Logitech G PowerPlay Wireless Charging System

poruka: 14
|
čitano: 3.965
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech G PowerPlay Wireless Charging System".
12 godina
offline
Logitech G PowerPlay Wireless Charging System

Zhodan feature za kojeg bi, da sam korisnik G903, dao do maksimalno 100kn.

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech G PowerPlay Wireless Charging System

A ako si vlasnik G900 i slučajno si spreman izdvojit traženi iznost možeš samo plakat.

9 godina
offline
Logitech G PowerPlay Wireless Charging System

ne vidim svrhu tog bezicnog rjesenja posto par centi dalje ipak postoji kabel koji je spojen na podlogu za mis.

Battlenet - TheProdigy#2234
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Logitech G PowerPlay Wireless Charging System
Zemljanin kaže...

ne vidim svrhu tog bezicnog rjesenja posto par centi dalje ipak postoji kabel koji je spojen na podlogu za mis.

 ja imam g900 i super sam zadovoljan ovo bi bilo usper da nije tako skupo i da moze na ovaj model a ne samo noviji al sta je tu je. 

 

 

jer kad spojim kabel a na kompu sam "osjetim" neku tezinu kabla i nekako ti smeta ko da ne ide tom lakocom jer ga kabel koci kad naviknes. nakon jedno 10-15min ni kabel vise ne osjetis. 

 

 

ovo je ipak malo preskupo.

12 godina
offline
Re: Logitech G PowerPlay Wireless Charging System
Zemljanin kaže...

ne vidim svrhu tog bezicnog rjesenja posto par centi dalje ipak postoji kabel koji je spojen na podlogu za mis.

 Tako možeš gledati na bilo što, ipak su tu instalacije u stanu.

 

Koristim (između ostalog) G700S. Miš je odličan i u žičnom i u bežičnom režimu. Najveća mana mu je trajanje baterije. Imam MX 1100 kojem baterija traje valjda godinu dana, MX Performance kojem traje mjesec dana i G700S kojem traje manje od jedan dan i koji je zbog toga uglavnom spojen žično. A košta koliko košta jer je bežičan. Jednostavno navečer ga zaboravim prikopčati pa sam sutra osuđen na kabel. Eto ti svrhe, ali ne i opravdanja za cijenu (sama podloga 1000kn).

14 godina
offline
Logitech G PowerPlay Wireless Charging System

Da je fora, je. Ali nije za nas smrtnike.

Kad naprave XXL podlogu koja će puniti i tipkovnicu i zvučnike i headset kad ga odložim na nju, kupujem.  

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Logitech G PowerPlay Wireless Charging System
dennocro kaže...
Zemljanin kaže...

ne vidim svrhu tog bezicnog rjesenja posto par centi dalje ipak postoji kabel koji je spojen na podlogu za mis.

 ja imam g900 i super sam zadovoljan ovo bi bilo usper da nije tako skupo i da moze na ovaj model a ne samo noviji al sta je tu je. 

 

 

jer kad spojim kabel a na kompu sam "osjetim" neku tezinu kabla i nekako ti smeta ko da ne ide tom lakocom jer ga kabel koci kad naviknes. nakon jedno 10-15min ni kabel vise ne osjetis. 

 

 

ovo je ipak malo preskupo.

 Koliko sam vidio treba ti samo PowerPlay modul, koji možeš staviti u svoj G900 ili G403, koji službeno ne podržavaju PowerPlay, i ipak radi kao na G703 i G903.

The great thing about multitasking is that several things can go wrong at once.
11 godina
offline
Re: Logitech G PowerPlay Wireless Charging System

problem je sto 900 nema rupu da bi stavio taj modul.. vec sam gledao. ili krivo gledam, ne nalazim nigdje da se moze

 

16 godina
offline
Re: Logitech G PowerPlay Wireless Charging System
BlueMax kaže...

Zhodan feature za kojeg bi, da sam korisnik G903, dao do maksimalno 100kn.

 Ah, čim si korisnik G903, cifre idu jednu nulu gore. Pričamo o mišu koji kod nas košta 1400kn. Osobno, dam do 500kn za dobar miš, ali triput tolko mi je neopravdano.
Powerplay podloška bi trebala, istina, da je pravde i pravice, dolaziti kao standardna oprema uz miša koji toliko košta. Ali štoćeš, u tom rangu pričamo o "apple korisnicima". 
p.s. 
Davore Šuštiću, navrati malo u rubriku "rast išića i visina"... ili te ova vaša kamera podebljala za 30 kg?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
Re: Logitech G PowerPlay Wireless Charging System
Nekak mi se cini da je mouse bungee bezbolnija opcija.🤔
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Logitech G PowerPlay Wireless Charging System

Kao što rekoh u drugoj temi, obična bezvezarija. Imaš ciglu spojenu na podlogu za miša, i opet imaš kabel po stolu od cigle do kompa.

 

Bolje rješenje je obični wireless miš tipa G403 Wireless kojeg puniš svakih nekoliko dana dok je komp ugašen, a ostalo vrijeme na kabel natakneš receiver, i makneš kabel sa stola (npr, okačiš kraj za rupu za kablove na postolju od monitora). Nema kabela, nema cigle, nema ničeg na stolu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Logitech G PowerPlay Wireless Charging System
kratos091 kaže...

Da je fora, je. Ali nije za nas smrtnike.

Kad naprave XXL podlogu koja će puniti i tipkovnicu i zvučnike i headset kad ga odložim na nju, kupujem.  

 Pa Intel je to najavio još 2014: Ispod stola power odašiljač a na stolu sve bežično s power prijemnikom: Monitor, tipkovnica, miš, možda i računalo...

Ali ne vidim rješenje niti od intela niti od konzorcija 170 kompanija koje na tome rade...

16 godina
offline
Re: Logitech G PowerPlay Wireless Charging System
FLes kaže...

Kao što rekoh u drugoj temi, obična bezvezarija. Imaš ciglu spojenu na podlogu za miša, i opet imaš kabel po stolu od cigle do kompa.

 

Bolje rješenje je obični wireless miš tipa G403 Wireless kojeg puniš svakih nekoliko dana dok je komp ugašen, a ostalo vrijeme na kabel natakneš receiver, i makneš kabel sa stola (npr, okačiš kraj za rupu za kablove na postolju od monitora). Nema kabela, nema cigle, nema ničeg na stolu.

 Ja to zaboravim, pa se nađem u trzanju. Pored toga, čini mi se, logitechova bežična tipkovnica (K800) sa obične dvije aaa baterije traje mi duplo dulje nego miš (MX Master 2S - nije spojen bluetoothom, nego preko istog unifying receivera) kojeg ne maltretiram za neki gaming ili bjesomučno svrdlanje po stolu, i nemam blage veze kako doći do baterije ako počne ozbiljnije gubiti kapacitet.
Edit; evo naguglao. Nije ni čudo - piše na bateriji 500mAh. Sanyo/panasonic baterije u tipkovnici su 1100mAh kapaciteta svaka.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
Re: Logitech G PowerPlay Wireless Charging System
Šuštinjo za majku milu daj barem dok snimaš recenzije stavi neku košulju il barem poštenu majicu...
 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice