Logitech Craft - Savršena tipkovnica za kreativce?

poruka: 9
|
čitano: 3.694
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech Craft - Savršena tipkovnica za kreativce?".
15 godina
offline
Logitech Craft - Savršena tipkovnica za kreativce?

Ima li HR raspored? Ako nema... veliki minus.

 

Uređivano: MX Master miš punim jednom u 3 do 4 mjeseca.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2017 21:30 (Envy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech Craft - Savršena tipkovnica za kreati
Envy kaže...

Ima li HR raspored? Ako nema... veliki minus.

 

Uređivano: MX Master miš punim jednom u 3 do 4 mjeseca.

 Mx master? Ja ga punim svaki tjedan. I to star možda pola godine i na računalu koje ne rabim jedino, nego tek na večer, niti njime (naravno) ne igram igre. 
Njihova k800 illuminated tipkvonica mi prilično dulje traje, i usput posjeduje lako izmjenjive standardne baterije ako jednom dođe do osjetnog pada kapacitreta.
Osobno nisam ljubitelj toga da se integriraju ovakve stvari (media kontroler kotač) zajedno sa tipkovnicom.
Nek ga ponude odvojeno, kao što to imaju u svojoj connexion profi liniji. Onda možda kupim. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Logitech Craft - Savršena tipkovnica za kreativce?

Kad smo već kod tipkovnica, treba mi nova daj je dobra za svakodnevni rad (ne igranje) i da ju ne moram punit svaki tjedan. Žica je ok. Ako netko ima prijedlog...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Logitech Craft - Savršena tipkovnica za kreativce?

Bilo bi super kad bi izbacili takvu tipkovnicu bez numetickog dijela da bude slicnih dimenzija kao i apple magic keyboard.

Inace tipkovnica je vrhunska samo je cijena malo paprena

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech Craft - Savršena tipkovnica za kreativce?

Tipkovnicu je potrebno puniti relativno često – Logitech procjenjuje da je jedno punjenje baterije dostatno za tjedan dana rada.

 

Čemu onda bežičje?

Što češće moraš spajat kabel da je puniš to manje ima smisla - samo postaje gnjavaža.

Pogotovo kad uzmeš u obzir da tipkovnicu uglavnom držiš na istom mjestu (za razliku od mobitela npr.).

Ta baterija samo poskupljuje tipkovnicu.

 

Primjer dobre bežičare: Logitech diNovo Edge - puniš bateriju 2-3 puta godišnje.

Naravno u startu je veća cijena.

 

Malo "offtopic" filozofije:

 

Po meni na sve stvari treba gledati kao na kredite:

Ako daš odmah puno para imaš veću i efikasniju bateriju koja će duže trajati i bit manja gnjavaža.

Ili ćeš dat malo para pa se gnjavit s punjenjem tipkovnice koja će puno manje trajati -jer manja baterija puno manje i traje pa ćeš prije morati mjenjati bateriju ili tipkovnicu.

 

Što znači da je prva opcija puno bolja i u konačnici jeftinija, osim ako si tip koji mjenja stvari zato što voli mjenjat stvari.

 

Zaključak: Ako nemaš para za skupu bežičaru kupi tipkovnicu sa j. kablom :-)

 

Volim prirodu i znanost, mrzim računala. Programer od rođenja.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Logitech Craft - Savršena tipkovnica za kreati
PaleRider kaže... 

Primjer dobre bežičare: Logitech diNovo Edge - puniš bateriju 2-3 puta godišnje.

 

 Imam DiNovo Edge 9 godina i baterija od prvog dana do danas traje točno mjesec dana. Znam jer zapisujem datum svaki put kad ju punim. 30 dana plus/minus jedan dan.

 

 

13 godina
offline
Re: Logitech Craft - Savršena tipkovnica za kreati
Envy kaže...

Ima li HR raspored? Ako nema... veliki minus.

 

Uređivano: MX Master miš punim jednom u 3 do 4 mjeseca.

 Čudno jer MX Master kod mene traje maksimalno 2 tjedna, tjedan ako se intenzivno koristi.

16 godina
offline
Re: Logitech Craft - Savršena tipkovnica za kreati
Chip Whitley kaže...

 

 Imam DiNovo Edge 9 godina i baterija od prvog dana do danas traje točno mjesec dana. Znam jer zapisujem datum svaki put kad ju punim. 30 dana plus/minus jedan dan.

Naravno, ako sjediš na njoj 24h dnevno trajat će i manje od mjesec dana. Ja govorim o nekom prosjeku.

 

Volim prirodu i znanost, mrzim računala. Programer od rođenja.
15 godina
offline
Re: Logitech Craft - Savršena tipkovnica za kreati
overhaul kaže...
Envy kaže...

Ima li HR raspored? Ako nema... veliki minus.

 

Uređivano: MX Master miš punim jednom u 3 do 4 mjeseca.

 Mx master? Ja ga punim svaki tjedan. I to star možda pola godine i na računalu koje ne rabim jedino, nego tek na večer, niti njime (naravno) ne igram igre. 
Njihova k800 illuminated tipkvonica mi prilično dulje traje, i usput posjeduje lako izmjenjive standardne baterije ako jednom dođe do osjetnog pada kapacitreta.
Osobno nisam ljubitelj toga da se integriraju ovakve stvari (media kontroler kotač) zajedno sa tipkovnicom.
Nek ga ponude odvojeno, kao što to imaju u svojoj connexion profi liniji. Onda možda kupim. 

 

Chip Whitley kaže...
Envy kaže...

Ima li HR raspored? Ako nema... veliki minus.

 

Uređivano: MX Master miš punim jednom u 3 do 4 mjeseca.

 Čudno jer MX Master kod mene traje maksimalno 2 tjedna, tjedan ako se intenzivno koristi.

Ja ga imam prošlo ljeto, sad zima, dakle 1,5 godinu. Dakle je li govorimo o istom mišu: MX Master, ne Performance edition. Je li kod vas nešto nije u redu ili... ne znam. Od kada sam se vratio sa godišnjeg, već 4-ti tjefan ne pada niti jedna od one tri LEDice. Prvih pola godine sam ga gasio na dnu na crveno. Više ga nikako ne gasim.

Doduše ne koristim ga intezivno pa predpostavljam da se gadi nakon nekog nerada. Znam to jer kad ga malo gurnem ne ugasi mi se Screen Saver (gašenje monitora da budem tačniji), moram ili dulje ga gurnuti ili opet koji cm... vjerujem da ima nešto za uštedu baterije. Miš je grom, ne znam postoji li bolji.

 

Btw: Vijesti o predstavljanju novih tastatura treba zabraniti ako nemaju HR layot. Kao i mobitele koji nudi određeni telekom u Kini i koji radi na žnjG vezi.

 

PS: Pravi Adobe ili Autodesk kreativci ne koriste ove tipkovnice, samo naivni i početni 'kreativci'. Kreativci Starog Kova (DTP primjerice) se ne odvajaju od IBM standarda. Još bi dodao da je pozadinsko osvjetljenje slova veliki plus.

 

Uređivano: Geste na palcu na podlozi MX Mastera nikad ne koristim mada ima 100 čudesa. I tipka back mi je nekako premala. To su neke mane ali da nema boljeg IMHO ja mislim da nema.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2017 20:31 (Envy).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice