LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnjih t

poruka: 69
|
čitano: 21.824
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnjih t".
16 godina
offline
LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnjih t

Imam pitanje za vlasnike OLED ekrana - što je sa burn-inom? I sam sam se uvjerio u kvalitetu slike kod OLED-a, nešto fenomenalno i neprikosnoveno, i ovaj moj Samsung 65-inčni LED iz 2018-e izgleda pokraj OLED-a kao Sony Trinitron iz '98-e.

 

Međutim, dosta YouTubera se žali na burn-in probleme. Ja bih svoj budući TV (kao i ovaj) povremeno spajao sa PC-em, pa se malo bojim toga. Kao, treba paziti da ne ostane statična slika predugo vidljiva na ekranu, ali nekako ne želim o tome razmišljati na TV-u od 10.000+ kn, kao što ne razmišljam o tome i na ovom postojećem.

 

Evo primjera videa koji me zabrinuo:

 

 

Jedan frend isto kupuje i jako se dvoumi između QLED-a i OLED-a baš radi burn-ina. Ovaj video iznad je nešto stariji i vjerujem da su modeli iz 2020-e bolji po tom pitanju, ali zanimaju me "lokalna" iskustva iz prve ruke :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
Marko kaže...

Imam pitanje za vlasnike OLED ekrana - što je sa burn-inom? I sam sam se uvjerio u kvalitetu slike kod OLED-a, nešto fenomenalno i neprikosnoveno, i ovaj moj Samsung 65-inčni LED iz 2018-e izgleda pokraj OLED-a kao Sony Trinitron iz '98-e.

 

Međutim, dosta YouTubera se žali na burn-in probleme. Ja bih svoj budući TV (kao i ovaj) povremeno spajao sa PC-em, pa se malo bojim toga. Kao, treba paziti da ne ostane statična slika predugo vidljiva na ekranu, ali nekako ne želim o tome razmišljati na TV-u od 10.000+ kn, kao što ne razmišljam o tome i na ovom postojećem.

 

Evo primjera videa koji me zabrinuo:

 

 

Jedan frend isto kupuje i jako se dvoumi između QLED-a i OLED-a baš radi burn-ina. Ovaj video iznad je nešto stariji i vjerujem da su modeli iz 2020-e bolji po tom pitanju, ali zanimaju me "lokalna" iskustva iz prve ruke :)

 

OLED definitivno nije za PC monitore. Nema tu puno mudrosti.

OLED paneli imaju organske elemente koji s korištenjem polako propadaju, najbrže na najviše osvjetljenim područjima i najbrže na crvenoj nijansi. Zato novi LG CX OLEDi imaju veće crvene sub-pixele.

 

Netko tko kupuje TV da ga ima za sljedećih 10 godina ne treba razmišljati o OLEDu, a pogotovo o tome da ga koristi za monitor.

A onaj tko želi kvalitetu bez obzira na rok trajanja i cijenu, taj ne treba gledati dalje od ovog TVa.

Ja ga još uvijek imam prekratko da bih mogao bilo što reći, ali znam ljude koji imaju B8 i nema vidljivi burn in i nakon par godina.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 9:24 (Bitanga).
10 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
Bitanga kaže...
Marko kaže...

Imam pitanje za vlasnike OLED ekrana - što je sa burn-inom? I sam sam se uvjerio u kvalitetu slike kod OLED-a, nešto fenomenalno i neprikosnoveno, i ovaj moj Samsung 65-inčni LED iz 2018-e izgleda pokraj OLED-a kao Sony Trinitron iz '98-e.

 

Međutim, dosta YouTubera se žali na burn-in probleme. Ja bih svoj budući TV (kao i ovaj) povremeno spajao sa PC-em, pa se malo bojim toga. Kao, treba paziti da ne ostane statična slika predugo vidljiva na ekranu, ali nekako ne želim o tome razmišljati na TV-u od 10.000+ kn, kao što ne razmišljam o tome i na ovom postojećem.

 

Evo primjera videa koji me zabrinuo:

 

 

Jedan frend isto kupuje i jako se dvoumi između QLED-a i OLED-a baš radi burn-ina. Ovaj video iznad je nešto stariji i vjerujem da su modeli iz 2020-e bolji po tom pitanju, ali zanimaju me "lokalna" iskustva iz prve ruke :)

 

OLED definitivno nije za PC monitore. Nema tu puno mudrosti.

OLED paneli imaju organske elemente koji s korištenjem polako propadaju, najbrže na najviše osvjetljenim područjima i najbrže na crvenoj nijansi. Zato novi LG CX OLEDi imaju veće crvene sub-pixele.

 

Netko tko kupuje TV da ga ima za sljedećih 10 godina ne treba razmišljati o OLEDu, a pogotovo o tome da ga koristi za monitor.

A onaj tko želi kvalitetu bez obzira na rok trajanja i cijenu, taj ne treba gledati dalje od ovog TVa.

Ja ga još uvijek imam prekratko da bih mogao bilo što reći, ali znam ljude koji imaju B8 i nema vidljivi burn in i nakon par godina.

 Imam B8,bit će dvije godine u prosincu, završio oko desetak PS4 igara,HBO i Netflix, YouTube gleda se svakodnevno,nema nikakvih problema.Tv program uopće ne gledam,tako da za to ne mogu reći jel šteti ali uz moje korištenje b8 je kao nov,s tim da ga godišnje oko mjesec i pol uopće ne koristimo jer boravimo na drugom mjestu.

15 godina
offline
LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnjih t

Imam godinu i pol dana LG OLED55C8. Kupljen za 9.000 Kn kada se na tržištu pojavio C9 i kada je ovom C8 pala cijena. Zato sada treba kupovati C9, a ne CX.

TV se ne koristi za igranje, gledaju se različiti programi (nikako jedan te isti program od jutra do jutra) i dosta često preko media playera, serije i filmovi. Dnevno 8-10 sati ....... višegeneracijska obitelj pa uvijek netko nešto gleda. 

Ekran je u savršenom stanju.

Možda u budućnosti za slične novce bude nekakva nova - bolja tehnologija, ali za sada OLED je zakon.

Moj PC  
4 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
MasterOfDisaster kaže...

Fascinantno mi je kako cijena OLED TV-a uopće ne pada godinama, ali ono ni malo. Svaka čast na slici i svemu, ali 13.000 kn za 55" TV osobno meni je brutalno pre visoka cijena. Znam da to nekome ništa ne predstavlja, ali u RH većini predstavlja nedostižnu tj. neopravdanu cijenu, jer do max 10.000 kn se može naći TV da zadovolji svačije potrebe i sa puno većom dijagonalom ekrana.

Sve u svemu svaka čast LG-u na odličnom TV-u, ali dok cijena OLED TV-a barem onih od 55" ne padne ispod 9.000 kn (mislim novih modela, ne onih koji su par godina na tržištu), mali udjel na tržištu će imati barem u našoj jadnoj državi.

 

Evo, ovaj nije 5 godina na tržištu i ispod je 8000 kn, a ne 9000 kn. I pobrao je odlične recenzije na netu.

 

https://www.mall.hr/oled-tv/philips-55oled754-12?src=bestsellers

 

p.s. - vidim sad da je u Pevexu taj isti tv 7849 kn

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 10:25 (skyactive).
12 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj

Dali se zna uopce kada dolaze u EU ti modeli?

Jer vidim da imaju puno bolji brightness i HDR od LG Oleda

15 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
Dukke kaže...

Dali se zna uopce kada dolaze u EU ti modeli?

Jer vidim da imaju puno bolji brightness i HDR od LG Oleda

 

Vjeruj mi da ti ne treba puno bolji brightness od ovoga osim ako gledaš na suncu.

LG CX u HDRu toliko zna bljesnut da te oči zabole. A ima samo oko 800 nitsa. Za večernje gledanje i to je previše.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 10:50 (Bitanga).
6 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
oled se ne kupuje da bi se na njemu gledao sdr signal...a na odličnom LCD-u taj sdr signal izgleda vrhunski

to je popit zvučnika od 10000+kn...na njemu se ne slušaju mp3...a s obzirom na brzinu interneta kod nas jedina mogućnost gledanja kvalitete su torrenti ili kupovina 4k player i diskova

oled 55' vs lcd 65' od iste cijene:

znači kod sdr ta prednost kod oled ne dolazi baš do izražaja

kao monitor lcd je bolje rješenje

kod igara crna uopće toliko ne igra a hdr je bolji na lcd

kod filmova i serija...ovisi o sadržaju ...ako prevladavaju mračne scene tu je oled u prednosti...ako su svjetlije scene tu razlike nema...kod hdr je lcd bolji

65" je bolje nego 55" za istu cijenu... evo meni je već 65" postao malen

LCD ima konja za utrku...što više dimming zona...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj

Treba jer mi je dnevna soba pozicionirana da cijeli dan przi sunce.

Zato sam i nestrpljiv da vidim kada ce doci u EU ti modeli od TCLa ili kada ce drugi proizvodaci pocet proizvodit slicno.

15 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
Dukke kaže...

Treba jer mi je dnevna soba pozicionirana da cijeli dan przi sunce.

Zato sam i nestrpljiv da vidim kada ce doci u EU ti modeli od TCLa ili kada ce drugi proizvodaci pocet proizvodit slicno.

 

Pa šta gledaš po danu?!

Ja jedva stignem nešto pogledati od 23h do 1h dok djeca i žena odu spavat.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
Mitch kaže...
Ja bih OLED zaobisao.
* * *

Ja bih na tvom mjestu optičaru otišao.

16 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
Po meni je ovo super-važna napomena! Početkom godine sam nekoliko godina stari Samsung zamijenio većim Samsungom Q85 - za kojeg sam prekrasno skužio da nema podrsku za DTS (ni za DivX, kad već spominjem, al to je manji problem).
Trebalo mi je 2 tjedna da svoju kolekciju filmova i serija prepravim i posložim kak spada. Da sam znao za to - ne bih ga kupio.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 14:46 (Miro S.).
6 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
Znači ja na TV-u gledam prvenstveno radi filmova i serija i ako je moguće s maksimalnom kvalitetom.. to OLED nema konkurencije.. iako moram priznati da mi takav sadržaj za dlaku izgleda bolje na Sony modelima.. (subjektivno naravno)
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
..
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 14:40 (love2ml86).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
napišeš nešto protiv oleda...odmah oled talibani daju TD

da mi je LG u lipnju za 10999kn ponudio oled 65" sa garancijom na burn-in(5 godina)...ne bih uzeo Sony XG

inače meni ovih 1100 nitsa predstavlja odmor za oči a još gledam u mraku

kod SDR sadržaja...crna je 100% crna i nema nikakvog blooming

kod HDR ovisi o situaciji na ekranu...mada sve je to još daleko od potpunog HDR doživljaja za kojeg triba 4000nits...a za Dolby Visiom 10000 nits i 12 bita ekran

evo danas sam instalirao(drugi tv-i u kući) HT prijamnik sa besplatnim evo tv programima...ajme očaj...ovi strani programi nisu lažljivi ko HTV pa napišu 576i.. HTV stavi da piše 1080i a izgleda kao VHS
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 7 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
HCMAA kaže...
napišeš nešto protiv oleda...odmah oled talibani daju TD

da mi je LG u lipnju za 10999kn ponudio oled 65" sa garancijom na burn-in(5 godina)...ne bih uzeo Sony XG

inače meni ovih 1100 nitsa predstavlja odmor za oči a još gledam u mraku

kod SDR sadržaja...crna je 100% crna i nema nikakvog blooming

kod HDR ovisi o situaciji na ekranu...mada sve je to još daleko od potpunog HDR doživljaja za kojeg triba 4000nits...a za Dolby Visiom 10000 nits i 12 bita ekran

evo danas sam instalirao(drugi tv-i u kući) HT prijamnik sa besplatnim evo tv programima...ajme očaj...ovi strani programi nisu lažljivi ko HTV pa napišu 576i.. HTV stavi da piše 1080i a izgleda kao VHS

 Bas suprotno..vecinom netko tko ima LCD opravdava kupnju istog pljucajuci po OLEDu kojeg nemaju..hebe se meni sto ces sa svojim novcima kupit..ja imam Samsung LCD i LG OLED..do sad promijenio 3 LCD TV,jednu plazmu i 4ti je OLED.SDR me ne znamima niti ga gledam igdje..garanciju imam od 5 godina..

AUDIOFIL
10 godina
suspendiran
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
HCMAA kaže...
napišeš nešto protiv oleda...odmah oled talibani daju TD

da mi je LG u lipnju za 10999kn ponudio oled 65" sa garancijom na burn-in(5 godina)...ne bih uzeo Sony XG

inače meni ovih 1100 nitsa predstavlja odmor za oči a još gledam u mraku

kod SDR sadržaja...crna je 100% crna i nema nikakvog blooming

kod HDR ovisi o situaciji na ekranu...mada sve je to još daleko od potpunog HDR doživljaja za kojeg triba 4000nits...a za Dolby Visiom 10000 nits i 12 bita ekran

evo danas sam instalirao(drugi tv-i u kući) HT prijamnik sa besplatnim evo tv programima...ajme očaj...ovi strani programi nisu lažljivi ko HTV pa napišu 576i.. HTV stavi da piše 1080i a izgleda kao VHS

 

 

Hoće li i zaštitna maska za zavarivanje doći u paketu s TV-om ili se to posebice kupuje?

15 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
HCMAA kaže...
napišeš nešto protiv oleda...odmah oled talibani daju TD

da mi je LG u lipnju za 10999kn ponudio oled 65" sa garancijom na burn-in(5 godina)...ne bih uzeo Sony XG

inače meni ovih 1100 nitsa predstavlja odmor za oči a još gledam u mraku

kod SDR sadržaja...crna je 100% crna i nema nikakvog blooming

kod HDR ovisi o situaciji na ekranu...mada sve je to još daleko od potpunog HDR doživljaja za kojeg triba 4000nits...a za Dolby Visiom 10000 nits i 12 bita ekran

evo danas sam instalirao(drugi tv-i u kući) HT prijamnik sa besplatnim evo tv programima...ajme očaj...ovi strani programi nisu lažljivi ko HTV pa napišu 576i.. HTV stavi da piše 1080i a izgleda kao VHS

 Pa ja eto imam 6 TD ova na prosloj stranici, a vjerujem da dobra vecina te ekipe koja me proziva ni nema OLED (osim evo par kolega).

 

Jednostavno je - uzeo sam 2x LG B8, stvarno fantasticni su, problemi s burn-inom na jednim - mozemo zanemariti jer sam ga vratio i dobio novi. Medutim, kao netko tko koristi OLEDe na cemu god stigne jer ih volim - ovo ne smatram situacijom gdje je prelazak TV s QLED/miniLED na OLED jednako WOW kao sa mobitela s IPS na AMOLED. 

 

Prosjecni sadrzaj koji se vrti na TVu (a to je cable, Netflix, tu i tamo koja igra) jednostavno neiskoristava OLED do maksimuma (makar Netflix ima HDR). Skroz #000 scena nema puno, a i kad ima djeluju prekontrastno s jako niskom gamom. Zato preferiram novi QLED/miniLED jer prosjecni sadrzaj prikazuje jednako dobro, u HDRu je cak svjetliji nego moji modeli, a TCL ih nudi u vise nego pola cijene.

 

6 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
ma ovi oled-aši...svi su kupili 4k player i kupuju isključivo 4k BR diskove...nitko od njih ne skida torrente...to je ipak blasfemija

nitko od njih ne koristi stream servise jerbo niti jedan ne može dostaviti bit rate kakav imaš na 4K disku

prije 10 godina sam se mislio između lcd i plazme(Panasonic)...ali s obzirom da sam htio koristiti i kao monitor za PC...oni koji znaju su rekli bolje LCD nego plazma... kupio LCD Panasonic...koji i sada nakon 10 godina može konkurirati jeftinijim LCD-ima

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
12 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj

Djeca gledaju a i ja vikendom si pogledam koju seriju ili film.

 

16 godina
offline
LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnjih t

Ja sam upravo u traženju novog TV-a i zadnja 2 koja su ostala u igri su ovaj CX i Q80T od Samsunga. Kad LG da 5 godina gare onda moje pare idu njima ali za sada Samsung je 1. izbor

TheVeka
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj

Uzmi CX kakav q80T bez obzira na garanciju

SAMSUNG NOTE 10+
15 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
TheVeka kaže...

Ja sam upravo u traženju novog TV-a i zadnja 2 koja su ostala u igri su ovaj CX i Q80T od Samsunga. Kad LG da 5 godina gare onda moje pare idu njima ali za sada Samsung je 1. izbor

 
Ja sam kupio CX prije mjesec dana sa 5 godina garancije, pa ti vidi. Imaju malo malo razne akcije, nekad veci popust, nekad više garancije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
Marko kaže...

Imam pitanje za vlasnike OLED ekrana - što je sa burn-inom? I sam sam se uvjerio u kvalitetu slike kod OLED-a, nešto fenomenalno i neprikosnoveno, i ovaj moj Samsung 65-inčni LED iz 2018-e izgleda pokraj OLED-a kao Sony Trinitron iz '98-e.

 

Međutim, dosta YouTubera se žali na burn-in probleme. Ja bih svoj budući TV (kao i ovaj) povremeno spajao sa PC-em, pa se malo bojim toga. Kao, treba paziti da ne ostane statična slika predugo vidljiva na ekranu, ali nekako ne želim o tome razmišljati na TV-u od 10.000+ kn, kao što ne razmišljam o tome i na ovom postojećem.

 

Evo primjera videa koji me zabrinuo:

 

 

Jedan frend isto kupuje i jako se dvoumi između QLED-a i OLED-a baš radi burn-ina. Ovaj video iznad je nešto stariji i vjerujem da su modeli iz 2020-e bolji po tom pitanju, ali zanimaju me "lokalna" iskustva iz prve ruke :)

Ovaj će te možda ohrabriti.:

7 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
imam c8 s 3500-4000sati do sad i zasad sve 5, koristi se jako puno za yt, zbog djece, netflix, ripovi razni od uhd od 80gb do obicnog hd za serije, vu+ zero 4k spojen, iptv preko app i tak... bumo videli, nek izdrzi jos 3 god i ja sretan, sad ima oko 2... prije njega imao Samsung serije 9, isto sam bio zadovoljan al je krepal ekran...
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
Ako već kupujete, uzmite prošlogodišnji model i to B seriju, a razliku potrošite na veću dijagonalu. Nijedna dnevna soba nije premala za 65", ali ako gledate u špajzi, onda možda ipak 55".
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
Bitanga kaže...
TheVeka kaže...

Ja sam upravo u traženju novog TV-a i zadnja 2 koja su ostala u igri su ovaj CX i Q80T od Samsunga. Kad LG da 5 godina gare onda moje pare idu njima ali za sada Samsung je 1. izbor

 
Ja sam kupio CX prije mjesec dana sa 5 godina garancije, pa ti vidi. Imaju malo malo razne akcije, nekad veci popust, nekad više garancije.

Gdje je bila gara 5 god?

THNX

TheVeka
15 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
TheVeka kaže...
Bitanga kaže...
TheVeka kaže...

Ja sam upravo u traženju novog TV-a i zadnja 2 koja su ostala u igri su ovaj CX i Q80T od Samsunga. Kad LG da 5 godina gare onda moje pare idu njima ali za sada Samsung je 1. izbor

 
Ja sam kupio CX prije mjesec dana sa 5 godina garancije, pa ti vidi. Imaju malo malo razne akcije, nekad veci popust, nekad više garancije.

Gdje je bila gara 5 god?

THNX

 

Ja sam kupio u Sancta Domenici, al stalno im se mijenjaju akcije, malo sa 5 godina garancije, malo slušalice, malo veći popust i sl.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj

Jel pokriven burn in u toj garanciji? Zanm da u USA jest..

15 godina
offline
Re: LG OLED55CX3LA - Jedan od najboljih ovogodišnj
TheVeka kaže...
Bitanga kaže...
TheVeka kaže...

Ja sam upravo u traženju novog TV-a i zadnja 2 koja su ostala u igri su ovaj CX i Q80T od Samsunga. Kad LG da 5 godina gare onda moje pare idu njima ali za sada Samsung je 1. izbor

 
Ja sam kupio CX prije mjesec dana sa 5 godina garancije, pa ti vidi. Imaju malo malo razne akcije, nekad veci popust, nekad više garancije.

Gdje je bila gara 5 god?

THNX

 https://www.lg.com/hr/tv-5-godina-sigurnosti-2020-jesen

 

trenutno u bilo kojem ducanu..

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 16:55 (andreas11).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice