LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hrvats

poruka: 17
|
čitano: 5.901
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hrvats".
15 godina
offline
LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hrvats

cijene su (blago rečeno) sumanute. ok, zgasnuo im diša ali ni jedan sprovod ne bi smio toliko koštati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 0
10 godina
offline
LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hrvats
Kak sumanute imali smo najeftiniji C8 u cijeloj EU. Još uvijek je al ih nema na zalihama.
If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hrvats

Kako je moguće da B i C jednako koštaju?

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hrvats

Jesu riješili burn-in  ? Po cijenama bi se reklo da jesu  .

Deckard
Moj PC  
5 2 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hr
Mirko935 kaže...

Kako je moguće da B i C jednako koštaju?

 Dodatno smo danas provjerili taj podatak i dobili odgovor od LG-a da je točan!

...
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hr
Miro kaže...

 Dodatno smo danas provjerili taj podatak i dobili odgovor od LG-a da je točan!

Svašta... Ja bio ranije pogledao i na stranicama Sancta Domenice, na 55C8 piše nekakva akcija tako da je zapravo 1500 kn jeftiniji od 55B8. Tko je tu lud?

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 14:34 (Mirko935).
12 godina
offline
LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hrvats

Burn-in je sirenje laznog FUD-a. Imam model iz 2017 i savrseno radi, a za zainteresirani mogu procitati izvjesce.

 

U globalu mi se cini da modeli iz 2018 nisu donijeli puno toga novoga u odnosu na 2017. Procesiranje slike je i tada bilo izvrsno, panel je isti ili gotovo isti, a ove smart / ezotericne funkcije su sekundarne. Bolje bi bilo da imaju punokrvnu integraciju s Google Asistentom. Dizajn WebOS-a mi se svida, ali ne i vrlo ogranicena podrska za njega od strane developera (Kodi mi najvise nedostaje). Mozda za koju godinu u potpunosti predu na AndroidTV.

Moj PC  
3 1 hvala 2
15 godina
offline
Re: LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hr
kerum kaže...

Burn-in je sirenje laznog FUD-a. Imam model iz 2017 i savrseno radi, a za zainteresirani mogu procitati izvjesce.

Koliko ga dugo koristiš, gledaš li TV program na njemu i kako ti izgleda full screen magenta?

Deckard
16 godina
moderator
offline
Re: LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hr

Mirko935 - na prezentaciji novih modela su rekli da će imati akcijske popuste za sve modele stare godinu ili dvije, koji su još u prodaji, pa možda ovaj popust ima veze s time (nisam sad provjeravao jel se na tvojoj slici uopće nalazi prošlogodišnji model) mada bi ti popusti trebali biti veći, pa i nisam siguran jel to objašnjenje konkretno ovog popusta koji si naveo.

...
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hr
Miro kaže...

Mirko935 - na prezentaciji novih modela su rekli da će imati akcijske popuste za sve modele stare godinu ili dvije, koji su još u prodaji, pa možda ovaj popust ima veze s time (nisam sad provjeravao jel se na tvojoj slici uopće nalazi prošlogodišnji model) mada bi ti popusti trebali biti veći, pa i nisam siguran jel to objašnjenje konkretno ovog popusta koji si naveo.

Ne, ne, to su ovi novi, x8 modeli o kojima je članak...

12 godina
offline
Re: LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hr
deckard kaže...
kerum kaže...

Burn-in je sirenje laznog FUD-a. Imam model iz 2017 i savrseno radi, a za zainteresirani mogu procitati izvjesce.

Koliko ga dugo koristiš, gledaš li TV program na njemu i kako ti izgleda full screen magenta?

Kupljen je za Black Friday 2017. Gledam ga svakodnevno 95% Plex/Xplay/Emby/Kodi/Netflix i 5% TV.

 

Reci mi kako da napravim test s magentom i budem.

15 godina
offline
Re: LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hr
kerum kaže...

Kupljen je za Black Friday 2017. Gledam ga svakodnevno 95% Plex/Xplay/Emby/Kodi/Netflix i 5% TV.

 

Reci mi kako da napravim test s magentom i budem.

Skini negdje s neta (Google) slike jednolično full obojene u ljubičasto, čak ni ne mora biti 4k rezolucija (pretpostavljam da je telka 4k reze?), možeš i fotke ostalih boja ako ćeš probati, toga uvijek ima za skinuti. Trpaj na USB stick ili prijenosni hard ako imaš i u pregledniku fotki iz smarta u TV-u malo izvrti te fotke po čitavom ekranu, skuži se najbolje na ljubičastoj ako se negdje nešto zapeklo. Ja sam si takav set fotki poskidao svojevremeno za break-in plazme.

Deckard
10 godina
offline
LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hrvats
Sjećam se na svojoj plazmi retentiona, makar brijem da je bio neki blagi burn in. Frontalno ništa ali kad bih upalio ono čišćenje ekrana nakon 20tak sekundi bi počele izbijati promjene/fleke na bijeloj traci koji su se vidjele tek iz kuta. Prvo bi se pojavio pokoji logo, on bi nestao a nakon tog bi izbile mrllje na mjestu crne trake dole i to jer sam na mede8eru postavio prijevod da mi bude u toj crnoj traci.

Nezz, mene su uspjeli scimat sa burninom na oledu a bio sam siguran za C8, pogotovo jer se mogao kupiti za faking 13500kn u SD.
If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hrvats

Kad bude Samsung počeo OLED radit? Šta čekaju? 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hr
Čekaju MicroLED.
12 godina
offline
Re: LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hr
Antropofob kaže...

Kad bude Samsung počeo OLED radit? Šta čekaju? 

 

Jeftinije im je ubaciti Q ispred LED no ulagati godinama u R&D OLED-a velikih dimenzija. Broj neupucenih koji ce kupiti ovakav podli marketing je golem. Na tom valu ce izdrzati dok ne usavrse microLED. Jbg, mogu si priustiti jer drze najveci dio trzista.

15 godina
offline
LG-evi novi modeli OLED televizora stigli u Hrvats

ma kupit ću si ovog najskupljeg. jebeš 100 somova, kad ću biti najveća faca u pučkoj kuhinji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice