LG G7 će biti predstavljen krajem mjeseca

poruka: 9
|
čitano: 3.482
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG G7 će biti predstavljen krajem mjeseca".
6 godina
neaktivan
offline
LG G7 će biti predstavljen krajem mjeseca

Ma a koliko ce doc novaca? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
LG G7 će biti predstavljen krajem mjeseca

odvratna kopija samsunga dolje i iphonea gore

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LG G7 će biti predstavljen krajem mjeseca

"Implementiran notch" - Neka mi netko objasni opsjednutost novinara ovom glupošću. Rastegnut ekran pored zvučnika, sitna kerifeka ali za novinare kao dalmatincu "sol i stina" u pjesmi.

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: LG G7 će biti predstavljen krajem mjeseca

1.LG v30 je pojam za bilo koji samsung s model.2Kad su svi kopirali LG jos od lg cokolade pa do nexusa,onda nije bio problem.3 jedan jednostavan ingeniozan knock code je pet puta bolji od bilo kojeg sigurnosog otvaranja moba ukljucujuci i idiotskog iris scana u kojeg buljis ko debil nad stolom,jos gore je u I phone(tri koraka za otvoriti mob).Garantiram da ce svi kopirati LG knock code,jer je svake godine sve teze i kompliciranije otvoriti mob.4.Tko nikad nije posjedovao Lg v 30 nezna sto je prava mutimedija.5.Nubia z17 s ima trenutno najbolji 1080 display na trzistu i najbolje rjesenje po pitanju bezela i notcha.Vlasnici nubie ce znati o cemu govorim,mobitel je cudo svjetsko.

10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G7 će biti predstavljen krajem mjeseca

Voliš ti taj LG, jelda? Šteta što je 95% ostalog počanstva preglupo da shvati tu veličinu. Kako ljudima objasniti da LG tvori multimediju a ne os, aplikacije, izvor..

13 godina
offline
Re: LG G7 će biti predstavljen krajem mjeseca

Neznam što smatraš pod multimediju, al v30 ima osjetno lošiju kameru i od Appleovih i od Samsungovih flagship modela (slobodno istraži ako mi ne vjeruješ), ekran je također nešto lošiji tako da ne vidim tu multimedijsku nadmoć. Također poanta autentifikacije otiskom prsta, očima ili licem je veća sigurnost na prvom mjestu, a brzina tek nakon toga. a izjavu da ZTE-ov mobitel ima najbolji 1080p ekran na tržištu nebih komentirao s obzirom da to doslovno nigdje nisam uspio pronaći kao činjenicu. A opet s druge strane razgovaram s osobom koja ima LG u imenu, pa se vjerojatno nebih trebao previše truditi...

15 godina
neaktivan
offline
Re: LG G7 će biti predstavljen krajem mjeseca

Moj G6 ima ♂ od kamere, neusporedivo s s8 ili s9.

Give a man a mask and he will show you his true face
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG G7 će biti predstavljen krajem mjeseca

Koji je smisao "notcha" ako mobitel sa ostalih strana nije "bezel less"?!.
Bolje da su dolje razvukli ekran do kraja, a na vrhu ostavili taj dio što je dolje ostavljen, tako da u njemu smjeste senzore!

scientia est potentia
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.4.2018 12:08 (alien).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G7 će biti predstavljen krajem mjeseca
limitedition kaže...

Moj G6 ima ♂ od kamere, neusporedivo s s8 ili s9.

Pa ne bi se baš složio, ali ok. Istina da S8 i S9 imaju bolje fotografije, ali ne tako značajno, osim ako nisi profesionalni fotograf pa gledaš sve pikaboce. Nadalje razlika u cijeni uređaja također je nebo i zemlja, tako da i to treba uzeti u obzir. Ako ti ne valja G6 izvali zlatnu polugu i kupi S9.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice