LG 32QK500-W - pristupačni 31,5-inčni QHD monitor

poruka: 11
|
čitano: 2.611
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG 32QK500-W - pristupačni 31,5-inčni QHD monitor".
8 godina
odjavljen
offline
LG 32QK500-W - pristupačni 31,5-inčni QHD monitor

LG 32QK50098CJ24N2C23CJ30M32820RWQ3URF29J4M2JQF92U3J230UJV202439-W- pristupačni 31,5-inčni QHD monitor ...

 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
LG 32QK500-W - pristupačni 31,5-inčni QHD monitor

Pristupacan malo morgen, mislim bio bi kad AOC-ov ne bi postojao...

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
LG 32QK500-W - pristupačni 31,5-inčni QHD monitor

Kakvog plićeg džepa, jedino norveškog plićeg džepa. Normalnom narodu ovdje ovo je skupo cak i po ovoj cijeni a ne kada bi došlo još i plus marža bilo bi 800 maraka što je prosječna plaća u hnžu.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
LG 32QK500-W - pristupačni 31,5-inčni QHD monitor
Ako je ovo za one plićeg džepa, za koga je onda AOC Q3279VWFD8 po 220$??
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: LG 32QK500-W - pristupačni 31,5-inčni QHD moni
XXX kaže...
Ako je ovo za one plićeg džepa, za koga je onda AOC Q3279VWFD8 po 220$??

Za one supljih dzepova? Bez dzepova? Zrtve dzepara?

11 godina
offline
LG 32QK500-W - pristupačni 31,5-inčni QHD monitor

Sto se tice navedenog LG-ja, naspram AOC Q3279VWFD8 , ne da je razlika u vecoj cijeni, nego ovaj LG ima 8 ms (GTG) dok AOC ima 5ms (GTG) !

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2018 10:30 (futuremnachine).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
LG 32QK500-W - pristupačni 31,5-inčni QHD monitor

Ajde džepove ostavite po strani. Cijena ne znam kolika da je.. ali generalno QHD rezolucija je kraljevska rezoluciza 27" monitora. Nešto mi ovo malo prevelika dijagonala za ovu rezoluciju budući da su već masovno krenuli 28" 4K monitori.

 

I kada govorim o kupnji uvijeg govorim kao kupnji u paru. Možda kao jedini monitor i ide QHD reza od 31,5" ali njih dva - nikako.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: LG 32QK500-W - pristupačni 31,5-inčni QHD moni
Envy kaže...

Ajde džepove ostavite po strani. Cijena ne znam kolika da je.. ali generalno QHD rezolucija je kraljevska rezoluciza 27" monitora. Nešto mi ovo malo prevelika dijagonala za ovu rezoluciju budući da su već masovno krenuli 28" 4K monitori.

 

I kada govorim o kupnji uvijeg govorim kao kupnji u paru. Možda kao jedini monitor i ide QHD reza od 31,5" ali njih dva - nikako.

QHD na 32" ti je isti ppi kao 24" 1080p sta je jos i danas neki standard tj. najcesci monitor. Uzmi u obzir i da ces 32" gledat s vece udaljenosti tako da nema problema sa "zrnatoscu". 

Naravno da je 4K puno ostriji, al tu svi koji za posao imaju 4K monitor kazu da je 32" minimum.

 

Zasto mislis da kupnja u paru ista mijenja? Nastranu sta je po meni to preogromno ...

15 godina
offline
Re: LG 32QK500-W - pristupačni 31,5-inčni QHD moni
ansha kaže...
Envy kaže...

Ajde džepove ostavite po strani. Cijena ne znam kolika da je.. ali generalno QHD rezolucija je kraljevska rezoluciza 27" monitora. Nešto mi ovo malo prevelika dijagonala za ovu rezoluciju budući da su već masovno krenuli 28" 4K monitori.

 

I kada govorim o kupnji uvijeg govorim kao kupnji u paru. Možda kao jedini monitor i ide QHD reza od 31,5" ali njih dva - nikako.

QHD na 32" ti je isti ppi kao 24" 1080p sta je jos i danas neki (1) standard tj. najcesci monitor. Uzmi u obzir i da ces 32" gledat s vece udaljenosti tako da nema problema sa "zrnatoscu". 

Naravno da je 4K puno ostriji, al tu svi koji za posao imaju 4K monitor kazu da je 32" minimum.

 

(2) Zasto mislis da kupnja u paru ista mijenja? Nastranu sta je po meni to preogromno ...

(1) Standard za 'običnne' korisnike, 27" QHD je standard za 'napredne' korisnike. Stavljam to pod navodnike da se tko ne nađe uvrijeđen.

 

(2) Iskustvo. Upravom linijarom mjerim odakle gledam u monitre. Max 45 cm.

Friday  se dvoumio oko kupnje DELL-ovog QHD monitora od 25", (mislio se da će mu biti presitno) nakon što sam ga uvjerio da neće pogriješiti, mislim neka sam ovdje napiše dojmove.

Kod mene PC (Radna stanica) nema smisma bez dva monitra. Zapravo dva su dva, i jednom kada se navikneš - nema nazad.
Šta će mi sad za kuću zamjeniti moja dva NEC-ova monitora hm.. pojma ne'am. Znam. 27" QHD (2560x1440 koga zanima) već pola decenije su standard i cijena im ne pada ni dolara.

 

Radi veličine dva čudovišta (ipak ne radim na Berzi niti na Radarima za Avione) na stolu u opticaju su 2x 28" 4K monitori ili 2x32" 4K monitora, ali u obzir dolaze samo proizvođaći Lenovo, Dell, NEC i naravno kralj: EIZO. Ništa AOC, Asus, Acer, rogovi, kosti i ostale bubamare.

Eto tu su neka moja iskustva. Kupnjom LG-a se neće pogriješiti budući da su najjeftiniji jer i sam LG (AH-IPS) daje panele za gore spomenute proizvođače, ali bez obzira što je panel LG-ov ipak on malo bolje radi kada ga u sebe ubaci DELL ili EIZO sa svojom elektronikom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2018 15:18 (Envy).
16 godina
odjavljen
offline
Re: LG 32QK500-W - pristupačni 31,5-inčni QHD moni
Envy kaže...

Friday  se dvoumio oko kupnje DELL-ovog QHD monitora od 25", (mislio se da će mu biti presitno) nakon što sam ga uvjerio da neće pogriješiti, mislim neka sam ovdje napiše dojmove.

 

Uz Venus 2000 najbolji komad hardvera koji sam kupio

Freak Show Inc.
6 godina
neaktivan
offline
LG 32QK500-W - pristupačni 31,5-inčni QHD monitor

Dva 32 incna monitora su savim ok, nije preveliko. I ne bi se nikad vracao na 27 incha. QHD rezolucija je dovoljno ostra, a scaling na 10ki i dalje ne radi najbolje. 4K bi definivno bilo preditno ako se ostavi na 100%

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice