LinkedIn će novom opcijom poticati rodnu ravnoprav

poruka: 14
|
čitano: 5.340
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LinkedIn će novom opcijom poticati rodnu ravnoprav".
13 godina
offline
LinkedIn će novom opcijom poticati rodnu ravnoprav
 
11 0 hvala 4
15 godina
online
LinkedIn će novom opcijom poticati rodnu ravnoprav

Još jedan nepotrebni kretenizam od besposličara iz woke kuhinje

 
22 0 hvala 4
11 godina
offline
LinkedIn će novom opcijom poticati rodnu ravnoprav

Posao bi se trebao dobivat na osnovi sposobnosti/znanja a ne osnovi spola,boje,vjere itd.

Moj PC  
23 0 hvala 3
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: LinkedIn će novom opcijom poticati rodnu ravno
Kada vidim u oglasu m/f/x, bježim od te firme.
Valjda neće biti upozorenja da se diskriminira rod 'panj', podrod 'bukva'.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2022 9:46 (silvio3105).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
LinkedIn će novom opcijom poticati rodnu ravnoprav

Woke mreža za woke ljude. Ne znam što se ljudi čude takvim odlukama.

 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
LinkedIn će novom opcijom poticati rodnu ravnoprav

Bas smo skoro vidio ovaj clip 

 

 

Nego, licna iskustva sa woke fimama? Jel ima ko? Ili je to sve prenapuhano? 

Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
LinkedIn će novom opcijom poticati rodnu ravnoprav

A ja naivan mislio da regruteri nalaze ljude na temelju sposobnosti i znanja, a ne deklaracije.

Nadglednik dina
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: LinkedIn će novom opcijom poticati rodnu ravno
Ja sam uvijek za meritokraciju, znam da ima zena koje rasturaju i nemam nikakvih problema ako je netko takav izabran umjesto mene. Objektivno mjerilo je ako na trzistu rada za odredjenu poziciju ima X% muskaraca i Y% zena i ako organizacija prati takav trend. Medjutim, ako je kompaniji bitnije da ima “namjestene brojke” nego kvalitetan kadar onda je jasno da takva organizacija nema svijetlu buducnost. Uostalom, ja prvi ne bih htio biti na poziciji za koju ima puno kvalificiranijih ljudi samo zato sto mozda pripadam nekoj skupini koja nije dovoljno reprezentirana. U suprotnome imamo istu situaciju kao kada HDZovci dodju na pozicije za koje nisu kvalificirani.
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: LinkedIn će novom opcijom poticati rodnu ravno
Ja sam uvijek za meritokraciju, znam da ima zena koje rasturaju i nemam nikakvih problema ako je netko takav izabran umjesto mene. Objektivno mjerilo je ako na trzistu rada za odredjenu poziciju ima X% muskaraca i Y% zena i ako organizacija prati takav trend. Medjutim, ako je kompaniji bitnije da ima “namjestene brojke” nego kvalitetan kadar onda je jasno da takva organizacija nema svijetlu buducnost. Uostalom, ja prvi ne bih htio biti na poziciji za koju ima puno kvalificiranijih ljudi samo zato sto mozda pripadam nekoj skupini koja nije dovoljno reprezentirana. U suprotnome imamo istu situaciju kao kada HDZovci dodju na pozicije za koje nisu kvalificirani.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LinkedIn će novom opcijom poticati rodnu ravnoprav

Konačno!!!

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LinkedIn će novom opcijom poticati rodnu ravnoprav

uzalud je rodna, ako nije i brojna i padežna

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
LinkedIn će novom opcijom poticati rodnu ravnoprav

Mogu ja sad umjesto gospodin Kolacic(muski rod) tjerati ostale da me oslovljavaju sa Boze Kolacicu pravno? Osjecam se bozanski a ne kao musko,zensko,tronozac ili gay.

 

Edith:omasio cijelu fudbalsku povijest. No pitanje stoji ako netko zeli oftopicariti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2022 17:27 (Kolacic).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
LinkedIn će novom opcijom poticati rodnu ravnoprav

Problem su i biti će mlade generacije koje će te "woke" gluposti gutati nemilice. Već se to i danas radi, ali imaš roditelje i ostale razumne koji ti ipak ukažu što je, a što nije. 

 

A i linkedin je je čisto pumpanje ega. Moje osobno iskustvo, ali eto.

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LinkedIn će novom opcijom poticati rodnu ravno
Brki1994 kaže...

Problem su i biti će mlade generacije koje će te "woke" gluposti gutati nemilice. Već se to i danas radi, ali imaš roditelje i ostale razumne koji ti ipak ukažu što je, a što nije. 

 

A i linkedin je je čisto pumpanje ega. Moje osobno iskustvo, ali eto.

Kako koji roditelji.... 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice