Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

poruka: 48
|
čitano: 11.201
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur".
16 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

Kamo sreće da sve to ugase...

 
9 0 hvala 1
6 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

nek pokupe i Snapchat i Tiktok skupa sa tim....

Moj PC  
9 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

Ne napustaj nas Cukerbergu 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

just do it

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2022 23:21 (G0me3).
 
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
Good news everybody
be Cool
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
Mitch kaže...
* * *

(1) Internet je nezamisliv danas bez njihovih proizvoda. Ugasis FB, doci ce netko drugi s drugacijim namjerama (citaj Parler itd.). Imamo srecu sta Zuckerberg zapravo i nije neka zla osoba nego teski robot. Dakle dobro je kako je moglo bit...

 

(2) Ovo je stvarno jako zanimljiv problem za civilizaciju, ali uvjeren sam da ce se kroz 3-4 godine naucit kako izregulirat. Ovo takoder otvara novu liniju biznisa za data compliance...citaj big 4 (deloitte, kpmg...) ali za data auditing i consulting.

 

 

(3) Mi smo mozda u k*rcu radi interneta i FB, ali iduca generacija se moze spasit i shvatit kako koristit ove stvari na iskljucivo pozitivan nacin

Da te je itko razumio što si želio reći reagirao bi na dole poznate gumbe pa da krenemo redom:

(1) Internet sa velikim I je jedno a internet sa malim i je sasvim nešto drugo. Ugasiš FB ljudi se migriraju na nešto deseto.
I kakav vražiji Parler. Jer ako si na tome, onda si teži slučaj. Volim i ja USA ali sorry, ne daju mi vizu.

(2) Problem za civilizaciju nije i nikada neće biti (moćda sarkazam sa tvoje strane) čak niti zanimljiv, a stvari ne funkcionišu danas 3-4 godine, nego u 3-4 mjeseca. Biznis nekakva spominješ... a da zaboravio sam da si u biznisu mi eto nismo.

(2) Ja nisam u tome što si ti rekao tj. u "k***u" radi interneta a pogotovo ne radi FB-a. Hoću na planinu, odem na planinu, hoću na jezero - odem na jezero. Iduća generacija evoluira na način na koji ni ti a ni ja a nitko od 500 milijardi svemiraca ne može niti zamisliti.

14 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

Zuki mora da se osjeca ko ona gumena lopta sta smo svi u 90tima napucavali.

 

 

 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

Muljaju nesto pa ruse cenu sopstvenih dionica namerno. Verovatno skontao Zuki da ce plati porez ko i Musk.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
pqweasdyxc kaže...

Ne koristim ni Instagram ni Facebook tako da mi je svejedno. Možda se povisi IQ današnje dječurlije.

 moš mislit, današnja dječurlija visi na TikToku i sličnim još većim sranjima od Facebooka i Instagrama :) njihove su izjave da je facebook za matorce...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2022 7:06 (Gnjavator).
7 godina
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
prijavljen sam na facebook samo radi čitanja komentara na indexu
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2022 10:33 (Louis Pluto).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
cober kaže...

Muljaju nesto pa ruse cenu sopstvenih dionica namerno. Verovatno skontao Zuki da ce plati porez ko i Musk.

 Ima jedna zanimljiva teza.

 

Većina predloženih anti-big-tech zakona, koji su mahom pisani sa FBom kao prvom metom, postavilo je granice kako definirati big-tech - jelte, pa su tu granicu stavili na 500-600 milijardi dolara.

 

FB je ovim "potezima" pao na oko 650.

 

Bilo bi urnebesno da se ti zakoni i donesu, a da FB nije u tom rangu više

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
Louis Pluto kaže...
prijavljen sam na facebook samo radi čitanja komentara na indexu

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
2 godine
neaktivan
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

samo neka ugase cure lako odu na onlyFans 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
wyks kaže...
Louis Pluto kaže...
prijavljen sam na facebook samo radi čitanja komentara na indexu

 

 ako postoji bolje mjesto za popustiti ili uprijeti prstom u inkontinentne, reci!

 da ne govorim o pokušajima poezije, poput, milovao bih joj grudi i recitirao jesenjina do ljetnog tuđmana koji su vrh domaće scene... pokušaja iz podruma likova koji žele anonimno

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2022 16:48 (Louis Pluto).
16 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

A čekaj, problem su im serveri u EU, nemaju ih?

Ili im je problem tražiti "pristanak" ljudi na procesuiranje i transfer podataka izvan granica EU?

 

Šuplja priča.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

Auuu. Rezem odmah zile... Kamo srece da sve pogase pa da ljudi opet postanu socijalna bica.

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
MEGATAMA kaže...

* * *

 

Najveci problem ovdje je za dionicare,korisnici ionako nakon desetljeca koristenja necega predju na nesto novo...tko se sjeca radija....MTVa?....itd itd

Oprosti ali samo ovo moram komentarisati mada si možda kao i ja pretplatnik Spotifya.

Radio je itekako aktuelan. Ponekad mi je dobrodošao nego u mom zamišljenom univerzumu gdje ja puštam što želim, a ne znam što je novo.
A što se tiče MTV-a trenutni MTV-ev repertoar (dakle punokrvi MTV sa samom muzikom) jedan je od najskupljih koji kablovki operateri daju. U Švicarskoj je primjercie još uvijek aktuelan MTV Base (MTV Hip-Hop u prevodu) i XYZ drugih MTV-ija a da ne govorim o VH1 (što je ništa drugo nego MTV za starije). Ja osobno volim da mi to pjevuši na televizoru nego YoTtube koji izbacuje reklame non stop. Ali zato MTV plaćam ali YouTube ne.

Pomalo te poznam i jasno mi je da si vlasnik RTX-ice top modela ali pričati nešto tipa "tko se još uvijek sjeća MTV-a (čitaj: VH1) pomalo je detinjasto.

Radio da i ne spominjem.

Da ti malo dam lekciju iz prošlosti (NHF jer si mi drag forumaš):
Kada je došao Radio rekli su da će Novine izumrijeti.
Kada je došla Televizija rekli su da će Radio izumrjetri.
Kada je stigao daljinjski, rekli su da će Reklame izumrijeti... sorry ali ja još uvijek kupujem Bug magazin, a MTV Dance mi je vrh! Da ne spominjem da čujem i Reklame i slušam Radio i gledam Televiziju.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.2.2022 0:30 (Envy).
6 godina
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
Envy kaže...
MEGATAMA kaže...

* * *

 

Najveci problem ovdje je za dionicare,korisnici ionako nakon desetljeca koristenja necega predju na nesto novo...tko se sjeca radija....MTVa?....itd itd

Oprosti ali samo ovo moram komentarisati mada si možda kao i ja pretplatnik Spotifya.

Radio je itekako aktuelan. Ponekad mi je dobrodošao nego u mom zamišljenom univerzumu gdje ja puštam što želim, a ne znam što je novo.
A što se tiče MTV-a trenutni MTV-ev repertoar (dakle punokrvi MTV sa samom muzikom) jedan je od najskupljih koji kablovki operateri daju. U Švicarskoj je primjercie još uvijek aktuelan MTV Base (MTV Hip-Hop u prevodu) i XYZ drugih MTV-ija a da ne govorim o VH1 (što je ništa drugo nego MTV za starije). Ja osobno volim da mi to pjevuši na televizoru nego YoTtube koji izbacuje reklame non stop. Ali zato MTV plaćam ali YouTube ne.

Pomalo te poznam i jasno mi je da si vlasnik RTX-ice top modela ali pričati nešto tipa "tko se još uvijek sjeća MTV-a (čitaj: VH1) pomalo je detinjasto.

Radio da i ne spominjem.

Da ti malo dam lekciju iz prošlosti (NHF jer si mi drag forumaš):
Kada je došao Radio rekli su da će Novine izumrijeti.
Kada je došla Televizija rekli su da će Radio izumrjetri.
Kada je stigao daljinjski, rekli su da će Reklame izumrijeti... sorry ali ja još uvijek kupujem Bug magazin, a MTV Dance mi je vrh! Da ne spominjem da čujem i Reklame i slušam Radio i gledam Televiziju.

Imaš pravo, radio a pogotovo novine grcaju u lovi..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice