Logitech G333 - Bubice za igrače koji vole eksploz

poruka: 12
|
čitano: 7.310
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech G333 - Bubice za igrače koji vole eksploz".
16 godina
offline
Logitech G333 - Bubice za igrače koji vole eksploz

Bacanje love u vjetar. Takve iste ili bolje se kupe za 20€, drugi brand

 
5 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Logitech G333 - Bubice za igrače koji vole eksploz

 Kako dd.inc gore kaze, bacanje novaca. JBL-ove jednake takve, s isto "nevjerojatnim" dodacima tipa par razlicitih velicina vrhova (silikoni), odlicnim basevima i cijelim ostalim spektrom zvukova kupio neki dan dva para - jedne bijele, jedne crne, ukupno s dostavom bilo 150 kn. Bijele na akciji iz meni nepoznatog razloga, ove druge 10-11 eur.

 

Cak imaju i bolji oblik, lagano pod kutem (razlika lijevo/desno uho) tako da manje zulja vanjski dio nego ovaj straight oblik Logitecha.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2021 10:12 (jacob33).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech G333 - Bubice za igrače koji vole eksploz

Hm....G333

Zar je toliko vremena proslo?

Ja sam imao/imam, Logitech Gaming G330.

Ko me zna, poznaje. Ko ne zna, nije nista propustio.

Za mene nagluhog, iritantan mi  je in-ear sistem.Vjerujem da i vama iritantan, da cijeli dan nosite i slusate. Ja moram slusni aparat,sto je sistem in-ear. Zato i govorim, da mi in-ear iritantan. Da ne bi bilo negatiivnih komentara. i Pitanja.

 

U redu, svakome pase svoje.Ja govorim za sebe.

Svidao mi se Logitech Gaming G330, jer je isao iza glave, nije naglavna slusalica, vise bi rekao zavratna slisalica :)

 

Po mome gustu, nije mi se dopalo. Basevi su izrazeniji a ostali detalja slabije primjetni (ja zelim svoj sluh trenirati lepezom zvukova, a ne stemati bubnjice). 

Tako da sve s Gaming ignoriram.

Uz slusalice je bio i dodatak DAC ili zvucna karta. mali USB dodatak.

Ovim putam bi pitao, tim vlasnicima ili bivsim. ima li sance smanjiti taj bas u tom dodatku? Kako doci do postavki i nastimati EQ, jer mi je dodatak jedini pozitivan BONUS i sto valja od tog Logitecha G330 (slusalice su otisle brzo, odostraga je losa plastima i lako pukle) Ne znam za Razer (isti su ako ne i komponente, drugacije boje naravno)

 

Kako velim. uzeo sam sebi za svoj gust slusalice. Ne preporucam nikome, da znate.

Po meni amateru i sluha lisen. najbolje studijske slusalice. Za manje novce sam uzeo Panasonic HTF295, 161.-kn.

Ali moje javljanje je samo za ljude koji znaju i iskustva.. da li se mogu i kako, podesiti EQ u samom dodatku USB DAC ili Zvucna. nisam siguran sto je.

 

P.S. slazem se s gore navedenim.... placa se vise za brand, ne za sluh.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech G333 - Bubice za igrače koji vole eks
Imam G330 i kupil sam si rezervne prije jedno pet godina na oglasniku, ko nove.

:)
16 godina
offline
Re: Logitech G333 - Bubice za igrače koji vole eks
NEW_MAN kaže...
Imam G330 i kupil sam si rezervne prije jedno pet godina na oglasniku, ko nove.

:)

 Ne sjecam se tocno. Najmanje prije 10 godina nam je brat nabavio (bila je akcija) sebi, seki i meni. I Svima je odostraga pukla plastika. Kosa linija nasuprot mjestu gdje se moze razvlaciti. Zato i bilo povoljnije, ko ce znati.

Koristis li onaj dodatak USB..? Da li se to unutra nastimati ?

Samo nemoj Windows... PC mi je ionako star 13 g., W10 je.

16 godina
offline
Re: Logitech G333 - Bubice za igrače koji vole eks
Jebodiah kaže...

iritantan mi je in-ear sistem

 

 Slazem se, a uz to i dovodi do ostecenja sluha, te tinitusa.

16 godina
offline
Re: Logitech G333 - Bubice za igrače koji vole eks
Jebodiah kaže...
NEW_MAN kaže...
Imam G330 i kupil sam si rezervne prije jedno pet godina na oglasniku, ko nove.

:)

 Ne sjecam se tocno. Najmanje prije 10 godina nam je brat nabavio (bila je akcija) sebi, seki i meni. I Svima je odostraga pukla plastika. Kosa linija nasuprot mjestu gdje se moze razvlaciti. Zato i bilo povoljnije, ko ce znati.

Koristis li onaj dodatak USB..? Da li se to unutra nastimati ?

Samo nemoj Windows... PC mi je ionako star 13 g., W10 je.

 Koristil sam taj usb dok ga nisam izgubil. Sad imam neko smece od Creativlabsa, nekaj najjeftinije kaj sam nasel na amazonu.

12 godina
offline
Logitech G333 - Bubice za igrače koji vole eksploz

Za tu lovu nosim wintory dual 1, vrhić.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Logitech G333 - Bubice za igrače koji vole eksploz

Što sam stariji sve više izbjegavam in ear slušalice

iako svojevrsno nikada nisam ni preferirao iste.

 

ali mislim da se za te novce nađe nešto puno bolje

pa i jeftinije. sorry logi

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Logitech G333 - Bubice za igrače koji vole eks
dd.inc kaže...
Jebodiah kaže...

iritantan mi je in-ear sistem

 

 Slazem se, a uz to i dovodi do ostecenja sluha, te tinitusa.

 Daj nekakvu referencu, da ih odmah bacim ako je tako.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
16 godina
offline
Re: Logitech G333 - Bubice za igrače koji vole eks
Nemam izvore više, a ne gugla mi se, no tako je. Probaj naći sam, ali mislim da ti ovo i logički ima smisla
13 godina
offline
Re: Logitech G333 - Bubice za igrače koji vole eks
Fake_Alert kaže...
dd.inc kaže...

 

 Slazem se, a uz to i dovodi do ostecenja sluha, te tinitusa.

 Daj nekakvu referencu, da ih odmah bacim ako je tako.

 Nema referenci, ja sam tražio dosta dugo vremena i svaki članak otkriva toplu vodu da "glasna glazba = gubitak sluha"

To da in-ear oštećuju sluh sami po sebi je na istom nivou kao ono ako obriješ dlaku da će ti samo brže narasti.

 

Jedino treba uzet u obzir da se ne sluša preglasno (ja držim na 8%, rijetko iznad) jer će do oštećenja doći lakše nego kod naglavnih slušalica iz logičnih razloga.

 

 

Ako netko ima članak koji pobija ovo što sam ja napisao, rado bih progutao svoje riječi.

Say hello to my little friend
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice