MarineTraffic - jedna od ponajboljih aplikacija za

poruka: 5
|
čitano: 2.713
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MarineTraffic - jedna od ponajboljih aplikacija za".
9 godina
offline
MarineTraffic - jedna od ponajboljih aplikacija za

I onda kineska vlada uništi točnost takve aplikacije:

Off the grid: Chinese data law adds to global shipping disruption | Reuters

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: MarineTraffic - jedna od ponajboljih aplikacij
Ako ide u Kinu i tamo "nestane" opet znas da je tamo
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MarineTraffic - jedna od ponajboljih aplikacija za

Do nedavno se naplaćivala oko 45 kuna i imala je sve opcije dostupne. Free verzije nije bilo. Sad su poskupili dvostruko, a u free verziji ne vidiš gotovo ništa. Bolja mi je alternativa Vessel Finder, nju i koristim.

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: MarineTraffic - jedna od ponajboljih aplikacij
Slažem se. Prije nekoliko godina kupio sam je za oko 40-ak kuna i to jednokratno, nije bilo pretplate. Najveći minus im je što su maknuli Openstreetmap koja je jedina od ponuđenih karata imala ucrtane državne granice na moru kojih sada nemaju na kartama. Zbog toga koristim Vesselfinder.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.11.2021 10:55 (mladenm3).
15 godina
offline
Re: MarineTraffic - jedna od ponajboljih aplikacij
mladenm3 kaže...
Slažem se. Prije nekoliko godina kupio sam je za oko 40-ak kuna i to jednokratno, nije bilo pretplate. Najveći minus im je što su maknuli Openstreetmap koja je jedina od ponuđenih karata imala ucrtane državne granice na moru kojih sada nemaju na kartama. Zbog toga koristim Vesselfinder.

 Da. VesselFinder daje sve potrebno i u free verziji. Ja sam se čak uspio riješiti i onih reklama u dnu. Grci su stvarno pretjerali s cijenom i to još na godišnjoj razini!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice