Letgo odlazi iz Hrvatske

poruka: 26
|
čitano: 11.199
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Letgo odlazi iz Hrvatske".
14 godina
offline
Letgo odlazi iz Hrvatske

Da. Zna li se zašto? Iako je imao svojih mušica Letgo je bio pravo osvježenje. Hrpu kupoprodaja sam sklopio preko istoga.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2019 16:16 (Alkaline).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske
Alkaline kaže...

Da. Zna li se zašto? Iako je imao svojih mušica Letgo je bio pravo osvježenje. Hrpu kupoprodaja sam sklopio preko istoga.

 Nisu zaradivali na njemu. Nisu pokazivali reklame na stranici/aplikaciji, nisu naplacivali oglase ili isticanje istih.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
8 godina
neaktivan
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske
Nek se odj..u ! Njihove reklame na YouTube-u su me previše iživcirale svakih 30 sec.
 
14 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske
mind_challenge kaže...
Alkaline kaže...

Da. Zna li se zašto? Iako je imao svojih mušica Letgo je bio pravo osvježenje. Hrpu kupoprodaja sam sklopio preko istoga.

 Nisu zaradivali na njemu. Nisu pokazivali reklame na stranici/aplikaciji, nisu naplacivali oglase ili isticanje istih.

 Letgo je deep learning, tu zarađuju. Odnosno hrpa običnih ljudi im trenira AI sa svojim oglasima. Mislim gdje ćeš bolje, čovjek stavi sliku, napiše što je to i koliko vrijedi.

Uostalom, prije 13 dana su otvorili natječaj da traže deep learning inžinjere. Mene zanima zašto će biti nedostupan u Hrvatskoj.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2019 16:53 (Alkaline).
15 godina
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske
I aplikacije bježe iz Hrvatske... 😆
Moj PC  
31 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske
Alkaline kaže...
mind_challenge kaže...
Alkaline kaže...

Da. Zna li se zašto? Iako je imao svojih mušica Letgo je bio pravo osvježenje. Hrpu kupoprodaja sam sklopio preko istoga.

 Nisu zaradivali na njemu. Nisu pokazivali reklame na stranici/aplikaciji, nisu naplacivali oglase ili isticanje istih.

 Letgo je deep learning, tu zarađuju. Odnosno hrpa običnih ljudi im trenira AI sa svojim oglasima. Mislim gdje ćeš bolje, čovjek stavi sliku, napiše što je to i koliko vrijedi.

Uostalom, prije 13 dana su otvorili natječaj da traže deep learning inžinjere. Mene zanima zašto će biti nedostupan u Hrvatskoj.

 Bit će nedostupan kod nas jer hravatski narod svojom glupošću degradira AI koji od nas uči samo loše stvari pa su ga vlasnici odlučili zaštitit od nas. 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske

Ako je tako i ako produbljuju količinu razumijevanja na temelju opisa, uzrok bi vrlo lako mogao ležati u kompleksnosti jezika.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
10 godina
offline
Letgo odlazi iz Hrvatske

Tko ih j**e imamo mi Njuškalo bisere 

***********
Moj PC  
18 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske
MrBlc kaže...

Ako je tako i ako produbljuju količinu razumijevanja na temelju opisa, uzrok bi vrlo lako mogao ležati u kompleksnosti jezika.

 Ne, nego u nedovoljnome broju njegovih govornika.

frajerica
8 godina
odjavljen
offline
Letgo odlazi iz Hrvatske

zašto bi itko koristio jezik koji je smeće

 
2 12 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske
Glavas_ZG kaže...

zašto bi itko koristio jezik koji je smeće

 Speak English, I don't understand you.

frajerica
11 godina
offline
Letgo odlazi iz Hrvatske

Pa nema ih više ni u Sloveniji.

https://i.imgur.com/E901xuP.png

 
0 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske
Dann3R kaže...
Nek se odj..u ! Njihove reklame na YouTube-u su me previše iživcirale svakih 30 sec.

 Adblocker?

9 godina
protjeran
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske
Dann3R kaže...
Nek se odj..u ! Njihove reklame na YouTube-u su me previše iživcirale svakih 30 sec.

 

Slažem se. Svako malo na igricama na mobu su bile njihove dosadne reklame.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske
Mary Sue kaže...
Glavas_ZG kaže...

zašto bi itko koristio jezik koji je smeće

 Speak English, I don't understand you.

 Hvala.

14 godina
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske
Ne odlaze samo iz Hrvatske. Odlaze iz više zemalja.
Meni najvjerojatnija teorija je, da država ništa nije mogla protiv preprodaje, te za razliku od Njuškala koji je u dogovoru s carinom/državom, nisu dužni davati podatke jer nisu "naš" oglasnik?
Ne znam. To je moja neka teorija.

Meni je žao jer zbog jednostavnosti je bilo puno dobrih dealova gdje ljudi nisu znali šta prodaju. Evo neki dan čovjek prodao novi PS4 Spiderman za 100 kn. Opet je bilo i bisera gdje sam zaradio 20-30% više na nekim stvarima itd itd
Uglavnom, šteta, konkurencija je uvijek dobra.
12 godina
protjeran
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske
x360gamer kaže...
Meni najvjerojatnija teorija je, da država ništa nije mogla protiv preprodaje, te za razliku od Njuškala koji je u dogovoru s carinom/državom, nisu dužni davati podatke jer nisu "naš" oglasnik?

 Pročitao sam ovu rečenicu 7 puta i opet nisam shvatio što si ti ovdje nadrobio i što zapravo želiš reći??

Država, carina, preprodaja, njuškala, podaci... majko sveta.

Kakve to sve veze ima s običnim oglasnikom?

13 godina
offline
Letgo odlazi iz Hrvatske

Prvi put čujem za Letgo,a niš sretan im odlazak

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2019 19:53 (lmutak).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske
bill_jobs kaže...
x360gamer kaže...
Meni najvjerojatnija teorija je, da država ništa nije mogla protiv preprodaje, te za razliku od Njuškala koji je u dogovoru s carinom/državom, nisu dužni davati podatke jer nisu "naš" oglasnik?

 Pročitao sam ovu rečenicu 7 puta i opet nisam shvatio što si ti ovdje nadrobio i što zapravo želiš reći??

Država, carina, preprodaja, njuškala, podaci... majko sveta.

Kakve to sve veze ima s običnim oglasnikom?

 Po zakonu svaki oglasnik je od prodavatelja dužan traziti ososobne podatke i oib. zakon je na snazi par godina..

(G)jokaCRO ingame
16 godina
offline
Letgo odlazi iz Hrvatske

Usao sam samo da vidim da nije vec neko objavio...

 

To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske
350 tisuća u RH? Pokušao sam s time u startu ali ponuda je bila jadna. Ne vjerujem da će ikome nedostajati
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
6 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske
Napisao sam im grdu recenziju i evo odma.
 
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske
Na mobitelu je to nemoguća misija,svakih pola minute njihova reklama,a ako ne oni onda dosadni Wish.
15 godina
offline
Letgo odlazi iz Hrvatske

i kaj sad? pa zovu se let go a ne

 

 

ili 

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske
Evo bas sam danas prodao cilindar za bravu preko njega, na njuskalu se nitko nije javio.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Letgo odlazi iz Hrvatske
Glavas_ZG kaže...

Bit će nedostupan kod nas jer hravatski narod svojom glupošću degradira AI koji od nas uči samo loše stvari pa su ga vlasnici odlučili zaštitit od nas. 

 lol.

 

Žao mi je što su odvratili ljude svojim bombardiranjem reklamama. I sam sam se opirao na početku baš zbog toga.

 

Ali, kad se zažmiri na to ustvari je bilo dobro mjesto za pogoditi kakav dobar deal. Nalazio sam stvari i do 50% od stvarne cijene,

nekad zbog neznanja korisnika, a nekad zbog hitnosti. Bilo je i bisera naravno

 

Za razliku od Njuškala moglo se pogledati do 10 puta više oglasa baš zbog jednostavnosti. Samo šibaš kroz oglase dok ti nešto ne zapne za oko.

Dok se na njuškalu moram "boriti" sa ekipom da se nađemo, pošaljemo, uskladimo, itd. na letgou sam stvari u biti prodavao susjedima jer su me lako našli.

 

Edit:

Bug, buildup šale za prvi april, nešto treće? Tko će ga znat. Uglavnom "bug" je uklonjen i oglasnik sada najnormalnije radi.

Pošto nemaju službeni blog gdje bi čovjek vidio što se zapravo događa ovu informaciju sam uspio isčupati iz komentara na Google Playu...

 

Navodno se poruku o odlasku dalo riješiti odlogiranjem i ponovnim logiranjem no nekima ni to nije radilo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2019 17:50 (Alkaline).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice