Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o tom

poruka: 17
|
čitano: 5.102
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o tom".
8 godina
offline
Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o tom

Na pitanje koliko je test precizan počelo je zamuckivanje, dok je kod financiranja sve išlo ko' iz topa.

 

Uglavnom, na amazonu more kitova koji to isto rade, imaju odobrenje FDA, i koštaju 15 dolara za 50 trakica. Nikakav AI nije potreban

Ja rekoh
Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
offline
Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o tom

kakvih sve startup-a ima danas čudi me da nema pametna štipaljka koja ti javi na mobitel kad je otpala uslijed vjetra ,pa postoji mogućnost da ti odjeća padne sa sušila 

Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o tom

A koje su vaše ideje ...

 
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o
Glavas_ZG kaže...

A koje su vaše ideje ...

 uređaj koji

> blokira uporabu telefona u autu ako nije spojen kao bez-ruku (čim ga pipneš - zgasi se)

> automatski koči (posebno taksijima) kad se približavaju zebri

> na mnoštvo jezika vozačima be'mveja i mrced'sa neprekidno ponavlja da su žmigavci ugrađeni i čemu služe a potom ih i automatski uključuje 

> detektira drota u civilu

> itd.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o tom

A jel otkriva najplodniji dan muškaraca, kaj je po meni jednako važno ?

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o
Ajar kaže...
Glavas_ZG kaže...

A koje su vaše ideje ...

 uređaj koji

> blokira uporabu telefona u autu ako nije spojen kao bez-ruku (čim ga pipneš - zgasi se)

> automatski koči (posebno taksijima) kad se približavaju zebri

> na mnoštvo jezika vozačima be'mveja i mrced'sa neprekidno ponavlja da su žmigavci ugrađeni i čemu služe a potom ih i automatski uključuje 

> detektira drota u civilu

> itd.

 Ne znam jel mi fav nr. 3 ili nr. 4

16 godina
protjeran
offline
Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o tom

Poslovne ideje na razini afričkih start-upova.  Generalno najplodniji dani su oko sredine menstrualnog cilkusa, i tako x12 mjeseci. Ono, baš ti treba softwerska "neuralna mreža" da prokljuviš neke stvari... nek mi softwerska "neuralna mreža" skuži kako da klincu omogućim hranu, odjeću, obuću, stambeni prostor..... napumpati ženu je najmanji problem... instinkt odradi svoje u tik-tak vremenu.... A što se tiče "nerotkinja", priroda je takvim ženama poručila da su otpale iz prokreativne genetske lutrije. 

 
0 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o

Pouzdanost: "Znate, od naše šestero djece, samo dvoje je začeto za vrijeme dok se koristila ova aplikacija pa smatram da je dosta pouzdana..."

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.10.2017 10:57 (Ico2005).
10 godina
suspendiran
offline
Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o tom

Ne bih htio ispasti neuk ili zatucan ali hm ... mislim ako uglavnom svaki dan štemaš svoju ženicu, zar nije pitanje dolaska bebača prije ili kasnije? Čemu točno služe ovakve i slične aplikacije?

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 8:38 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ne bih htio ispasti neuk ili zatucan ali hm ... mislim ako uglavnom svaki dan štemaš svoju ženicu, zar nije pitanje dolaska bebača prije ili kasnije? Čemu točno služe ovakve i slične aplikacije?

 

Hook in the mouth metoda... nađeš neku naivnu budalu sa boljim primanjima, obradiš ga i namjestiš mu dijete u roku keks. To je dobro za samohrane majke koje genralno žele živjeti na grbači poreznih obveznika, srećom kod nas je socijala u banani tako da će najvjerojatnije ovakvo nešto koristiti maloune, matematilčki zakinute (tuke sa malom maturom, ako i to)  welfare queen bestidnice u Velikoj Britaniji, Americi, Kanadi, Švedskoj i slično. 

15 godina
offline
Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o tom

sjetih se jednog "primjera" iz knjige d. reubena: sve što ste željeli znati o seksu ... elem, žena nikako zatrudniti. bili kod doce, na pretragama, savjetovanjima ... a sve ok. i s njom i s njim. i tako godinama. nikako pa nikako. naposljetku se doktor ohrabrio istražiti i ustanovi da su se čitavo to vrijeme drmali u "pogrešnu" rupu.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o
Ajar kaže...

sjetih se jednog "primjera" iz knjige d. reubena: sve što ste željeli znati o seksu ... elem, žena nikako zatrudniti. bili kod doce, na pretragama, savjetovanjima ... a sve ok. i s njom i s njim. i tako godinama. nikako pa nikako. naposljetku se doktor ohrabrio istražiti i ustanovi da su se čitavo to vrijeme drmali u "pogrešnu" rupu.  

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o
Nemas pojma, a trkeljanje je na nivou dijeteta od 4 godine...daj nesto stvori u zivotu pa trkeljaj koliko hoces...
6 godina
neaktivan
offline
Re: Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o

Ideja je super.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.11.2017 6:50 (Onaj koji zna).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o
Mayo kaže...

Poslovne ideje na razini afričkih start-upova.  Generalno najplodniji dani su oko sredine menstrualnog cilkusa, i tako x12 mjeseci. Ono, baš ti treba softwerska "neuralna mreža" da prokljuviš neke stvari... nek mi softwerska "neuralna mreža" skuži kako da klincu omogućim hranu, odjeću, obuću, stambeni prostor..... napumpati ženu je najmanji problem... instinkt odradi svoje u tik-tak vremenu.... A što se tiče "nerotkinja", priroda je takvim ženama poručila da su otpale iz prokreativne genetske lutrije. 

 Mayo, pa ti si totalni retard...kao da ti treba mobitel, pa imas telefon, sta ce ti auto imas noge...napumpati zenu, pa ti u zivotu sa zenom ninisi bio.

12 godina
offline
Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o tom

Jelo se ovo registrirao neki ljutiti designer ovog cuda?

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Me.mum otkriva najplodniji dan u žena, a sve o
Luka123 kaže...

Jelo se ovo registrirao neki ljutiti designer ovog cuda?

 

 

Onaj koji zna kaže...

 Mayo, pa ti si totalni retard...kao da ti treba mobitel, pa imas telefon, sta ce ti auto imas noge...napumpati zenu, pa ti u zivotu sa zenom ninisi bio.

 I sta ce ti seks, kad imas umjetnu oplodnju. Cisto, brzo, 98% uspjesno. Moderniziramo se.

 

Reference:

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.11.2017 11:08 (Čitatelj).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice