Let's Challenge – IoT natječaj za očuvanje šuma u

poruka: 5
|
čitano: 2.409
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Let's Challenge – IoT natječaj za očuvanje šuma u ".
8 godina
offline
Let's Challenge – IoT natječaj za očuvanje šuma u

Največi neprijatelj Hrvatskih šuma su Hrvatske Šume d.o.o. Tako je. Ako još netko nije znao, Hrvatske šume, tj. državno vlasništvo je predano u privatne ruke. Vi koji živite u velikim gradovima i niste u blizini šuma, niste ni svjesni nevjerovatnog razmjera TOTALNOG pustošenja stoljetnih šuma od strane Hrvatskih Šuma d.o.o. Tisuće i tisuće kubika drveta se ruši svaki dan i izvozi u inozemstvo kako bi se netko obogatio. Bez ikakvog plana ponovnog pošumljavanja. Barem ja ne vidim nikakav plan. I sam sam svjedok pustošenja šuma po Moslavačkoj gori. Sve će uništiti. Živjela lijepa naša. Živio kapitalizam i privatizacija. Glasajte za HDZ.

Twitch-Duxcro
Moj PC  
15 0 hvala 4
15 godina
offline
Let's Challenge – IoT natječaj za očuvanje šuma u

možda dresirate vjeverice i cvrčke da prošire paniku? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Let's Challenge – IoT natječaj za očuvanje šuma u

Solarne ploče, senzori temperature, monoksida, ic kamera, night kamera + klasična kamera.

Dovoljno za pratiti kako biljni tako i životinjski svijet 0/24. 

A ht bi mogao pokloniti brzu konekciju sa stalnu vezu sa uređajima...

Relativno jednostavno za napraviti onima koji se sa time i bave...

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Let's Challenge – IoT natječaj za očuvanje šum
sbcreation kaže...

Solarne ploče, senzori temperature, monoksida, ic kamera, night kamera + klasična kamera.

Dovoljno za pratiti kako biljni tako i životinjski svijet 0/24. 

A ht bi mogao pokloniti brzu konekciju sa stalnu vezu sa uređajima...

Relativno jednostavno za napraviti onima koji se sa time i bave...

 

Promoviraju novu NB-IoT tehnologiju. Tek su je nedavno počeli uvoditi u Hrvatsku pa žele promovirati što veći broj projekata kako bi je ljudi koristili umjesto LoRae, Sigfoxa i sličnih niskofrekvencijskih (a besplatnih) načina prijenosa podataka. NB-IoT ima brzinu prijenosa do maksimalnih 250kbps, tako da prijenos slike ne dolazi u obzir. A za IoT rješenja u HT-u možeš kupiti paket od čak 500kB za 3kn/mj (brzina do 64kbps), tako da nije baš da se rasipaju 

15 godina
neaktivan
offline
Let's Challenge – IoT natječaj za očuvanje šuma u

Mogu oni postaviti na tisuće senzora, ali požar će uvijek "slučajno" izbiti baš tamo gdje senzora nema.

 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice