Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što nas n

poruka: 20
|
čitano: 6.522
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što nas n".
13 godina
offline
Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što nas n

Super, onda cekamo da ga izbace nakon nekog vremena...

Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što nas n

Znači da bi kao legalni kupac imao realne performanse neke igre, moraš kupiti malooo jači komp od onog tvog budžeta jer Denuvo... Ne znam, debilana. Ako nešto želim kupiti, to onda tako bude bez obzira na to da li igra ima Denuvo ili je 100% DRM free. Isto tako onaj tko želi piratizirati, tako će i napraviti bilo na dan 1 ili nakon 2 mjeseca kad padne zaštita. Igre su ionako u 90% slučajeva nedovoljno dobro optimizirane. Želiš kupiti RE2 i novi Metro, obje imaju taj rak.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što nas n

neka samo. postoji i za to penicilin. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
17 0 hvala 0
5 godina
offline
Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što nas n

Koja mi je brzina interneta u mom soru, taman skinem dok skrekaju

 
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što nas n

kod svih ovih ,,zastita,, zrtve su legalni i posteni kupci  prema kojima se odnose kao  potencijalnim lopovima.

 

Onaj tko  ne zeli platiti neki proizvod nista ga nece natjerati da ga kupi  ali potencijalnog postenog kupca  tretiranje  kao kriminalca moze odvratiti od kupovine  i usmjeriti ga u na crno trziste .

 

Kvalitetan proizvod ce uvijek naci kupca koji ce rado platiti,nagraditi proizvodjace,istog !

 

 

waaagh
 
17 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što n
Ionako ne 'isprobavam', dok ne izađu svih 5 patcheva i 10 dlca. Taman tad ugase zaštitu i svi zadovoljni.
You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što nas n
Austrija........ dobili smo Hitlera, a u novije doba i ovo smece.
Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što n
To je ista firma koja je prije imala ono smeće SECuRom (BioShock,Batman Arkham Asylum itd.) gdje si mogao jednu igru samo 4 puta instalirat isti key.A u većini slučajeva nije bilo Revoke key pa nakon 4 instalacija,doviđenja.
14 godina
offline
Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što nas n

Pirate time

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što nas n

Volio bi da mogu napisati kako je već prednaručen prije ovih loših vijesti, pa sam ljut, ali ništa.

A stvarno su shoopci, nema što.  Ovo je jedina igra kojoj sam se veselio, ipak neću žuriti.

 

p.s. jel netko kupio, odakle?!

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što n
metallic kaže...

Volio bi da mogu napisati kako je već prednaručen prije ovih loših vijesti, pa sam ljut, ali ništa.

A stvarno su shoopci, nema što.  Ovo je jedina igra kojoj sam se veselio, ipak neću žuriti.

 

p.s. jel netko kupio, odakle?!

 Za singleplayer igru nedam 60 eura, pa ni 40 preko key shopova, živimo u Hrvatskoj i smatram da je to previše novca za nešto što traje 20tak sati i gotovo, druga stvar za multiplayer igre, njih je logično uzeti odma jer igrat ćeš ih više stotina sati. Osobno kupujem igre već jako dugo vremena, i ne skidam iste jer ono što mi se sviđa kupim, ali za singleplayer se strpim jer za već 2 3 mjeseca od izlaska cijena se prepolovi. Ne patim od toga da je zaigram odma po izlasku. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što n

 

Dann3R kaže...
To je ista firma koja je prije imala ono smeće SECuRom (BioShock,Batman Arkham Asylum itd.) gdje si mogao jednu igru samo 4 puta instalirat isti key.A u većini slučajeva nije bilo Revoke key pa nakon 4 instalacija,doviđenja.

 

  

 

lovac82 kaže...
Austrija........ dobili smo Hitlera, a u novije doba i ovo smece.

 

Dva najveca AT uspjeha:

1. Hico je njemac

2. Denuvo je Ubisoft (zato sto je Denuvo sastavljen od Sony DADC teamova iz Austrije, dok je DADC nastao u USA)

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2019 9:32 (Čitatelj).
14 godina
offline
Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što nas n

Kupljena igra na G2Play bila neka akcija 37€ tako da sam je odmah uzeo

Huawei Mate 20 Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što n
godinu Nakon izlaska...znači 15.02.2020 kupim je za ps4pro...polovnu za 150 i manje kuna... strpljenje.. spasenje

U proteklih 10 dana za ps4pro kupio
Far Cry 4
Batman Arkham Knight
Dishonored 2
Dishonored:Death of the outsider
Sve u odličnom polovnom stanju platio zajedno 280 kn:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što nas n

ne znam zasto se ne vode primjerom witchera, poljaci nisu stavili nikakav denuvo pa se igra svejedno odlično prodala

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što n
Del_Boy97 kaže...

ne znam zasto se ne vode primjerom witchera, poljaci nisu stavili nikakav denuvo pa se igra svejedno odlično prodala

 

Prvi Witcher je imao zastitu. Ali sa Patchom 1.1 su ga vec maknuli, jer su shvatili da to nema smisla, da je bolje

da se igra i piratizira - jer kvaliteta ide od usta do uha puno brze. I uspjelo im je. Vise su kopija prodali

bez zastite na Steamu i GOG-u, nego verzija sa zastitom.

15 godina
offline
Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što nas n
Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što nas n

Btw Codex je upravo razbio Denuvo na RE2 za svega 5 dana. Ako ponove uspjeh sa Exodusom, Denuvu se nepiše dobro.

 

 

 

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što nas n

Za konkretno ovu igru ocekujem da ce ju razbiti najkasnije drugi dan nakon izlaska.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Metro Exodus će koristiti Denuvo zaštitu što nas n
Nadam se da ce je sto prije razbiti..... ne namjeravam je odigrati ni u jednom mogucem scenariju ali volio bih da im se "boomerang" zabije u bulju.
Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice