Mercedes uronio G-klasu u epoksidnu smolu

poruka: 7
|
čitano: 3.264
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mercedes uronio G-klasu u epoksidnu smolu".
15 godina
offline
Mercedes uronio G-klasu u epoksidnu smolu

Kao da je scena iz Fringe 😀

 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mercedes uronio G-klasu u epoksidnu smolu
Homer kaže...

Kao da je scena iz Fringe 😀

 Baš mi je to palo na pamet 

13 godina
offline
Mercedes uronio G-klasu u epoksidnu smolu

"Kredenac" rules !!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mercedes uronio G-klasu u epoksidnu smolu

a nije bilo jantara? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Mercedes uronio G-klasu u epoksidnu smolu

Koje nepotrebno razbacivanje...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mercedes uronio G-klasu u epoksidnu smolu
Ges kaže...

Koje nepotrebno razbacivanje...

Zašto kolega imate takvo razmišljanje ????? 

 

Pa ako postoji i jedan automobil sa motorom sa unutarnjim sagorijevanjem da mu se bilo kako oda ZASLUŽENO priznanje, onda je to BIG "G"!!!! 

Kada UN nekome brendu auto industrije "eksplicite zabrani" prestanak proizvodnje nekog modela, kada od ukupnog broja proizvedenih primjeraka preko 93%, a možda i više još uvijek u voznom stanju, onda TOM MODELU se "MORA" dati ekvivalentno priznanje! 

 

Baš me zanima koliko je nekog drugog brenda neki konkretni model toliko dugotrajan u zadnjih 30 godina, uz TOLIKU KVALITETU?!?! 

Pokušajte se probat sjetiti makar jednog!?

ATJ Lučko
15 godina
online
Re: Mercedes uronio G-klasu u epoksidnu smolu
ATJLučko kaže...
Ges kaže...

Koje nepotrebno razbacivanje...

Zašto kolega imate takvo razmišljanje ????? 

 

Pa ako postoji i jedan automobil sa motorom sa unutarnjim sagorijevanjem da mu se bilo kako oda ZASLUŽENO priznanje, onda je to BIG "G"!!!! 

Kada UN nekome brendu auto industrije "eksplicite zabrani" prestanak proizvodnje nekog modela, kada od ukupnog broja proizvedenih primjeraka preko 93%, a možda i više još uvijek u voznom stanju, onda TOM MODELU se "MORA" dati ekvivalentno priznanje! 

 

Baš me zanima koliko je nekog drugog brenda neki konkretni model toliko dugotrajan u zadnjih 30 godina, uz TOLIKU KVALITETU?!?! 

Pokušajte se probat sjetiti makar jednog!?

 Neki od nas jednostavno nisu fascinirani igračkama i njihovim specifikacijama već gledaju da se ovaj planet mora sačuvati za vlastitu djecu pa nam je muka kad vidimo na što se raspipaju resursi...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice