Mehanizmi djelovanja, kemijski sastav i inženjerin

poruka: 67
|
čitano: 13.831
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mehanizmi djelovanja, kemijski sastav i inženjerin".
13 godina
offline
Re: Mehanizmi djelovanja, kemijski sastav i inženj
Stvarno nema smisla razgovarat sa tobom. Počeo si sa optužbama za prisilu i kršenje ljudskih prava da bi završio na čitanju između redova i implikacijama. Ajd, barem mi je jasnije od kud to sve dolazi.
Pozz
8 godina
offline
Re: Mehanizmi djelovanja, kemijski sastav i inženj
Dsc:

Optužbe? To je samo moje mišljenje koje je poprilično na mjestu. Druga je stvar što pojedinci u tome ne vide problem jer se slažu s trenutnom praksom. Sutra će analogno negdje drugdje dobiti “uvjet koji se ne može odbiti” pa će početi cendrati da to nije u redu. Mladiću, zvono zvoni tebi, već sada. Principi su važni iz principa, kad tebi budu trebali, bit će kasno jer ih više neće biti.
Ja rekoh
16 godina
offline
Mehanizmi djelovanja, kemijski sastav i inženjerin

Nisam antivaxer ali nisam ni onaj zadrti zagovornik vakcina. 

 

Ali moze li itko ovdje potkrijepiti svoje tvrdnje nekim izvorom. Znaci ako je eto vijest da sadrže neke dodatne čipove ima li ikakav link ovdje ljudi da stavite gdje je netko to dokazao. 

Ili evo procitao sam negdje ovdje u temi da je u Izraelu eksponencijalno u porastu broj oboljelih nakon vakcinacije pa ima li barem neki link na tu informaciju.

 

Potkrijepite ljudi te vase tvrdnje. Ne vucem ni tamo ni vamo, rado sam za sve vakcine koje su provjerene i sigurne, imam u planu da se vakcinisem i za Covid pa de evo dajte mi neki potkrijepljen razlog zasto ne bih trebao. 

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mehanizmi djelovanja, kemijski sastav i inženj
Dr. Vicko:

Ja sam spomenuo Izrael. Link je www.google.com, dobiješ lijepi grafikon sa incidencijom od početka pandemije. zar je tako teško provjeriti lako dostupne informacije? I uopće se ne raspravljam(o) trenutno protiv cjepiva već o cjepivu i posljedicama politika oko cjepljenja
Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2021 23:59 (Feudalac).
13 godina
offline
Re: Mehanizmi djelovanja, kemijski sastav i inženj
Hahahahahha ti stvarno živiš u paralelnom svijetu. Nadam se da ti je lijepo tamo.
3 godine
protjeran
offline
Re: Mehanizmi djelovanja, kemijski sastav i inženj
dsc kaže...
Pa normalno da ne možeš znat kaj će se dogodit za dve godine, ali to nije poanta ovdje.

 

Upravo to je poanta.

 

dsc kaže...
Još u prvom članku je Doc napisao da je Pfitzerovo cjepivo napravljeno i kontroliranoj po svim standardima

 

Zbog nedostatka vremena dosli su do druge faze, do trece faze nisu dosli, dakle standardi nisu zadovoljeni.

 

dsc kaže...
po svim trenutno dostupnim saznanjima, ne očekuju znatne nuspojave.

 

Ne ocekuju znatne nuspojave?

 

Nije za direktnu usporedbu, ali evo malo o ocekivanjima prema svim trenutno dostupnim saznanjima:

28.12.2020.,

 

Vjerojatnost da područje Petrinje i Siska, koje je rano ujutro pogodila serija od tri potresa, zatrese još jedan jače magnitude vrlo je mala. Ispod pet posto, ali nije nula - upozorio je seizmolog Marijan Herak s Geofizičkog odsjeka zagrebačkog Prirodoslovno-matematičkog fakulteta.

 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/sto-se-zapravo-dogodilo-jutros-i-ima-li-sanse-da-se-to-ponovi-pomaknula-su-se-rasjedna-krila-15039458

 

29.12.2020 - potres jace magnitude.

 

dsc kaže...
Za one kojima takvo znanstveno objašnjenje nije dovoljno neka se ne cijepe nego fino nose sa sobom negativan test ne stariji od 48 sati napravljen o vlastitom trošku jer je u ovom trenutku prioritet da se pandemiji stane na kraj kako bi se što prije vratili kakvoj takvoj normali.

 

PCR test je dokazano nepouzdan.

 

Ako bi se nesto takvo radilo s dodatnim troskom poreznih obveznika, onda mozemo ukinuti placanje doprinosa za zdravstveno osiguranje i dodatne uplate za dopunsko zdravstveno osiguranje, te cemo sve sami privatno placati (to vec sad radimo u poprilicnom broju slucajeva).

 

Stovise, pored toga mozemo traziti da drzava vrati sve do sada uplacene doprinose za zdravstveno osiguranje i dodatne uplate za dopunsko zdravstveno osiguranje.

 

S kamatama.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Mehanizmi djelovanja, kemijski sastav i inženj

Svi se trebaju cijepit, to je poanta.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2021 20:50 (sniperxtt).
 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice