Londonske zračne luke nabavljaju skupocjenu opremu

poruka: 9
|
čitano: 2.958
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Londonske zračne luke nabavljaju skupocjenu opremu".
16 godina
offline
Londonske zračne luke nabavljaju skupocjenu opremu

"To bi trebalo većinu dronova onesposobiti i u konačnici prizemljiti."

 

Većinu. 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Londonske zračne luke nabavljaju skupocjenu op
Pa da. Ako netko npr. isprogramira drona da leti oko aerodroma bez kontrole pilota, nema komunikacije s baznom postajom pa nema ni signala koji se može jammati... nijedan sustav protiv dronova (za sada) nije 100% učinkovit.
Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
14 godina
offline
Londonske zračne luke nabavljaju skupocjenu opremu

Zar nisu rekli, da drona uopće nije ni bilo?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Londonske zračne luke nabavljaju skupocjenu op
Mislim da sam na bug-u pročitao i o orlovima koji hvataju dronove, upotrebljavala ih je policija (ne sjecam se u kojoj zemlji) protiv krijumcara.
Mozda bi se mogli primijeniti ovdje, ako se ne bi zaletali u avione. :D
HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Londonske zračne luke nabavljaju skupocjenu opremu

najjeftiniji su ooooogromni zvučnici iz kojih se stalno emitira: "iš! iš! šu!" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Londonske zračne luke nabavljaju skupocjenu op
kratos091 kaže...
Mislim da sam na bug-u pročitao i o orlovima koji hvataju dronove, upotrebljavala ih je policija (ne sjecam se u kojoj zemlji) protiv krijumcara.
Mozda bi se mogli primijeniti ovdje, ako se ne bi zaletali u avione. :D

 To je točno. Mislim da ne bi bio problem za zračne luke da koriste orlove budući da ih većina koristi sokolove za rastjerivanje ptica.

14 godina
offline
Re: Londonske zračne luke nabavljaju skupocjenu op
gurusinj kaže...
kratos091 kaže...
Mislim da sam na bug-u pročitao i o orlovima koji hvataju dronove, upotrebljavala ih je policija (ne sjecam se u kojoj zemlji) protiv krijumcara.
Mozda bi se mogli primijeniti ovdje, ako se ne bi zaletali u avione. :D

 To je točno. Mislim da ne bi bio problem za zračne luke da koriste orlove budući da ih većina koristi sokolove za rastjerivanje ptica.

dresiranje tih orlova je vrlo skupo, a dosta ti je jedan dron s elektrošokerom od 20 dolara da ga eliminiraš za sva vremena. Dakle aerodromsko osiguranje mora investirati mjesece treniranja i desetke-stotine tisuća € a terorist ga eliminira za 5 minuta i trošak od neke siće. 
Naravno da će dronovi biti postavljeni danima unaprijed i preprogramirani da lete određenim koridorima uz promjene brzine, visine i smjera kako bi ih bilo teže oboriti. Kakvo ometanje signala, pa nisu to djeca... 

13 godina
offline
Londonske zračne luke nabavljaju skupocjenu opremu

Ma tender je vjerojatno već pripremljen i samo im je trebao razlog za nabavu...

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Londonske zračne luke nabavljaju skupocjenu opremu

žestoko glupo. mogli su po krovovima rasporediti snajperiste sas-a koji bi lijepo vježbali (sve u rok službe) gađanje pokretnih meta. 

 

@ SupremeCommander: "za sve ostalo tu je mastercard." 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 13:10 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice