Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

poruka: 40
|
čitano: 14.028
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij".
15 godina
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Da si Davor Sustic promjenio naslovo u "LOGITECH G PRO X SUPERLIGHT - NAJBOLJI MIŠ NA SVIJETU ZA E-SPORTAŠE", bio bi top.

Uostalom, članak je dobar i zna se kome je namijenjen.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Znaci jedini razlog zasto je ovo najbolji mis na svijetu je taj sta ima malu masu... To sta ima tipki kao standardni mis od prije 20 godina, nema veze...

Gaming mis treba imati bar tri tipke na palcu i dvije lijevo od lijeve tipke, kao G500 ili G502.

 

Jedan od podnaslova u clanku je "Bez kompromisa", a kompromis je upravo taj sta su su smanjili broj tipki da bude manja masa.

 

Mozda, MOZDA, bi ovaj mis vise odgovarao vrhunskim e-sportasima koji igraju FPSove, ali mislim da je za sve normalne gamere puno bitnije da ima par tipki vise negu da mu je masa manja za 10ak grama

 
0 6 hvala 0
14 godina
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Bezveze

Gale
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
online
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Ja bih napravio blind test s jednim mišonjom koji ima mali uteg unutra jer me zanima koliko tih gamera razlikuje miš od 59g i od 69g.

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Mozda je napokon vrijeme da zamijenim svoj prastari Logitech G3 s ovim novim :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Staviš naljepnicu gamer na proizvod i prodaješ ga po cijeni 10x većoj nego što vrijedi. I mase to kupuju.

Nadglednik dina
Moj PC  
11 1 hvala 0
8 godina
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Gdje mogu kupiti bežićni miš sa kuglicom ? Za nostalgičare  :) 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na
T700 kaže...

Gdje mogu kupiti bežićni miš sa kuglicom ? Za nostalgičare  :) 

 

 Ti se šališ, ali ja se ne bih čudio da to postane novi trend. Kao vinilne ploče (LP, singlice...) kod audiofila.

I onda poznati gamer Balavko Šmrkljić-Prištić izajavljuje: "nema do fizičkog kontakta između miša i podloge, to mi daje bolji feedback".  

15 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na
T700 kaže...

Gdje mogu kupiti bežićni miš sa kuglicom ? Za nostalgičare  :) 

 

Poklont ću ti ja.. koliko hoćeš komada? 

16 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na
jozef kaže...

Ja bih napravio blind test s jednim mišonjom koji ima mali uteg unutra jer me zanima koliko tih gamera razlikuje miš od 59g i od 69g.

 "gameri" bi pali na poprilicno blind testova..

pocevsi sa DPI-em miseva, onda frekvencijama monitora, FPS-om igre, graficke postavke unutar igre, RT on/off, o bottlenecima da ne pricam..

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
15 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na
nixass kaže...
jozef kaže...

Ja bih napravio blind test s jednim mišonjom koji ima mali uteg unutra jer me zanima koliko tih gamera razlikuje miš od 59g i od 69g.

 "gameri" bi pali na poprilicno blind testova..

pocevsi sa DPI-em miseva, onda frekvencijama monitora, FPS-om igre, graficke postavke unutar igre, RT on/off, o bottlenecima da ne pricam..

 Ako ti DPI misa nije zalago zbog botlenecka uzrokovanog padom framereatom monitora radi ukljucenja RTa unutar postavki igre jesi li uopce gejmao!?

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

bežični mišovi su (dovoljno) dobri za igranje šaha i goa (i to je "gaming", drugovi) a za ovu lovu indija bi lansirala raketu s posadom od 150 ljudi do saturna (dobro, neki bi sjedili vani na trupu ali ipak ...). možda čak i uspješno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2021 16:17 (Ajar).
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na
Mislim da je RGB i dalje must have...
13 godina
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Za svoju namjenu je vjerojatno najbolji. Evo kad ga Amazon dostavi budem napisao kratki osvrt. (nisam ni blizu pro gamer ali volim kvalitetan miš)

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Ja takodjer narucio 50g mis da zamijenim svoj g502.  Bas me interesira razlika iako znam da cu imati 0% napretka sa njime.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na
Kako je ovo krenulo, ni grafičku za entuzijaste nećeš više moći nabaviti za 2.5k kuna
K
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na
Entry Point kaže...

Staviš naljepnicu gamer na proizvod i prodaješ ga po cijeni 10x većoj nego što vrijedi. I mase to kupuju.

 Ja sam vidio u trgovini kutiju s napajanjem na kojoj piše VR ready

15 godina
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

pff 1200kn, u kauflandu kupim 2 kile miša za 100kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na

ono kad se provalis i ostanes ziv. danasnji bezicni misevi sa svojim tehnologijama jednako ili brze prenose informacije od kabla. eto tebe ce slusat profici fps igara koji u 70% slucajeva koriste bezicne miseve.

6 godina
neaktivan
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Moja najveća greška u životu je bila kupiti gaming miš za 3d modeliranje. Preskup, prevelik i obavezno sa žicom. Ako i postoji bilo kakva razlika u performansama to ja definitivno neću primjetiti u svom poslu. Hoće netko kupiti moj Steelseries Sensei? :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Ne znam za vas, ali ja sam prije 5-6god uzeo preko amazona g402 za 20funti. Miš je savršen, taman mi sjeda u moju ruku i "kotačić" je i dalje u svom mjestu za razliku od g502 modela.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na
Bravo Šuštiću,

prvo "naslov najbolji miš na svijetu" onda "Priznajemo, nemoguće je jednog miša proglasiti najboljim u egzistenciji" pa onda "ali kada govorimo o igranju, G Pro X Superlight definitivno nosi tu titulu"

Po cemu?? Zasto bi u igranju bio najbolji? Koristim orig. G pro wireless a i razer viper ultimate i ne vidim te pobjednike i NAAAAJ u icemu...

Ali svaka cast sto si spomenuo double clicking kod prethodnika, puno ih je imalo takav problem, ja sam na svojem lemio red kailh switcheve, jedna mega kompanija kao Logitech ti na mis od 200$ stavi switcheve made in china umjesto japanskih, samo da bi ustedili a naplate ga ko suho zlato, kad se toliko plati onda ocekujes, zapravo zahtjevas perfekciju u svakoj ugrađenoj komponenti.

A i toliko baljezganja o masi, aajme jadni ljudi i ja koji sam jos na starijem modelu, otpadne mi ruka svaki dan a koristim ga min. 8 sati na dan! Moram kupit ovaj jer je 20g lakši !! 20kg ehm g, 20g eeeeej!
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.1.2021 1:17 (MP7).
 
4 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na

zakaj je najbolji, pa zato kaj je rocket jump ninja tak rekao

14 godina
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Jel zna iko di ga ima za uzet?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Isusmater koja cijena, a izgleda ko njihov miš od 59kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Nekada su dodavali utege, a sada smanjivanje mase za jebenu cijenu, gori su od Apple-a :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Kada je Davor nekada u 2011. testirao i preporučio ( Hvala Davore) Coolermaster Inferno gaming miš, jedva sam ga nabavio. Bio je oko 500HRK u radnjama. Ja sam ga nabavio vani ali kukali smo na forumu da je skup. Gledaj ovu  cijenu Logija. Nekad sam toliko davao na grafičku kartu. On the topic, poslije 10 god. počeo mi zaglavljivati kotačić na mišu. Hvala Coolermaster, bili ste  napravili vrlo kvalitetan miš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Kada je Davor nekada u 2011. testirao i preporučio ( Hvala Davore) Coolermaster Inferno gaming miš, jedva sam ga nabavio. Bio je oko 500HRK u radnjama. Ja sam ga nabavio vani ali kukali smo na forumu da je skup. Gledaj ovu  cijenu Logija. Nekad sam toliko davao na grafičku kartu. On the topic, poslije 10 god. počeo mi zaglavljivati kotačić na mišu. Hvala Coolermaster, bili ste  napravili vrlo kvalitetan miš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na
Ocito ti miš ima dvoklik bug, vidis po duplim postovima
13 godina
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Ljudi mis je seks, doslovno. Nisam nikad imao bolji stvarno. Toliko mozes bit precizan snjim ( jos da sam malo bolji u aimu...)

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice