LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

poruka: 65
|
čitano: 11.998
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele".
10 godina
offline
Re: LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele
bloodborne kaže...
60nine kaže...

da se mene pita - ja bi na sve mobitele stavio gumbe iza, kao što je to prvi put bilo na G2 - ili fingerprint iza... 5x ergonomičnije nego tipke sastrane ili fingerprint sprijeda ili sastrane, pogotovo kod ovećih mobitela...

a double tap 2 wake bi trebao biti standard

 i ledicu za obavijest r.i.p. :(

 moze i headphone jack.

 

e da, i ledica :) iako to nije bed neki ako mob nema, a ima amoled pa se da nekako drugačije riješiti...

raw fotografija još na kitkatu dok su neki par godina kasnije još sanjali raw :)

7 godina
protjeran
offline
Re: LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele
bloodborne kaže...

 još dva zgodna feature-a od kojih je jedan tek nedavno poceo biti standard
 tap to wake/lock

 

Dobrodosao u 2011., upoznaj Nokiu N9, prvi uredjaj koji je imao Double Tap to Wake,

te naravno Glance.

 

LG je naravno trebao vise od 2 godine da donekle iskopira Double Tap to Wake,

a Glance nije nikad iskopirao od Nokie, nego se posluzio Samsungovom tehnologijom

sa Amoledom - dok je Nokia Glance mogla koristiti sa bilo kojom vrstom displaya.

 

60nine kaže...

 

raw fotografija još na kitkatu dok su neki par godina kasnije još sanjali raw :)

 

Dobrodosao u 2012., upoznaj Nokiu 808, prvi Nokijin uredjaj sa 41Mpix optikom,

te mogucnost fotografiranja u RAW formatu.

Ostale specifikacije su manje bitne, ali nije na odmet napomenuti da je svakako bila

prisutna LED i Xenon bljeskalica, za savrsene nocne fotografije.

 

The more you know...

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2021 18:44 (Čitatelj).
10 godina
offline
LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

damn, zaboravih skroz na Nokiu... my bad

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

Ja sam od LG-ja odusto nakon što su me naguzili sa LG Arena mobitelom. Goru stvar nisam mogao kupiti da sam htio. Mobitel na Javi... sreća pa je imao kakvu takvu kameru u ono vrijeme pa mi slike iz Praga nisu totalni šit. A prva stvar kad smo ulazili busom u Prag - ogromni jumbo plakat za taj mobitel. Mislio sam da imam ne znam kakav iPhone killer...

13 godina
neaktivan
offline
LG potvrdio da prestaje proizvoditi mobitele

Nisam ni znao da je LG-jeva posebnost imati gumb za otključavanje na stražnjoj strani ispod kamere. Ne mogu opisati kakva je to lakoća otključavanja s otiskom prsta i jako prirodan osjećaj u odnosu na sve ostalo. Shvatio sam to kad je dosta ljudi pokušalo otključati moj mobitel i nikako otkriti gdje se nalazi tipka za otključavanje.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice