LG napušta redoviti godišnji ciklus izdavanja novi

poruka: 8
|
čitano: 4.193
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG napušta redoviti godišnji ciklus izdavanja novi".
15 godina
offline
LG napušta redoviti godišnji ciklus izdavanja novi

Svi trebaju ici na novi ciklus u kasnu zimu.

 

Jednostavno je priglupo da Samsung ima najnoviji Snapdragon 8 mjeseci prije novog Pixela.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG napušta redoviti godišnji ciklus izdavanja

Ne znam kako oni dolaze do svojih brojeva o izbacivanju mobitela u godini ali ja bi išao na 3 modela 1 nižem, 1 srednjem i 1 visokom segmentu od 5.2" i ista 3 modela 5.7" verziji. Pa ko voli nek izvoli.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2018 16:18 (igy).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
online
LG napušta redoviti godišnji ciklus izdavanja novi

Apsolutno bi svi poznatiji proizvođači trebali slijediti primjer iPhonea i ne floodati sami sebe sa bezbroj varijanti koje guše ponudu, gutaju resurse, pobuđuju sumnju kod kupaca u kasniju softversku podršku, rezervne dijelove i naposlijetku zbunjuju modelima koji se preklapaju i izmjenjuju svakih par mjeseci. Nisam sljedbenik kulta Applea, ali svatko mora priznati da oni vrlo pregledno i odmjereno izdaju samo par modela, na koje potroše automatski više pažnje i lakše su prepoznatljivi kod publike - kad ih jednostavno nema milijun paralelno. Naravno, Lg, Huawei, Samsung, Sony i ekipa bi morali popratiti i donju, jeftiniju nišu, ali pobogu - ovo što sad rade je samoubojstvo. Ne razumijem, zašto toliko presličnih modela koje izmjenjuju svakih 6 mjeseci i tako godinama? Nemaju baš nikoga da im kaže "hej polakše malo - usmjerite pažnju i resurse na max 5 modela godišnje, jer ako Appleu takav pristup donosi milijarde, nemojmo izmišljati toplu vodu". 
Ono, radim reklame za te azijate, pa mi moramo dobro proučiti kad koji stigne- što je sad na tom bezličnom modelu novo, i jel ga već imamo ili ne. 
Najgori primjer koji su npr. samsung ili huawei uveli je da više neznaju ni kako bi nazvali model, pa da još više zbune sebe i kupce sad ih zovu npr. Samsung galaxy A8(2018), J2pro(2018), J2(2017), C7(20xx), HuaweiP9lite(2017)... Ono, daj malo skoncentrirajte se, toliko ih drukat da ih sad nazivaju po datumu. Što je slijedeće? Nebi me čudilo da ih krenu zvat po serijskom broju, kao televizore "PHILIPS 43PFS5302 12"

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: LG napušta redoviti godišnji ciklus izdavanja
overhaul kaže...

Apsolutno bi svi poznatiji proizvođači trebali slijediti primjer iPhonea i ne floodati sami sebe sa bezbroj varijanti koje guše ponudu, gutaju resurse, pobuđuju sumnju kod kupaca u kasniju softversku podršku, rezervne dijelove i naposlijetku zbunjuju modelima koji se preklapaju i izmjenjuju svakih par mjeseci. 

 Hoćeš reći da treba biti normalno da za mobitel dajemo najmanje 1000 eura?

14 godina
offline
Re: LG napušta redoviti godišnji ciklus izdavanja
Paolo Maldini kaže...
overhaul kaže...

Apsolutno bi svi poznatiji proizvođači trebali slijediti primjer iPhonea i ne floodati sami sebe sa bezbroj varijanti koje guše ponudu, gutaju resurse, pobuđuju sumnju kod kupaca u kasniju softversku podršku, rezervne dijelove i naposlijetku zbunjuju modelima koji se preklapaju i izmjenjuju svakih par mjeseci. 

 Hoćeš reći da treba biti normalno da za mobitel dajemo najmanje 1000 eura?

 Za visi segment zasto ne? Da su kvalitetnije napravljeni, sa vise dostupnih rezervnih dijelova... Automatski se smanji svo smece generirano sa 100 razlicitih modela...100 razlicitih update-ova za android.. ovako se samo svi gusimo u istom smradu. Apple da nije toliko zatvoren i da ima dosta opcija kao Android mislim da androida vise nebi bilo... ( PS nisam nikada imao iphone )

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
16 godina
online
Re: LG napušta redoviti godišnji ciklus izdavanja
Paolo Maldini kaže...
overhaul kaže...

Apsolutno bi svi poznatiji proizvođači trebali slijediti primjer iPhonea i ne floodati sami sebe sa bezbroj varijanti koje guše ponudu, gutaju resurse, pobuđuju sumnju kod kupaca u kasniju softversku podršku, rezervne dijelove i naposlijetku zbunjuju modelima koji se preklapaju i izmjenjuju svakih par mjeseci. 

 Hoćeš reći da treba biti normalno da za mobitel dajemo najmanje 1000 eura?

 Ma znaš dobro što sam htio reći. Ili si disleksičan, pa nisi bio u stanju pročitati cijeli post - npr: "Naravno, Lg, Huawei, Samsung, Sony i ekipa bi morali popratiti i donju, jeftiniju nišu, ali pobogu - ovo što sad rade je samoubojstvo."

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
10 godina
neaktivan
offline
LG napušta redoviti godišnji ciklus izdavanja novi

Kinezi su ipak nenadmasni, isti model pod 4 razlicita imena.

 

Huawei P9 lite (2017) is Huawei P8 lite (2017) is Huawei Nova lite is Honor 8 Lite

http://pocketnow.com/2017/03/07/huawei-p9-lite-2017-turkey

 

To je doslovno 1 model sa 4 imena.

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: LG napušta redoviti godišnji ciklus izdavanja
overhaul kaže...

 pa nisi bio u stanju pročitati cijeli post 

 Priznam nisam, zašto neznam. Na moju dušu ide.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice