Mađari podigli spomenik izumitelju bitcoina, Satos

poruka: 6
|
čitano: 3.117
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mađari podigli spomenik izumitelju bitcoina, Satos".
15 godina
neaktivan
offline
Mađari podigli spomenik izumitelju bitcoina, Satos

Nakon Isusa, traže se novi idoli sa novim ideologijama. Kao npr. "U se, na se i poda se."

 
9 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mađari podigli spomenik izumitelju bitcoina, S
Mad-Max-X kaže...

Nakon Isusa, traže se novi idoli sa novim ideologijama. Kao npr. "U se, na se i poda se."

 Ne znam ima li patetičnijeg nolifera na bugu od tebe. Prvi si da komentiras kripto teme sa gorčinom koje bi se posramila i turska kava.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Mađari podigli spomenik izumitelju bitcoina, S
pravi_covijek kaže...
Mad-Max-X kaže...

Nakon Isusa, traže se novi idoli sa novim ideologijama. Kao npr. "U se, na se i poda se."

 Ne znam ima li patetičnijeg nolifera na bugu od tebe. Prvi si da komentiras kripto teme sa gorčinom koje bi se posramila i turska kava.

 Bosanska kava,turci piju caj.

11 godina
protjeran
offline
Re: Mađari podigli spomenik izumitelju bitcoina, S
pravi_covijek kaže...
Mad-Max-X kaže...

Nakon Isusa, traže se novi idoli sa novim ideologijama. Kao npr. "U se, na se i poda se."

 Ne znam ima li patetičnijeg nolifera na bugu od tebe. Prvi si da komentiras kripto teme sa gorčinom koje bi se posramila i turska kava.

 Tako komentiraju SAMO oni koji su "propustili vlak" pa su sad ogorceni na cijeli svijet i sve je to laz i namjesteno, a trebali bi biti ljuti na sebe jer cijeli zivot provode pred racunalom a nisu bili u stanju i zaraditi "posteno" od toga :D ja takve komentare samo ignore, i citam ih sa smjeskom u svojoj kuci, autu, na mobitelu, laptopu i racunalu kupljenom od kripto :D

16 godina
offline
Mađari podigli spomenik izumitelju bitcoina, Satos

Neka si se ti nama pohvalio ;)

 

A statua je pljunuti Satoshi. 

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Mađari podigli spomenik izumitelju bitcoina, Satos

klanjanje zlatnom teletu zvuči poznato ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice