LG predstavio prvi 88-inčni 8K OLED zaslon

poruka: 33
|
čitano: 17.233
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG predstavio prvi 88-inčni 8K OLED zaslon".
10 godina
offline
LG predstavio prvi 88-inčni 8K OLED zaslon

https://www.emmezeta.hr/multimedija/televizori/led-lcd-i-oled-tv/54878/sony-kd75xd8505baep-ultra-hd-led-tv/

 

Evo, 75" ispod 20000kn  

 

Ma nemam sad para za takve egzibicije. Možda kad riješim kredit se uvalim u još jedan 

 

LG veli da je 2018 update samo na području smart platforme i obrade signala. Možda 2019 donese oled iznad 1000nita. 

 

Bit će to veličanstveno za vidjet 

 

Edit: sad vidim da ih ima i za 12000kn  i to sa VA panelom...

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.1.2018 13:46 (gocc01).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG predstavio prvi 88-inčni 8K OLED zaslon
Vecina sadrzaja se ni ne snima sa 4K kamerama a 8k jos manje. 90% filmova i serija koje su dostupne u 4K su upscale. Slika je ocito bolja na 4K nego na full hd ali ne zbog razlucivosti nego zato jer su to noviji kvalitetniji uredaji. Ako ne stanes na pol metra od tv-a onda ni ne vidis pixele bilo to full hd ili 4K.

Proizvodaci televizora kao i svi drugi moraju svake godine izmislit nesto novo da bi potakli prodaju televizora inace budu propali. Dobro je kaj padaju cijene uredaja. Prije pet godina smo kupili full hd 3D tv od Samsunga Serije 6 za 1300 eura. Serija 8 je bila 4K Eura. Ove godine mi je taj tv krepal i kupil sam naj noviju seriju 8 za 1222 €. Znaci pet godina kasnije sam dobil jedan od boljih uredaja na trzistu za iste novce ko i onaj stari tv koji je bil entry level 55". Ovaj sad novi je 10x bolji po svemu a 4K je bonus. Uzel sam produzenu garanciju i ako krepa za pet godina onda budem kupil 8K za max 1500 eura. Do onda bude sigurno jedan film u 8K koji buda upscale sa 4K.
13 godina
offline
LG predstavio prvi 88-inčni 8K OLED zaslon

LG ima super OLED televizore, Samsung ima istaknute boje, Philips ima pozadinsko svjetlo po zidovima, Panasonic i Sony naprednu obradu signala i odličan upscaling sa HD na 4K,  Sony (i Vivax)  Android OS, pa ti odluči što ti je tu najbitnije i svako ima neki svoj dizajn, pa tu i žene biraju neovisno o tehničkim karakteristikama .  Kako žena još uvijek puno gleda redovnu televiziju prevagnula je obrada signala redovnog programa, pa je izbor bio između Panasonica i Sony-a i iako često čita teletext i obožava da je pri tome slika pored teletexta što ima Panasonic (okvir u srebrnoj boji) izbor je pao na Sony jer je okvir u crnoj boji!

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice