LG ima prvi rolo-televizor na svijetu

poruka: 35
|
čitano: 8.519
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG ima prvi rolo-televizor na svijetu".
16 godina
neaktivan
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
Ako gledaš filmove imaš burn in na mjestu titlova.

Nego, zašto skrećeš temu, pričamo postoji li burn in ili ne.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
5 godina
protjeran
offline
Re: LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
Na Samsungu - moguće (možda su zbog toga odustali od OLED tevea).
Na LG teveu ga još nisam uživo vidio. A imam ga umalo 4 godine. I filmofil sam. I zaspem s uključenom telkom pa radi do jutra. I ništa!
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 16:19 (Antiseptik).
14 godina
offline
LG ima prvi rolo-televizor na svijetu

Prekrasno. I TV i sve ostalo...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
LG ima prvi rolo-televizor na svijetu
Kada se razmatra novo tehničko rješenje ne treba samo gleati po čemu je ono bolje od starog nego - prije svega - koje nove mogućnosti nudi. To vrijedi i za ovaj televizor za smotavanje. Evo nekih od tih mogućnosti:
1. Može se gledati na mnogo većem ekranu, primjerice 2 x 4 m. Tako velik ekran teško bi bilo smjestiti u sobu.
2. Može se gledati na velikom ekranu u skućenom prostoru, recimo u zrakoplovu, na podmornici ili svemirskoj stanici.
3. Televizor za razmotavanje može zamijeniti projektore. To bi omogućilo održavanje predavanja pri dnevnoj svjetlosti, čak i na otvorenom.
4. Omogućilo bi prikazivanje slika (obavijsti, upozorenja, reklama) na neravnim površinama, recimo na stupovima, tornjevima, dimnjacima i sl.
... i mnogo drugih fantastičnih primjena - samo treba imati malo mašte.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG ima prvi rolo-televizor na svijetu

da se spušta s plafona, još nekako. ovak kutija na podu zauzima bespotrebno prostor a i, nota bene, ako nekome treba televizor ispred bračnog kreveta, to vodi bezosarijama. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice