Luka Modrić trenira slobodnjake uz pomoć robotskog

poruka: 12
|
čitano: 7.013
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Luka Modrić trenira slobodnjake uz pomoć robotskog".
2 godine
offline
Luka Modrić trenira slobodnjake uz pomoć robotskog

A gdje je robot koji leži iza "živog" zida, Brozovićev izum?

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Luka Modrić trenira slobodnjake uz pomoć robotskog

Luku smo trebali na euro staviti...prava ljudina!

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Luka Modrić trenira slobodnjake uz pomoć robot
Dr.Feel kaže...

Luku smo trebali na euro staviti...prava ljudina!

 uf, nemogu se domislit mislis li ozbiljno ili srkazam ispoljavas?  

15 godina
offline
Luka Modrić trenira slobodnjake uz pomoć robotskog

-ne znam što je u fokusu snimatelja (slika) promo-emirata ili naznaka pimpača, muškarca-klasičnog uz sva bitna obilježja (osim brkova)..

-koliko je za robota bitno to što je 'očigledno' mužjak? Koliko za luku? (de)koncentracija da je recimo neki robot 'ženka'? tj kako bi bila ženka-robot dizajnirana, sise-d4? tange-brazilka ili obline-kukovi? Naravno ako se želi realnost tad robot mora imati 3d dimenzije, kao prilagodljivu visinu, ima neku širinu, tijelo (ljudsko) je ipak 3d-tijelo.. i naravno da su i prsa, ramena dio koji se tad 'simulira'.. no gdje su ruke? Znamo da to nije rukomet, no ako ima pišu, dsifunkcionalan za bilo što pa i za smisao treninga, kao i mišići-trbušnjaci, ako se misli na visinu što je ok, kako to da nema ruke? barem one za snješka-štap-metla? propust? Ljudi imaju ruke, dok bezrukih nogometaša ima manje nego bezjajnih :)) pa tak, ako žele realnost (ili igrati za real) .. trebaju biti realni, realno fale ruke a mogu i ženke barem na tribinama :)))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Luka Modrić trenira slobodnjake uz pomoć robot
ihush kaže...

-ne znam što je u fokusu snimatelja (slika) promo-emirata ili naznaka pimpača, muškarca-klasičnog uz sva bitna obilježja (osim brkova)..

-koliko je za robota bitno to što je 'očigledno' mužjak? Koliko za luku? (de)koncentracija da je recimo neki robot 'ženka'? tj kako bi bila ženka-robot dizajnirana, sise-d4? tange-brazilka ili obline-kukovi? Naravno ako se želi realnost tad robot mora imati 3d dimenzije, kao prilagodljivu visinu, ima neku širinu, tijelo (ljudsko) je ipak 3d-tijelo.. i naravno da su i prsa, ramena dio koji se tad 'simulira'.. no gdje su ruke? Znamo da to nije rukomet, no ako ima pišu, dsifunkcionalan za bilo što pa i za smisao treninga, kao i mišići-trbušnjaci, ako se misli na visinu što je ok, kako to da nema ruke? barem one za snješka-štap-metla? propust? Ljudi imaju ruke, dok bezrukih nogometaša ima manje nego bezjajnih :)) pa tak, ako žele realnost (ili igrati za real) .. trebaju biti realni, realno fale ruke a mogu i ženke barem na tribinama :)))

Jebote, nikada ne bih za tebe rekao da si woke.

15 godina
offline
Luka Modrić trenira slobodnjake uz pomoć robotskog

ic oke, dok hvataju samo svoja jaja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Luka Modrić trenira slobodnjake uz pomoć robot

-ne bi ni ja rekao (za sebe) a recimo da se dobro znam :) .. no ne vidim što je tu rasističko-šovinističkog?

-što sam primijetio? pa to da je robot=muško, nije žensko ili spolno neutralan-nedefiniran.. tj ako je netko spolno doskriminirao to je tad proizvođač robota dodajući im muška obilježja, dok su rasno boju zaobišli nekom sivom, nije bijela, crna, žuta.. bojno-neutralno? no spolno očigledno (doslovno) nije. :)

-prozvati me za rasizam, dok primjetim sexizam? .. onak, možda si u pravu, no možda sam ja žena-ženka-djevojčica.. možda sam biseksulani čoban ili transrodni istog zanimanja. Ne vidim kako bi to primijenilo činjenicu da roboti imaju 'jaja' ili neku izbočinu koja je možda nešto sasvim drugo-treće, recimo baterije, novčanik, možda usb port.. možda aerodinamični dodatak-spojler? Čemu služi u živom zidu, osim da se robot (muški) doslovno imitirajući igrača uhvati za jaja, no nema ruku.. onak, di su ruke!!!! :))

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
3 godine
odjavljen
offline
Re: Luka Modrić trenira slobodnjake uz pomoć robot
Mogli su platiti nekim beskucnicima da skacu gore dole, a ne da stavljaju manekene iz emmezete na kolica.
15 godina
offline
Re: Luka Modrić trenira slobodnjake uz pomoć robot
veliki pero kaže...
Mogli su platiti nekim beskucnicima da skacu gore dole, a ne da stavljaju manekene iz emmezete na kolica.

 da, ali.. ugovor o djelu, honorarci, staž-socijalno, porezne olakšice .. i malverzacije, humanost, uvjeti, vlažnost zraka, radno vrijeme, pauze-gableci, jutro-dan-noć.. ovako kupiš robota, upališ on (prekidač) i to je to... skače :)

-s ljudima bi bilo tisuću problema, pa i visina, di će neki beduin imat recimo +190cm.. itd itd. .. ali barem bi imali ruke, većinom :) ...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Luka Modrić trenira slobodnjake uz pomoć robot
ihush kaže...

 Čemu služi u živom zidu, osim da se robot (muški) doslovno imitirajući igrača uhvati za jaja, no nema ruku.. onak, di su ruke!!!! :))

 

 surogati su neživi zid. prvo sam pomislio kako bi jednako mogli posaditi dva reda mobitel-zombija (pokupiš ih po cesti, ne bi ni skužili) no i tu je živost dvojbena. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.9.2022 3:55 (Ajar).
16 godina
offline
Re: Luka Modrić trenira slobodnjake uz pomoć robot
Na cemu si ti ihush?
Je li muski nogometni klub to kupio ili zenski ili neki treci, bi-stajaznam?
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
2 godine
offline
Re: Luka Modrić trenira slobodnjake uz pomoć robot
ihush kaže...

-ne bi ni ja rekao (za sebe) a recimo da se dobro znam :) .. no ne vidim što je tu rasističko-šovinističkog?

-što sam primijetio? pa to da je robot=muško, nije žensko ili spolno neutralan-nedefiniran.. tj ako je netko spolno doskriminirao to je tad proizvođač robota dodajući im muška obilježja, dok su rasno boju zaobišli nekom sivom, nije bijela, crna, žuta.. bojno-neutralno? no spolno očigledno (doslovno) nije. :)

-prozvati me za rasizam, dok primjetim sexizam? .. onak, možda si u pravu, no možda sam ja žena-ženka-djevojčica.. možda sam biseksulani čoban ili transrodni istog zanimanja. Ne vidim kako bi to primijenilo činjenicu da roboti imaju 'jaja' ili neku izbočinu koja je možda nešto sasvim drugo-treće, recimo baterije, novčanik, možda usb port.. možda aerodinamični dodatak-spojler? Čemu služi u živom zidu, osim da se robot (muški) doslovno imitirajući igrača uhvati za jaja, no nema ruku.. onak, di su ruke!!!! :))

 

mislim, neka me kazne kartonima, ali, ti čovječe imaš ozbiljnih problema..

nekakve psihoze, još nisam dokučio što, ali tu je...

 

nadam se da uzimaš terapiju redovito.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice