Luda ideja Larrya Pagea: tunel za "ispaljivanje" b

poruka: 8
|
čitano: 3.127
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Luda ideja Larrya Pagea: tunel za "ispaljivanje" b".
6 godina
offline
Luda ideja Larrya Pagea: tunel za "ispaljivanje" b

bit na propuhu 55km. smrt

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Luda ideja Larrya Pagea: tunel za "ispaljivanj
njuznjuz kaže...

bit na propuhu 55km. smrt

...još ako je u čekaonici klupa od hladnog betona, sigurna smrt

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
11 godina
offline
Luda ideja Larrya Pagea: tunel za "ispaljivanje" b

kad stranci zbunjeno slušaju o tom nekom misterioznom i opasnom fenomenu, mogu se pomoći definicijom urban dictionarya

 

Propuh:
A deadly force of nature, a strong cold wind. Found within Croatia, usually causes severe illness or even death.

 

Moj PC  
4 0 hvala 2
14 godina
offline
Luda ideja Larrya Pagea: tunel za "ispaljivanje" b

Jedna od lošijih (čitaj: glupljih) ideja koju sam pročitao za pokretanje biznisa u javnom prievozu. Ali kad imaš novaca kao dotični gospodin, onda mu se vjerojatno nitko u startu nije usudio reći svoje mišljenje koje se pokazalo točnim.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Luda ideja Larrya Pagea: tunel za "ispaljivanje" b

tom pageu nisu sve daske na broju. kaj je sad na redu? sušeni puževi? konzervirana duga iz jednorogove gujce? roboti-veslači na galijama? padobrani s rupama za brže spuštaje i jednokratnu uporabu? čmarni ubruščići od šmirgl-papira? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Luda ideja Larrya Pagea: tunel za "ispaljivanje" b

jel bi to bili neki boosteri kao u trackmaniji? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Luda ideja Larrya Pagea: tunel za "ispaljivanje" b

Bizarnije je moglo biti još samo da je zamislio da mu održavanje tunela (čitaj farbanje) izvode naši hrvatski krkani.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 18:12 (bmw_power).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Luda ideja Larrya Pagea: tunel za "ispaljivanje" b

A sigurnost?

Kako su zamislili ako slucajno jedan padne kako ce sprijeciti da ostali ne nalete na njega? 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice