korisnost. Jednog dana će netko na jednoj stvarno krenuti preko kanala, do kraja.

Where else are you going to practice, other than at your actions, speech and thoughts?
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Leteći Francuz nije uspio preletjeti La Manche

veli ekipa iz bagdada da je na tepihu udobnije i sigurnije, posebno neki aladdin (možda s terorističkog aspekta). 

 

(znam da je bolja od steppenwolfa ali ...)

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 2 hvala 0
13 godina
offline
Leteći Francuz nije uspio preletjeti La Manche

Neko se preračunao u veličini i masi te platforme...

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Leteći Francuz nije uspio preletjeti La Manche
Ne razumijem. Zasto je platforma morala biti mala. Nigdje ne pise koliko je to "malo"
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Leteći Francuz nije uspio preletjeti La Manche
Brk kaže...
Ne razumijem. Zasto je platforma morala biti mala. Nigdje ne pise koliko je to "malo"

 piše ti u tekstu: kvadratni metar. valjda nije bilo love za bar dva kvadrata. malo manje nego za raketu falcon no dovoljno za padajućeg francuza. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.7.2019 9:16 (Ajar).
14 godina
odjavljen
offline
Leteći Francuz nije uspio preletjeti La Manche

Možete reći što god, ali čovjek ima muda do poda.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
4 2 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Leteći Francuz nije uspio preletjeti La Manche

Imao je skoro 32 godine da nauci kako se to radi:

 

(pocinje na 1:23)

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.7.2019 9:44 (Čitatelj).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Leteći Francuz nije uspio preletjeti La Manche

U LaMancheu je uvijek valovito, a on naumio sletjeti na platformu 1x1... wtf?!

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Leteći Francuz nije uspio preletjeti La Manche

rekli su 1m kvadrani, mozda je platforma bila 10m x 0.1m, pa je bogec fulao

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.7.2019 12:22 (nixass).
6 godina
offline
Re: Leteći Francuz nije uspio preletjeti La Manche
Jel ima ovog u maloprodaji kupiti.... otvaram turističku agenciju...za turiste iz Sirije... Iraka... Afganistana....koji žele u EU....to čudo ih odveze i kasnije se samo vrati meni u agenciju
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Leteći Francuz nije uspio preletjeti La Manche
@Ajar nisam se dobro izrazio. Vidio sam da je bila 1m2 ali sam htio pitati zasto je "morala" biti mala?
15 godina
offline
Re: Leteći Francuz nije uspio preletjeti La Manche
Brk kaže...
@Ajar nisam se dobro izrazio. Vidio sam da je bila 1m2 ali sam htio pitati zasto je "morala" biti mala?

 eh, zašto. neam pojma. ja ne slijećem ispod 100 kvadrata i to na suhom. nikakva ljuljanja i potresi i ovoono. jedino mi je tuš-kada malo manja ali na nju se oprezno ušuljam. pretpostavljam da bi frajer sletio i na čep pivske boce, kad bi mogao (a čep plutao). pretpostavljam kako se ovdje radi o 100% čistom runskom preseravanju, jer nema nikakva razloga (a mjesta k'o u basni) za poštenu platformu, osim ako je kvadrat jedino kaj su mogli izbaciti iz čamčića klase optimist. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.7.2019 20:13 (Ajar).
13 godina
offline
Leteći Francuz nije uspio preletjeti La Manche

vjerovao je da može i htio vojsci dokazati da ima vojnu primjenu , ono na pola puta staviš nekakav čamac s minimalnom posadom i on posluži kao međustanica za komandose.

Samo ako čamac/brodica/platforma može doći o tog mjesta zašto nebi i komandosi došli tim sredstvom a ne zrakom... 

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Leteći Francuz nije uspio preletjeti La Manche

Eto uspio je danas iz drugog pokušaja

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice