Mehanizmi djelovanja, kemijski sastav i reverzni i

poruka: 96
|
čitano: 18.691
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mehanizmi djelovanja, kemijski sastav i reverzni i".
16 godina
offline
Re: Mehanizmi djelovanja, kemijski sastav i reverz
ojpi kaže...
nixass kaže...
ojpi kaže...

Objašnjenje je vrlo jednostavno i logično. Hrpa slučajeva koji su bili gripa su proglašeni koronom da bi mogli držati brojeve visokima, pa nakon toga ponuditi "spasonosno" cjepivo na kojem će farmaceutske firme zaraditi milijarde.

Ako je svake godine bilo na tisuće slučajeva gripe, nemoguće je da je ove godine nema.

vrh, ima vise smisla od ovog mojeg gore

 Ti si jedan od onih koji misle da su farmaceutske kompanije humanitarne organizacije kojima je zdravlje ljudi na prvom mjestu? 

ne, nego ovo kaj ti pricas su bedastoce, da ne budem vulgarniji

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
14 godina
offline
Re: Mehanizmi djelovanja, kemijski sastav i reverz
nixass kaže...
ojpi kaže...
nixass kaže...
ojpi kaže...

Objašnjenje je vrlo jednostavno i logično. Hrpa slučajeva koji su bili gripa su proglašeni koronom da bi mogli držati brojeve visokima, pa nakon toga ponuditi "spasonosno" cjepivo na kojem će farmaceutske firme zaraditi milijarde.

Ako je svake godine bilo na tisuće slučajeva gripe, nemoguće je da je ove godine nema.

vrh, ima vise smisla od ovog mojeg gore

 Ti si jedan od onih koji misle da su farmaceutske kompanije humanitarne organizacije kojima je zdravlje ljudi na prvom mjestu? 

ne, nego ovo kaj ti pricas su bedastoce, da ne budem vulgarniji

Argumentirano molim, što je pogrešno napisano?

11 godina
neaktivan
offline
Mehanizmi djelovanja, kemijski sastav i reverzni i

 Ne mogu farmaceutske kompanije za 3 pandemiji namiriti gubitke samo avio industrije, boze moj akko debilne teorije

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mehanizmi djelovanja, kemijski sastav i reverz
Predator003:

Ako si htio pokazati glupost kod njega, potpuno si promašio. Zašto bi Pfizer bilo briga za aviokompanije? Gatesa za Jobsa? Šećerka za Muškog? I nije, oni su teški rivali ili čak neprijatelji. Zašto je ovaj u krivu, ima sasvim drugi odgovor...
Ja rekoh
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mehanizmi djelovanja, kemijski sastav i reverz

Poanta ja da su farmaceuti sitne ribe u svjetskom moru (koje ce doduse pokupiti par mrvica nastalih uslijed krize) i da kao takve nisu sposobne za orkestrirati pandemiju i potplatiti sve svjetske strucnjake, znanstvenike, politicare da zavaravaju ostale sve u svrhu da u konacnici prodaju vakcinu. Takvo mocno i utjecajno udruzenje koje je istovremeno uspjenso "prodalo" pricu o virusu i SADu i Kini ne postoji, a i da postoji to sigurno ne bi bili farmaceuti. Ima bar 10ak boljih kandidata od bankara, naftasa pa nadalje

8 godina
offline
Re: Mehanizmi djelovanja, kemijski sastav i reverz
Predator003:

Da se ogradim, ovo je sve spekulacija, igram se đavoljeg odvjetnika.

ako se sjetiš famozne svinjske gripe, pandemije koja će nas pokositi ko’ španjolka, svi stručnjaci su lagano otplivali niz struju osim Poljske ministrice koja se usudila razmišljati, nezavisno prikupljati stvarne podatke i jedina u svijetu odjebala WHO, europski CDC i sve ostale redom. I bila u pravu, argumentirano, nimalo slučajno.

Tako da barem ovaj dio kolektivne histerije među strukom uopćije nije izmišljotina niti zavjera već stvarni nedavni događaj koji je nanio veliku štetu oficijelnoj medicini i dao toplog zraka već razmahanim krilima antivaksera.

Stoga preferiram ne ići linijom antivakserskog razmišljanja već iznositi konkretne argumente protiv. Ljudi jednostavno ne znaju čemu vjerovati kad su se eminentne svjetske organizacije znale izblamirati. Misliš da je ova polugodišnja trakavica s maskom ili bez, aerosol ili kapljice pomogla? Ne bih rekao.

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 23:14 (Feudalac).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice