Messenger ne radi od jutra

poruka: 5
|
čitano: 2.243
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Messenger ne radi od jutra".
15 godina
offline
Messenger ne radi od jutra

Nadam se da nece ni proraditi...

Moj PC  
13 1 hvala 0
15 godina
offline
Messenger ne radi od jutra

meni žao što odavno nema onog msn messengera (mislim da je čak bio dio windowasa ... ili?). i poslovno i privatno se moglo fino brzo komunicirati na daljinu. jednostavno i djelotvorno, posebno kad zagusti. i slati datoteke i svašta. i bio je badava. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 19:31 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Messenger ne radi od jutra

Stvarno ljudi jos uvijek koriste FB?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Messenger ne radi od jutra

ažuriraju  NSA.exe na buttplug ready.

NULL!=NULL
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Messenger ne radi od jutra

Ja, Facebook i Messenger smo se nedavno razdružili u dobrim odnosima i rekli jedan drugome pa-pa! Jednostavno moj organizam nije više mogao podnijeti navalu novopečenih internet "stručnjaka" i Facebook "ratnika" over stupid phone, a čašu su mi prelila retardirana razmišljanja o Covidu 19 kao sezonskoj gripici i to je bio kraj. Ako se nastavi saga o zagrebačkim 0.5-1.0 Richtera potresima, istu sudbinu čeka i LastQuake aplikacija!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice