Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

poruka: 40
|
čitano: 14.025
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij".
12 godina
neaktivan
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Ne postoji najbolji miš na svijetu, nego onaj koji tebi najbolje odgovara. Zavisi od osobe do osobe. Što se tiće casual gaminga pogotovo kod FPS igara dobar je miš i za 50 kn, a kada igraš competitive onda stvarno svaka sitnica mora ti bit usklađena, barem je meni tako. Ja sam palm griper i volim lagane miševe i imam veliku šaku. Najbolji dizajn za moju šaku je bio razer naga trinity al je problem što je pretežak. Da ima neki ko razer naga trinity do 70 g onda super. Uzeo bih ga. Ovako mi za sada najbolje odgovara ovaj koji sad imam Glorious Model D (68 grama), lagan i velik i dobar za palm grip. Sljedeća kupnja bi bila mountain makalu 67 jer odgovara mojem profilu još bolje od gloriousa. Što vremenom idem na lakše miševe tim mi manje pašu teži miševi. Samo jednu osobu poznam kojoj odgovaraju bolje teži miševi, nekima je svejedno, a meni bolji lighweight, jer lakše i brže radim "manevre" u igrama. A na blind testu bi bez problema znao koji ima 70 a koji 80 grama, to vam garantiram. Što se tiće logitecha imaju vrhunske miševe al kratak životni vijek. I to sam imao skuplje miševe od logitecha. g703 preko 700 kn,  za par mjeseci scroll je loše radio. g pro wirelles je bio 1070 kn, super miš ali lijeva tipka nije više dobro radila nakon manje od god. dana. umirao sam na pubg zbog toga. nekada je puška pucala ko na burst mode a na auto je uključeno a nekad uopće nije, isprobao sam više usb portova al događala se ista stvar, uzeo glorious model d i sve radilo dalje kako treba. dan danas radio kao novi, dalje ću vidjet kolko će izdržat. Tako da me logitech iznevjerio u pitanju kvalitete životnog vijeka.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na
Peykovac kaže...

Ne postoji najbolji miš na svijetu, nego onaj koji tebi najbolje odgovara.

 Ovo je najvažnija stavka kod odabira gaming miša. Najpametnije što netko može učiniti prilikom kupnje miša je isprobati kako mu paše u ruci. Badava vrhunski senzor, ako tebi taj miš ne "leži". Ja sam isprobao 10-ak miševa ergo i ambi Logitech, Glorious, Steelseries, Roccat, Zowie... i uvijek se vraćam na Deathadder jer mi je to bio prvi "bolji" miš na kojeg sam se naučio igrat i jedino taj oblik mi paše.

5 godina
neaktivan
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Koliko Logitech ima problema sa svojim misevima zasto jednostavno ne naprave mogucnost lake izmjene switcheva? Redovito traze ili povrat misa ili da ga unistite pred kamerom za dokaz. I to sve zbog switcha koji kosta pola eura. Neka naprave da se mogu skinuti M1 i M2 bez da se otvara skoljka i neka naprave da su switchevi hot-swap. Ubacite drugi i mis popravljen.

 

Ili najbolje neka stave sarafice za otvaranje skoljke izvan padova da mis mozete otvoriti bez skidanja nozice i da ljudi mogu lako ubaciti novi switch i novi kabel za zicane miseve. I onda neka stave u kutiju zamjenske switcheve, paracord i mousepad za svakog tko hoce nesto mijenjat. Nije da ce ih ista od navedenog kostati vise nego reklamacija ili unistavanje novog misa.

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na

bogami, jednog g703 i jednog g502 sam vratio amazonu radi toga.

oba dva poludila nakon 3 mjeseca korištenja.

Sad sam uzeo G pro wireless i nadam se da će on izdržat duže od prethodnika

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
16 godina
offline
Re: Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na
Dok sam davno prije imao one jeftine crne genius miševe od 50kn nikad s njima problema. Došao g700 u Hr i ja ga kupim u Protisu odmah cim je dosao za 820ak kn, najskuplji miš koji sam ikada kupio, da bi mi nakon godine dana ili krace lijeva tipka pocela dvoklikat, pa desna. I to usred Bad company-ja 2. Trenutno imam g602 kojeg sam isto morao reklamirati u garantnom roku. Kad ovaj ode mislim da cu probati neki drugi brand, mozda asus jer sam vidio da se kod nekih njegovih modela mogu mijenjati lagano switchevi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

G402 takoder desni klik krepavao, stavio sam kap alkohola u njega i proradio je, sad me poceo zahebavati i ljevi, ovo je drugi s reklamacije no izgleda da cijeloj seriji g402 nevaljaju te tipke!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

MX518 sam imao pet godina+, ne pamtim koliko točno zamjenio ga sa G700s zbog zasičenja, kojeg sam također imao pet godina i zamjnio ga sa G903 iz istog razloga. 0 problema kroz deset+ godina. Ti stari miševi danas rade savršeno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Ja u zadnje vrijeme nemam bas dobra iskustva s njima. Mx Anywhere 2s mi se guma s obje strane potpuno odlijepila i raspala (mis od 650 kuna), a vec nakon par mjeseci korištenja na MX Masteru 3 (800 kuna) vidim da se guma udubila tamo gdje stoji palac.

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Imao G9 pa ga zamjenio jer je dvoklikao, dobio G9x u reklamaciji, mislim da sam i njega zamjenio za G9x jer je nešto zezalo.

Kupio G602 i poceo dvoklikat pa ga reklamirao i zamjenio za G604, i od tada apsolutno nikakvih problema vec godinu dana. I na poslu G604, top miš!

Fantastican support imaju.

 

ALI SOFTWARE IM JE KATASTROFA!

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Logitech G Pro X Superlight - Najbolji miš na svij

Ekipa koja ima ovaj mis kakvi su vam switchevi nakon par mjeseci koristenja? Evo kod mene nakon 2 mjeseca osjetim da switchevi nisu bas ispravni. Propadaju, ''labavi'' su. Izgleda da ce na reklamaciju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2021 23:36 (monsieur).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice