Mark Zuckerberg je treći najbogatiji čovjek na svi

poruka: 13
|
čitano: 4.986
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mark Zuckerberg je treći najbogatiji čovjek na svi".
13 godina
offline
Mark Zuckerberg je treći najbogatiji čovjek na svi

Heh, ali naspram ostalih, on je najvise zbog gluposti ljudi na toj poziciji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Mark Zuckerberg je treći najbogatiji čovjek na
prodavanje dima i magle je izgleda obiljezje 21st...ljudi koji su udrili temelje svega toga su....
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Mark Zuckerberg je treći najbogatiji čovjek na svi

Jesu li uvrstili bogatstvo bankarskih obitelji, npr Rockefeller, Engleske kraljice, na kojem su mjestu?

 
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Mark Zuckerberg je treći najbogatiji čovjek na svi

Bogami, mislim da mu se priblizava ovaj sa Star Citizen igrom....sto mi dade ideju...

Salt n Pepa - Push It
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Mark Zuckerberg je treći najbogatiji čovjek na svi

Čudan naslov.

Jedan čovjek može biti najbogatiji na svijetu a ne trojica.

On može biti treći po bogatstvu ali treći nabogatiji mi je malo čudan izraz... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Mark Zuckerberg je treći najbogatiji čovjek na svi

Hmmmmm, a kolko su bogati vlasnici Americkog FED-a ??!? Spoiler alert : ni ne zna se tko su....kof,kof....

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2018 1:58 (lmutak).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Mark Zuckerberg je treći najbogatiji čovjek na svi

neobično. susjedi ga znaju kao dobra i pristojna mladića koji nikad ništa ne bi ukrao ili, nedajbože, muljao s tuđim podacima. osim toga, obožava životinje (pripravljene na različite načine no uvijek košer) i aktivan je u mjesnom dobrovoljnom vatrogasnom društvu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Mark Zuckerberg je treći najbogatiji čovjek na svi

Bill i Warren su veliki dio svog bogatstva donirali. Mark je za sad samo osnova fundaciju da ne mora platiti porez i bavi se "humanitarnim" radom dovodenja interneta u zemlje treceg svijeta da si poveca userbase i otvorni nova trzista za prodaju oglasa.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Mark Zuckerberg je treći najbogatiji čovjek na
dado kaže...

Bill i Warren su veliki dio svog bogatstva donirali. Mark je za sad samo osnova fundaciju da ne mora platiti porez i bavi se "humanitarnim" radom dovodenja interneta u zemlje treceg svijeta da si poveca userbase i otvorni nova trzista za prodaju oglasa.

 

gabon je nedavno ponudio .ga adresu mukte...mozete je regati na godinu dana mukte, pa zatim mukte produzivat...sisi.ga, popusi.ga i slicno je vec zauzeto, netko me pretekao...uspio sam ugrabit napravio.ga

Salt n Pepa - Push It
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2018 13:59 (Gorstak79).
15 godina
offline
Re: Mark Zuckerberg je treći najbogatiji čovjek na
dado kaže...

Bill i Warren su veliki dio svog bogatstva donirali. Mark je za sad samo osnova fundaciju da ne mora platiti porez i bavi se "humanitarnim" radom dovodenja interneta u zemlje treceg svijeta da si poveca userbase i otvorni nova trzista za prodaju oglasa.

 Da, Bill Gates je donirao zakladi Bill Gates koju je osnovao on i porez mu je nula. Da je htio zbilja donirati, donirao bi sirotinji a ne sebi.

9 godina
offline
Re: Mark Zuckerberg je treći najbogatiji čovjek na
Anđeo bez falinge kaže...

Čudan naslov.

Jedan čovjek može biti najbogatiji na svijetu a ne trojica.

On može biti treći po bogatstvu ali treći nabogatiji mi je malo čudan izraz... 

 Ja krivim google translate:

Third-Richest Person = Treća najbogatija osoba

15 godina
offline
Mark Zuckerberg je treći najbogatiji čovjek na svi

a tko objavljuje popis najsiromašnijih ljudi na svijetu (pa i šire)? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mark Zuckerberg je treći najbogatiji čovjek na
Ajar kaže...

a tko objavljuje popis najsiromašnijih ljudi na svijetu (pa i šire)? 

Taj popis bi bio dug, previše dug.

Par kuća do mene živi jedna draga gospođa, radišna. Ali zdravlje ju je napustilo i skoro je slijepa, jedva da išta vidi.

Živi sama. Ima godine i jako visoki tlak (210). Ima mjesečna primanja (penziju) 600kn.

Pitam je kako može preživjeti? Ne pali svjetlo. Ne jede uvijek. Plati račune i to je to.

Takvih je puno i sve više. Razlika između najbogatijih i najsiromašnijih je sve veća i veća, srednji sloj se istrebljuje.

Kreditima, da ne pričam o tome kako nastaje novac, što više od 50% ljudi nema pojma, misle da nastaje u kovnici ili štampariji, a zapravo nastaje u računalu, iz kredita tj iz ničega, utipkavanjem broke na stanje vašeg računa. Posljedice koje to ima su nesagledive, spore, i posve sigurna propast većine (ekonomska). To svatko malo bolji u matematici može dokazati.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice