Links u Novom Zagrebu otvorio poslovnicu s drive-i

poruka: 42
|
čitano: 9.544
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Links u Novom Zagrebu otvorio poslovnicu s drive-i".
11 godina
offline
Re: Links u Novom Zagrebu otvorio poslovnicu s dri
Memphis kaže...

 Ček ti misliš da si pametan zato kaj kupuješ preko webshopa? A mi ostali ne znamo kaj je to i kak funkcionira? Daj se zbudi.

 

Gluposti su ono kaj ti pišeš.

 po čemu je netko pametan ili glup ako kupuje ovako ili onako

zapravo mi je sasvim jasno o čemu se radi, imam kolegu kojem se jebe za garanciju i sve ostalo, njemu kad nešto crkne on kupi novo, a mi pezanti nek se jebemo s garancijama i servisima, on je faca i jednostavno kupi novo

tak i ti, ti si faca, kupuješ u dućanu i jebe ti se za pravo povrata preko webšopa, jer u webšopu kupuju samo pezanti i sve su to gluposti s tim pravom povrata

sve ok, jasno je o čemu se radi i nemamo više što pričat, faco

15 godina
offline
Links u Novom Zagrebu otvorio poslovnicu s drive-i

Ja pročito u Novom Zelandu, mislim si dobro im ide dok se tako šire

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Links u Novom Zagrebu otvorio poslovnicu s dri
picajzla0707 kaže...
Memphis kaže...

 Ček ti misliš da si pametan zato kaj kupuješ preko webshopa? A mi ostali ne znamo kaj je to i kak funkcionira? Daj se zbudi.

 

Gluposti su ono kaj ti pišeš.

 po čemu je netko pametan ili glup ako kupuje ovako ili onako

zapravo mi je sasvim jasno o čemu se radi, imam kolegu kojem se jebe za garanciju i sve ostalo, njemu kad nešto crkne on kupi novo, a mi pezanti nek se jebemo s garancijama i servisima, on je faca i jednostavno kupi novo

tak i ti, ti si faca, kupuješ u dućanu i jebe ti se za pravo povrata preko webšopa, jer u webšopu kupuju samo pezanti i sve su to gluposti s tim pravom povrata

sve ok, jasno je o čemu se radi i nemamo više što pričat, faco

Ne znam, to pitanje si ti sam sebi postavio. Ja time ne ocjenjujem ljude.

 

Ne, nije ti jasno jer ne znaš da ljudi imaju različite proritete u životu.

To kaj si ti jučer otkrio webshop i sad misliš da je to nešto sveto zato kaj možeš vratit robu te smatraš da je to prednost, ok tebi možda da meni ne. Ti očito imaš viška vremena pa se možeš zabavljat takvim stvarima. Meni ne pada napamet gubit vrijeme na tako nebitne stvari u život kao ti da potrošim 15 dana da kupim najobičniji laptop. Ja to obavim za sat vremena. Meni nije bitan povrat robe jer kupujem stvar da ju koristim a ne da ju vraćam. Za mene je vrijeme neprocijenjivo i ja za tih 15 dana dok ti čekaš/vraćaš laptop i biraš/mastrubiraš hoćeš ga zadržat ili vratit odradim 1001 drugu stvar i već pola svojeg laptopa odradim. A da ne pričam kad je tehnika u pitanju di se trendovi mijenjau svaki dan i di ću npr. mobitel ili slično promijenit za godinu-dvije i sl. Webshop ima svojim prednosti a meni je to dostava jer kad mi nešto nije hitno i ne da mi se gubit vrijeme tražeći stvari kupim online. Ili npr. kad telku 60incha treba teglilt iz nekog tr. centra ovak mi ju dovezu pred vrata iako je i to nekad besmisleno budući da dostavljaju u vrijeme kad su ljudi na poslu pa opet samo problemi.

 

Pa naravno da sam faca jer znam cijenit bitne stvari u životu od povrate robe i reklamacije. Frend ti je shvatio a valjda ćeš s vremenom i ti, samo da onda ne bude kasno.

 

 

12 godina
offline
Re: Links u Novom Zagrebu otvorio poslovnicu s dri
Mislim da do sad nisam nikad nista vratio nakon kupnje bilo direkt u shopu ili preko weba.
Web shoop je zgodan jer imaju daleko vecu ponudu od trgovine i dostava relativno brzo radi.Prilikom online kupnje mogucnost vracanja robe u roku od 15 dana mi je na zadnjem mjestu!Ali ko zna mozda i nekad zatreba..isto se zapitam sto se radi s tom robom koja se koristi i vrati nako 10-15 dana?!🤔
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Links u Novom Zagrebu otvorio poslovnicu s dri
Memphis kaže...
picajzla0707 kaže...
Memphis kaže...

 Ček ti misliš da si pametan zato kaj kupuješ preko webshopa? A mi ostali ne znamo kaj je to i kak funkcionira? Daj se zbudi.

 

Gluposti su ono kaj ti pišeš.

 po čemu je netko pametan ili glup ako kupuje ovako ili onako

zapravo mi je sasvim jasno o čemu se radi, imam kolegu kojem se jebe za garanciju i sve ostalo, njemu kad nešto crkne on kupi novo, a mi pezanti nek se jebemo s garancijama i servisima, on je faca i jednostavno kupi novo

tak i ti, ti si faca, kupuješ u dućanu i jebe ti se za pravo povrata preko webšopa, jer u webšopu kupuju samo pezanti i sve su to gluposti s tim pravom povrata

sve ok, jasno je o čemu se radi i nemamo više što pričat, faco

Ne znam, to pitanje si ti sam sebi postavio. Ja time ne ocjenjujem ljude.

 

Ne, nije ti jasno jer ne znaš da ljudi imaju različite proritete u životu.

To kaj si ti jučer otkrio webshop i sad misliš da je to nešto sveto zato kaj možeš vratit robu te smatraš da je to prednost, ok tebi možda da meni ne. Ti očito imaš viška vremena pa se možeš zabavljat takvim stvarima. Meni ne pada napamet gubit vrijeme na tako nebitne stvari u život kao ti da potrošim 15 dana da kupim najobičniji laptop. Ja to obavim za sat vremena. Meni nije bitan povrat robe jer kupujem stvar da ju koristim a ne da ju vraćam. Za mene je vrijeme neprocijenjivo i ja za tih 15 dana dok ti čekaš/vraćaš laptop i biraš/mastrubiraš hoćeš ga zadržat ili vratit odradim 1001 drugu stvar i već pola svojeg laptopa odradim. A da ne pričam kad je tehnika u pitanju di se trendovi mijenjau svaki dan i di ću npr. mobitel ili slično promijenit za godinu-dvije i sl. Webshop ima svojim prednosti a meni je to dostava jer kad mi nešto nije hitno i ne da mi se gubit vrijeme tražeći stvari kupim online. Ili npr. kad telku 60incha treba teglilt iz nekog tr. centra ovak mi ju dovezu pred vrata iako je i to nekad besmisleno budući da dostavljaju u vrijeme kad su ljudi na poslu pa opet samo problemi.

 

Pa naravno da sam faca jer znam cijenit bitne stvari u životu od povrate robe i reklamacije. Frend ti je shvatio a valjda ćeš s vremenom i ti, samo da onda ne bude kasno.

 

 

Ajd zamisli si ovaj scenarij. Došao si u poslovnicu i kupio si laptop, točno znaš koji želiš, prije si istražio, čovjek si kojemu to treba za posao, ne da ti se zafrkavati sa webshopom, sve 5, ima smisla.

 

I dođeš doma sa laptopom, skužiš - u fak, krivi keyboard layout, tipa očekivao si UK/DE/HR, a dobio si američki sa onim manjim ENTER-om, znakovi < i > na krivim pozicijama itd (ili obrnuto, u svakom slučaju, nije ono što inače preferiraš). Nisi se to sjetio pitati, pretpostavio si da laptop dolazi sa layoutom kojem želiš, nije ti palo na pamet zbog gužve na poslu itd, dogodi se.

 

I sad hoćeš vratiti, a oni kažu "A jel laptop funkcionalan? Je. Nema uvjeta za iskorištavanje garancije, nema vraćanja."

 

A da si kupio na webshopu, uredno vratiš bez pitanja. Izgubiš nešto vremena, naravno, ali bolje to nego da par godina koristiš laptop sa krivim layoutom, na silu se navikavaš ili koristiš zaobilazna rješenja sa vanjskim tipkovnicama. Iskorištavaju li ljudi taj benefit vraćanja za gluposti i za hirove? Naravno... Ali poanta je da je ipak dobra stvar da tako nešto postoji uopće.

 

Osim toga, u Linksu recimo, možeš naručiti preko webshopa i staviti dostavu na "Preuzimanje u poslovnici", i ako je dostupno, kroz sat vremena, a nekad i ranije, stigne ti obavijest "Dostupno za preuzimanje u poslovnici X", dođeš tamo, samo kažeš broj narudžbe i izvadi ti iz skladišta i to je to, a kod reklamacija se tretira kao da je sa webshopa naručeno.

 

15 godina
offline
Re: Links u Novom Zagrebu otvorio poslovnicu s dri
Marko kaže...

Osim toga, u Linksu recimo, možeš naručiti preko webshopa i staviti dostavu na "Preuzimanje u poslovnici", i ako je dostupno, kroz sat vremena, a nekad i ranije, stigne ti obavijest "Dostupno za preuzimanje u poslovnici X", dođeš tamo, samo kažeš broj narudžbe i izvadi ti iz skladišta i to je to, a kod reklamacija se tretira kao da je sa webshopa naručeno.

 

 Može li se tako naručiti i pokupiti i pri tome platiti po preuzimanju robe? 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
16 godina
offline
Re: Links u Novom Zagrebu otvorio poslovnicu s dri
boxer kaže...
Marko kaže...

Osim toga, u Linksu recimo, možeš naručiti preko webshopa i staviti dostavu na "Preuzimanje u poslovnici", i ako je dostupno, kroz sat vremena, a nekad i ranije, stigne ti obavijest "Dostupno za preuzimanje u poslovnici X", dođeš tamo, samo kažeš broj narudžbe i izvadi ti iz skladišta i to je to, a kod reklamacija se tretira kao da je sa webshopa naručeno.

 

 Može li se tako naručiti i pokupiti i pri tome platiti po preuzimanju robe? 

Da, provjereno. Ja tako uglavnom i radim uvijek. Jedino naravno, ako nije dostupno u poslovnici u tvojoj lokalnoj poslovnici, morat ćeš pričekati dan-dva da stigne.

Re: Links u Novom Zagrebu otvorio poslovnicu s dri
Marko kaže...

Osim toga, u Linksu recimo, možeš naručiti preko webshopa i staviti dostavu na "Preuzimanje u poslovnici", i ako je dostupno, kroz sat vremena, a nekad i ranije, stigne ti obavijest "Dostupno za preuzimanje u poslovnici X", dođeš tamo, samo kažeš broj narudžbe i izvadi ti iz skladišta i to je to, a kod reklamacija se tretira kao da je sa webshopa naručeno.

 

 

 

U Rijeci (a i drugim gradovima) tako nešto nije moguće. Imaju proizvod X na lageru u poslovnici. Ti ga odlučiš kupiti preko webshopa (jer je jeftinije). Ne možeš uzeti taj identični proizvod u poslovnici, nego moraš čekati da isti proizvod dostave iz Zagreba (u poslovnicu), pa tek onda tebi u ruke.

Još jedan od razloga zašto znam kupiti 150kn skuplje, čisto iz razloga jer ne želim čekati 5-10 dana da se dostavi u Rijeku iz Zagreba.

 

16 godina
offline
Re: Links u Novom Zagrebu otvorio poslovnicu s dri
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Marko kaže...

Osim toga, u Linksu recimo, možeš naručiti preko webshopa i staviti dostavu na "Preuzimanje u poslovnici", i ako je dostupno, kroz sat vremena, a nekad i ranije, stigne ti obavijest "Dostupno za preuzimanje u poslovnici X", dođeš tamo, samo kažeš broj narudžbe i izvadi ti iz skladišta i to je to, a kod reklamacija se tretira kao da je sa webshopa naručeno.

 

 

 

U Rijeci (a i drugim gradovima) tako nešto nije moguće. Imaju proizvod X na lageru u poslovnici. Ti ga odlučiš kupiti preko webshopa (jer je jeftinije). Ne možeš uzeti taj identični proizvod u poslovnici, nego moraš čekati da isti proizvod dostave iz Zagreba (u poslovnicu), pa tek onda tebi u ruke.

Još jedan od razloga zašto znam kupiti 150kn skuplje, čisto iz razloga jer ne želim čekati 5-10 dana da se dostavi u Rijeku iz Zagreba.

 

Jesi siguran?

 

Sada sam za test probao staviti nešto u košaricu, i kada idem na "Dovrši", u trećem koraku vidim opciju "Preuzimanje u poslovnici Rijeka" (slika 1).

 

Nedavno sam naručivao isto tako sebi u VŽ, i vidio sam na stranici artikla da imaju na lageru u VŽ poslovnici, pretpostavljam da to vide i u ERP-u dok im stigne narudžba i potom ubrzo stigne mail da je dostupno za preuzimanje u poslovnici (slika 2).

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.8.2021 17:56 (Marko).
11 godina
offline
Re: Links u Novom Zagrebu otvorio poslovnicu s dri
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 ...čisto iz razloga jer ne želim čekati 5-10 dana da se dostavi u Rijeku iz Zagreba.

 zar toliko dugo čekate u rijeci

meni u zadar stigne u roku 2-3 dana jer to voze svojim kombijima koji ionako non stop furaju robu po poslovnicama

12 godina
offline
Re: Links u Novom Zagrebu otvorio poslovnicu s dri
U ST bez problema narucim robu i stavim preuzimanje u poslovnici!
AUDIOFIL
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Links u Novom Zagrebu otvorio poslovnicu s drive-i

Vraćanje robe kupljene preke web shopa u roku 14 dana ne ide uvijek glatko. Nedavno sam vraćao karticu kojom nisam bio zadovoljan i dočekala su me pitanja i izjave tipa "Zašto to vraćate" i "Ja moram obrazložit direktoru zašto se to vraća". Neugodna situacija...

 

BTW Ne radi se o Linksu!

 

Prije par godina sam pak vraćao kućište u jednom drugom dućanu i sve prošlo super glatko.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.8.2021 14:03 (It'sMe932).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice