LG-jev 65-inčni OLED zaslon koji se uvlači u kućiš

poruka: 4
|
čitano: 2.937
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG-jev 65-inčni OLED zaslon koji se uvlači u kućiš".
12 godina
offline
LG-jev 65-inčni OLED zaslon koji se uvlači u kućiš

Nema potrebe za kutijom, neka ga samo zarolaju u transportu i ostave ljudima da ga montiraju na magnete u zidu. Smanjis volumen ambalaze 8x. 65" ambalaza je gigantska, skoro kao vrata.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG-jev 65-inčni OLED zaslon koji se uvlači u k
Iako sam na prvu skakao na kvalitetne i velike tv, ssd mi je žao šta sam i ove novce dao za tv. Najbolja solucija za filmofile je kineski projektor za 1500-2000 kn, platno za 500 i spojit sve na zvucni sistem, to je užitak.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG-jev 65-inčni OLED zaslon koji se uvlači u k

Ako ti nesmeta isprana slika,brujanje ventilatora,i kratak vjek trajanja lampe.

10 godina
offline
Re: LG-jev 65-inčni OLED zaslon koji se uvlači u k
Isprana slika je bolja duplo od one u kinu gdje ulaznicu platiš od 36 do 72 kn, ovisno jel 2d ili 4d, ventilator ne bruji, a ako se nešto i cuje možeš ga zamijeniti skupljim (doduše kad krene film, ne cuješ ga). Većina tv-a ima garanciju na 2 godine, a većina projektora na lampu od 10 000 sati pa na više (neki 25 000), pa sad ti zbrajaj, oduzimaj, množi, dijeli, jasno je kao dan da je najbolje za svakodnevni rad neka tv od 140" sa fhd-om i projektor za filmove, sa foteljom i vrhunskim ozvučenjem, nego samo jedan npr. Oled od 25 000 kn. Argumenti su tu, molim samo argumentirano pisati.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice