Logitech G PowerPlay Wireless Charging System - Po

poruka: 14
|
čitano: 4.226
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech G PowerPlay Wireless Charging System - Po".
13 godina
offline
Logitech G PowerPlay Wireless Charging System - Po

...koristi načelo elektromagnetske rezonance...

 

Vjerujem kako je u pitanju ipak INDUKCIJA, a ne REZONANCIJA!

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Logitech G PowerPlay Wireless Charging System - Po

1000kn za podlogu, 1000kn za miša, jbte 2000g nije ni postojao mis za 200kn svi sretni bili sad ti i na ovom svaki k smeta......

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
offline
Logitech G PowerPlay Wireless Charging System - Po

Moš mislit,za soma kuna imam Duracellki za 10 godina...kak bude ta podloga izgledala do tada ...ali dobar smijer za sada 

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2017 0:43 (ZGamer).
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Logitech G PowerPlay Wireless Charging System - Po

Zanimljiva primjena ali mislim da je nepotrebno, nekako ubija smisao bežičnog miša jer opet imaš kabl od smjera miša prema računalu. Obični miš na kabl i obična podloga su nekak puno bolje rješenje

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Logitech G PowerPlay Wireless Charging System
ZGamer kaže...

Moš mislit,za soma kuna imam Duracellki za 10 godina...kak bude ta podloga izgledala do tada ...ali dobar smijer za sada 

 pa valjda je operes kao i svaku normalnu, iako je danas trend vise gledanje nego igranje potrajat ce...moralp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
offline
Re: Logitech G PowerPlay Wireless Charging System
Check kaže...

Zanimljiva primjena ali mislim da je nepotrebno, nekako ubija smisao bežičnog miša jer opet imaš kabl od smjera miša prema računalu. Obični miš na kabl i obična podloga su nekak puno bolje rješenje

 Ovo je dobro za ljude koji mrze cable drag  a neda im se zajebavat s mouse bungee. Bolje i skuplje rjesenje od bungee. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2017 7:29 (steelman).
16 godina
offline
Logitech G PowerPlay Wireless Charging System - Po

Mana je sto morate koristit logitech podlogu,pa ako volite one velike ili od razlicitih materijala tzv. speed ili precision podloge nemate srece. Mozda su to mogli i bolje izvesti. Posebno prodavati zavojnice koje se stavljaju ispod bilo koje podloge. Ovako nema smisla,a i cijena je majmunska.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G PowerPlay Wireless Charging System
Romano kaže...

Mana je sto morate koristit logitech podlogu,pa ako volite one velike ili od razlicitih materijala tzv. speed ili precision podloge nemate srece. Mozda su to mogli i bolje izvesti. Posebno prodavati zavojnice koje se stavljaju ispod bilo koje podloge. Ovako nema smisla,a i cijena je majmunska.

 Dobiš s podlogom speed i precision nastavak pa si možeš staviti što ti više odgovara.

 

Inače, prošli tjedan za black friday je bio Logitech G903 800kn, a ta podloga 600kn. Ali svejedno mislim da je to previše za podlogu. Iznad 500kn je previsoka cijena za podlogu IMHO.

14 godina
neaktivan
offline
Logitech G PowerPlay Wireless Charging System - Po

Moja preporuka je tko moze nek si kupi, nebude pozalio sigurno. g900-g903 je izvrstan mis i u kombinaciji sa ovom podlogom rjesava "firstworldproblems".

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Logitech G PowerPlay Wireless Charging System - Po

A jel' moze ova platnena u vesmasinu nakon sto se zamaze ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech G PowerPlay Wireless Charging System
kach kaže...

Moja preporuka je tko moze nek si kupi, nebude pozalio sigurno. g900-g903 je izvrstan mis i u kombinaciji sa ovom podlogom rjesava "firstworldproblems".

 Negdje sam citao da možes dobiti rak ruke od tog inducijskog punjenja posto ti je ruka direktno na toj podlozi.

13 godina
offline
Re: Logitech G PowerPlay Wireless Charging System
Romano kaže...

 Negdje sam citao da možes dobiti rak ruke od tog inducijskog punjenja posto ti je ruka direktno na toj podlozi.

 Manje čitaj i problem riješen!!

9 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G PowerPlay Wireless Charging System
Romano kaže...

 Negdje sam citao da možes dobiti rak ruke od tog inducijskog punjenja posto ti je ruka direktno na toj podlozi.

 

sisko93 kaže...
Romano kaže...

 Negdje sam citao da možes dobiti rak ruke od tog inducijskog punjenja posto ti je ruka direktno na toj podlozi.

 Manje čitaj i problem riješen!!

 

Kolega ti nije loše preporučio, samo na krivi način. Bolje ti prestani čitati te stranice koje daju takve vijesti. Ni mobiteli, ni dalekovodi, ni indukcijske pećnice, a niti ova podloga na uzrokuju rak jer oni emitiraju neionizirajuće elektromagnetsko zračenje. To zracenje ne stvara ione i ne može oštetiti stanice.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
Logitech G PowerPlay Wireless Charging System - Po

Genijalna ideja, izvedba, primjenjivost.. Logitech, yebi ga.

Vi koji kudite cijene, izvedivost, koncept se zapitajte, kolike su cijene bile kroz povijest svih začetnika nekih tehnologija.
Prototipova, prvih inačica, bilo čega.


Kroz godine, dvije, pet, bit će puno jeftinijih alternativnih rješenja.

Bilo konkurentskih, ili Logitechovih, nebitno.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice