S Mate 20 telefonima stiže i novi format memorijsk

poruka: 11
|
čitano: 4.504
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "S Mate 20 telefonima stiže i novi format memorijsk".
14 godina
offline
S Mate 20 telefonima stiže i novi format memorijsk

A što fali micro SD  kartici koja je de facto standard? Uvodimo nove standarde samo zato kako bi prisilili kupce da kupuju isključivo njihove memorijske kartice, koje, koliko vidim ne donose nikakve posebne prednosti, ali nisu dostupne na tržištu, osim Huaweijevih, koje će koštati Bogtepitaj koliko više od micro SD kartica. Krenuo Huawei stopama Applea.... - samo lova, koga briga za kupca.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: S Mate 20 telefonima stiže i novi format memor
Uz 128 GB vlastite memorije ne znam ni koliko je potrebna dodatna kartica, barem velikoj vecini standardnih korisnika.
 
12 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
S Mate 20 telefonima stiže i novi format memorijsk

tako je.kako su brzo planuli i osvojili tržište tako bi' brzo mogli i izgubit tržišnu utakmicu radi ovakvih sitnica,monopoloziranja i sužavanju moga izbora kao što je vezano uz memorijske kartice.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
S Mate 20 telefonima stiže i novi format memorijsk

Korak unatrag...

Godinama smo imali nekoliko standarda, Sony sa svojim karticama, Xd kartice itd., da bismo došli to microSD-a i sad oni izmišljaju toplu vodu.

 
10 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
S Mate 20 telefonima stiže i novi format memorijsk

najbolje da stave i svoj konektor za punjenje umjesto usb C, da mogu ljudi kupovati samo njihove kabele

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
S Mate 20 telefonima stiže i novi format memorijsk

baš me zanima tko će prvi smisliti piko-karticu i dodati šuko priključak. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
S Mate 20 telefonima stiže i novi format memorijsk

Mobiteli sve veći a umanjuju sd, sim izbacuju, audio priključak izbacuju.. Sad je slijedeći zvučnik, koji će ti k kad imaš slušalice ili prisloniš mob na uho.

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
S Mate 20 telefonima stiže i novi format memorijsk

microSD kartica je veličine 15x11x1mm i mase 0,25g što je 0,14% mase i 0,18% volumena Mate20 telefona. Razumljivo je da je to značajan ograničavajući faktor. 

 

ako ti uz 128/256 interne koliko imaju današnji telefoni treba još prostora onda je to ekstrem i sigurno ti nije zanimljiva nanoSD kartica koja ionako (za sad) ne može pohraniti više od 128GB. Idiotizam³

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: S Mate 20 telefonima stiže i novi format memor
Vjerovatno sada imaju "više mjesta za bateriju".
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
S Mate 20 telefonima stiže i novi format memorijsk

Znamo kako je prošao zadnji pokušaj nametanja proprietary memorijskih kartica, tj. Sony Playstation Vita...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
S Mate 20 telefonima stiže i novi format memorijsk

Varanje na sintetičkim testovima, samovoljno blokiranje i gašenje aplikacija, nove memorijske kartice, najavljen vlastiti os...

 

Jel ovo deja-vu ili ...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice