LG ima prvi rolo-televizor na svijetu

poruka: 35
|
čitano: 8.497
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG ima prvi rolo-televizor na svijetu".
15 godina
online
LG ima prvi rolo-televizor na svijetu

Kada se ovaj TV pokvari ide se kod majstora za rolete. 

 
16 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
LG ima prvi rolo-televizor na svijetu

20 000  $    

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
Ako se sjećaš prije nekoliko godina na ces-u su takvu cijenu imali najobičniji ravni 4k televizori a pogledaj ih sad
8 godina
odjavljen
offline
LG ima prvi rolo-televizor na svijetu

jel itko osim mene prvo vidio žensku na slici a tek onda ovaj tv

 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
LG ima prvi rolo-televizor na svijetu

čovjek pomisli kako je bang & olufsen vrhunac tehno-prekenjavanja za bacanje love, a onda se dogodilo ovo ... 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 9:58 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
Glavas_ZG kaže...

jel itko osim mene prvo vidio žensku na slici a tek onda ovaj tv

 Prvo sam vidjela sobu koja izgleda poprilično sterilno.

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
5 godina
protjeran
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
A burn-in!?!
-povikaše hrvatski i strani bezveznjaci
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 10:02 (Antiseptik).
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
Antiseptik kaže...
A burn-in!?!
-povikaše hrvatski i strani bezveznjaci

 To je djelom i Samsungovo maslo,  nisu imali tehnoloski odgovor pa su sirili dezinformacije.

15 godina
neaktivan
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
Kakve dezinformacije? Burn in je stvaran.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
8 godina
odjavljen
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
Mary Sue kaže...
Glavas_ZG kaže...

jel itko osim mene prvo vidio žensku na slici a tek onda ovaj tv

 Prvo sam vidjela sobu koja izgleda poprilično sterilno.

po tvom ukusu

no obzirom da ženske imaju tendenciju kupnje svih mogućih sranya koja nikom nisu potrebna i trpanja tih istih sranya po svim kutevima i prostorima životnog prostora mogu reci da se sa tobom ne slažem, čak bih rekao da je ovaj prostor vrhunski uređen, minimalizam sa svijetlim bojama, ima sve predmete i stvari koje su potrebne, žena, krevet i televizija

6 godina
protjeran
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
Glavas_ZG kaže...

po tvom ukusu

 Ne kažu bez razloga da se o ukusima ne raspravlja. O smislu za lijepo, to jest estetici kao filozofskoj disciplini moglo bi se argumentirano razgovarati, no to bi bilo izvan konteksta ovoga članka - a, iskreno, i ne da mi se. Izbor riječi (ženska u pejorativnome kontekstu, sranja itd.) govori samo o tebi, međutim ne želim se baviti forumašima jer to nikada dobro ne završi. Osim sadržaja neke poruke, jednako je važno tko ju je poslao. Neki čak tvrde da je pošiljatelj važniji od njezina sadržaja.

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
13 godina
odjavljen
offline
LG ima prvi rolo-televizor na svijetu

Na stranu i cijena i životni stil oko kojeg se vrti ova reklama, ovo je veoma dobra ideja s obzirom na mogućnosti u dizajnu koje nudi. No, kakva je stvar s izdržljivosti panela na ovakvom načinu rada? Display je veoma tanak, pa imam osjećaj kao da će ga i mala slučajna nezgoda moći oštetiti. Koliko god su mi "napeti" ti ultra tanki displayi, opet bih ga prije stavio na zid nego nasred sobe, baš iz razloga kojeg sam naveo. 

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
Visak kaže...
Kakve dezinformacije? Burn in je stvaran.

Nije točno. Ako je televizor stalno isključen nema burn-ina. A isključen televizor, ili uključen u skladu sa dizajnom sobe - minimalno, je veliko dostignuće modernog čovjeka. 

42
15 godina
odjavljen
offline
LG ima prvi rolo-televizor na svijetu

Kako su zaštitili ekran od kontaktnih oštećenja pri namatanju?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG ima prvi rolo-televizor na svijetu

A di su žice ?

 

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
Visak kaže...
Kakve dezinformacije? Burn in je stvaran.

 Burn in je stvaran, povikase proleteri i nastave da gledaju svoje Samsunge. 

7 godina
protjeran
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
markoBT kaže...
Visak kaže...
Kakve dezinformacije? Burn in je stvaran.

Nije točno. Ako je televizor stalno isključen nema burn-ina. A isključen televizor, ili uključen u skladu sa dizajnom sobe - minimalno, je veliko dostignuće modernog čovjeka. 

 Burn-in je ogroman problem ljudima koji nisu vlasnici OLEDa. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
Imam dva mobitela s oledom i oba imaju burn in.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
protjeran
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
Visak kaže...
Imam dva mobitela s oledom i oba imaju burn in.

 Postavi slike i ime modela da mozemo to analizirati.

12 godina
offline
LG ima prvi rolo-televizor na svijetu

Bolje bi bilo da ga srolaju u ambalazi samo za potrebe transporta, a kupac ga doma odrola i pricvrsti na zid (pomocu magneta) te spoji sa dobrim soundbarom u kojem se nalazi i sva ostala elektronika. Uz cijenu koja je malo visa od postojecih OLED modela bi to bio pravi posao!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG ima prvi rolo-televizor na svijetu

Najviše volim kad dođem kući, utakmica je već počela, mahnito trčim u sobu da upalim TV nervozno iščekujući rezultat i onda čekam da se TV brzinom 8,16mm/s izvuče iz kučišta. Za 99,9% korisnika je ovo superglupo i beskorisno.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
O_O_O kaže...
Visak kaže...
Imam dva mobitela s oledom i oba imaju burn in.

 Postavi slike i ime modela da mozemo to analizirati.

 Mobiteli su, ta-da... upravo Samsungovi, S4 i S7. Kod mene burn in nije jako primjetan, jer svjetlo držim gotovo na minimumu, ali u svakom dućanu gdje drže upaljene izložbene primjerke, nakon par mjeseci možeš ga vidjeti vrlo izraženog. A televizor, ako želiš kvalitetnu sliku, moraš držati na prilično jakom osvjetljenju.

 

Kupio sam plazma televizor i dva oled mobitela, a razmišljam i o oled tv-u, jer je na svemu tome slika bolja nego na lcd-u, pa me ne možeš svrstati u hejtere, ali nemojmo se lagati.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
5 godina
protjeran
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu

@Visak

Imam dva mobitela s oledom i oba imaju burn in.

 

Biće da oni koji su bili najglasniji oko burn-ina zapravo na svojim uređajima (zaista) imaju burn-in  

Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 21:21 (Antiseptik).
5 godina
protjeran
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
kerum kaže...

Bolje bi bilo da ga srolaju u ambalazi samo za potrebe transporta, a kupac ga doma odrola i pricvrsti na zid (pomocu magneta) te spoji sa dobrim soundbarom u kojem se nalazi i sva ostala elektronika. Uz cijenu koja je malo visa od postojecih OLED modela bi to bio pravi posao!

 Takav su napravili za prošli (ili je bio preprošli) CES.

Pis on ju, tu :P
14 godina
neaktivan
offline
LG ima prvi rolo-televizor na svijetu

uspjeli su sa ovih novih tankih tv ukloniti teglin sa cvijećem, ali

ljudi u kredencu ispod televizora obicno drže flaše, tak' da ovo neće zaživjeti 

You know I am born to lose, and gambling is for fools, But thats the way I like it baby, I do not wanna live for ever , And do not forget the joker!
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
Antiseptik kaže...
kerum kaže...

Bolje bi bilo da ga srolaju u ambalazi samo za potrebe transporta, a kupac ga doma odrola i pricvrsti na zid (pomocu magneta) te spoji sa dobrim soundbarom u kojem se nalazi i sva ostala elektronika. Uz cijenu koja je malo visa od postojecih OLED modela bi to bio pravi posao!

 Takav su napravili za prošli (ili je bio preprošli) CES.

Ako mislis na model W, on nije savitljiv te se isporucuje u pregoluemoj kutiji. Ali da, koncept gdje su odvojili elektroniku od panela i dodali soundbar.

16 godina
odjavljen
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
Meni je ta kutija u prostoru ružnija od TVa na zidu.
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
Visak kaže...
O_O_O kaže...
Visak kaže...
Imam dva mobitela s oledom i oba imaju burn in.

 Postavi slike i ime modela da mozemo to analizirati.

 Mobiteli su, ta-da... upravo Samsungovi, S4 i S7. Kod mene burn in nije jako primjetan, jer svjetlo držim gotovo na minimumu, ali u svakom dućanu gdje drže upaljene izložbene primjerke, nakon par mjeseci možeš ga vidjeti vrlo izraženog. A televizor, ako želiš kvalitetnu sliku, moraš držati na prilično jakom osvjetljenju.

 

Kupio sam plazma televizor i dva oled mobitela, a razmišljam i o oled tv-u, jer je na svemu tome slika bolja nego na lcd-u, pa me ne možeš svrstati u hejtere, ali nemojmo se lagati.

 S4 i S7 su malo starija tehnologija OLED na telefonu, tako da je usporedjivanje bureka i jabuka.

Izlozbeni primjerci vrte mjesecima gotovo iste stvari tu se ne moze izbjeci burn-in. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
Imaš neke usporedne podatke o raznim generacijama oleda?

Ako se kod izložbenih NE MOŽE IZBJEĆI, znači da problem očito postoji, pa ne znam zašto to pokušavaš negirati. Mobitel u dućanu radi cca 12 sati. Ako tv imaš uključen 4 sata dnevno to je omjer 3:1. Znači onu strahotu koja se dogodi mobitelu kroz 6 mjeseci možeš na tv-u očekivati za godinu i pol. Znam, nije to točna matematika, ali daje približnu sliku.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
protjeran
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
Visak kaže...
Imaš neke usporedne podatke o raznim generacijama oleda?

Ako se kod izložbenih NE MOŽE IZBJEĆI, znači da problem očito postoji, pa ne znam zašto to pokušavaš negirati. Mobitel u dućanu radi cca 12 sati. Ako tv imaš uključen 4 sata dnevno to je omjer 3:1. Znači onu strahotu koja se dogodi mobitelu kroz 6 mjeseci možeš na tv-u očekivati za godinu i pol. Znam, nije to točna matematika, ali daje približnu sliku.

 U pravu si, ako 12 sati dnevno gledas isti 5-10 minutni klip. Ali u tom slucaju imas vecih problema od burn-ina.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice