Microsoft akvizicijom Activisiona ne namjerava uda

poruka: 6
|
čitano: 3.533
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft akvizicijom Activisiona ne namjerava uda".
15 godina
offline
Microsoft akvizicijom Activisiona ne namjerava uda

Valjda smo svi pouceni prijasnjim iskustivma.

 

Nikad ne reci nikad. Pricekajmo.

 

Kako su onomad u serijalu "Djekna jos nije umrla, a kad ce 'neznamo" rekli (mladja generacijo oprostite mi na opskurnoj referenci):

 

"Sto momci po noci obecaju, po danu ne vrijedi"

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft akvizicijom Activisiona ne namjerava uda

Nece povuci igre (postojece i one koje izlaze do kraja 2023), ali nema smisla razvijat nove za PS kad potpuno preuzmu firmu. Vec sad s jednim SDK pokriju dvije platforme koje imaju. Kad izbace ekskluzive za Xbox, utjecat ce na PS prodaju i gubitak tog trzista nece biti tako bolan...

 

Takoder, ljudi nece vise kupovat AB igre na Playstationu kad znaju da ce ih vjerojatno biti sve manje i manje u buducnosti. Rade ce ih od sad kupovat na Xboxu ili PCu, da imaju sve na istoj platformi/racunu

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.1.2022 15:59 (Mitch).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft akvizicijom Activisiona ne namjerava uda

syncmaster245b 

 

Đekna 

 

Cinično, ali .. tako stvari stoje.

U svijetu biznisa konstanta je samo i jedino $$$,

nema tu poštivanja obećanja i sličnih (naivnih) koncepata

koji vrijede u svijetu "običnih" ljudi - sve je kalkulacija,

i kad im potez ekskluzivnosti npr. CoD-a ispliva kao opcija s više koristi nego štete,

to je to, bez zadrške.

 

Ukratko:

ako mislite da su vam korporacije frendovi koji drže do vaših osjećaja

te se brinu što ćete o njima misliti ako vam zabiju nož u leđa ..

imam loše vijesti.

Split your lungs with Blood and Thunder
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.1.2022 16:51 (fler).
 
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Microsoft akvizicijom Activisiona ne namjerava uda

Ovo se nije smijelo dozvoliti. Ugledajmo se sada na Windows 11, da bi promjenio defaultni proglednik, oni su odlučili taj postupak dodatno zakomplicirati da bi više korisnika privukli na Edge. Pa se nadaju da će većina njih s vremenom postati toliko lijeni da im se ne bude dalo promjeniti defaultni preglednik.

Ono što meni nije jasno. zašto EU nije reagirala na to ? Ako su mogli reagirati na izbor preglednika za Windows Xp, bilo je priće da će Microsoft morati nuditi ballot izbornik gdje će korisnici imati mogučnost birati koji preglednik žele. 

 

Sada govore jedno, ali definitivno će XBOX verzije popularnih igara imati neku vrstu prednosti, koja će kupce poticati više na razmišljanje, idem radije na XBOX upravo zbog toga. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.1.2022 18:50 (T700).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft akvizicijom Activisiona ne namjerava
T700 kaže...

* * * Ugledajmo se sada na Windows 11, da bi promjenio defaultni proglednik, oni su odlučili taj postupak dodatno zakomplicirati da bi više korisnika privukli na Edge. Pa se nadaju da će većina njih s vremenom postati toliko lijeni da im se ne bude dalo promjeniti defaultni preglednik.

* * *

Edge je osjećaj udahnutog čistog zraka nakon što vas je netko pokupio iz požara koju je zagadio Chrome.

Sa druge strane Bing je totalna katastrofa (iznova i iznova) naspram Googlove tražilice (da ne budem jednostran) koja samo što ne pogađa misli.

Because anything Korea does, Japan does it better.
15 godina
offline
Microsoft akvizicijom Activisiona ne namjerava uda

Kao netko tko na računalu provodi 90% vremena u dev alatima (i to open source), mogu reći da je MS zadnjih par godina digao cijelu Windows okolinu na novu razinu (nažalost ne i Windows-e).

 - Postali su najveći contributer open source-a na svijetu

 - VSC je već duže vrijeme top code editor na svim platformama

 - Windows Terminal je pravo osvježenje

 - Od kad je Edge prešao na Chromium, nisam otvorio Chrome sa kojim sam stalno imao problema

 - Za sada još nisu sj... GitHub

 - WSL - razlog zašto više ne dual boot-am. 

 - Sysinternal suite, PowerTools, Azure i podrška na istom za open source

 - nedavno i službeni java buildovi

 - OneNote (free verzija) mi je zakon

 

Mogu reći da u zadnje vrijeme sve što dolazi iz Redmonda kod mene je super dobro prihvaćeno i samo tako da nastave. Jedino što mi još nedostaje je brzina koju sam imao na Linux-u. Ako uspiju WSL popeglat još u nekim stvarima, mislim da više neću ni razmišljati da linux stavim kao main os. 

 

Što se tiče igara mislim da im je politika ista i da će i dalje gurati igre na sve platforme. Nije to više onaj MS koji je bio pod Ballmerom. 

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2022 15:42 (dado2202).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice