Microsoft Edge je i dalje energetski efikasniji u

poruka: 13
|
čitano: 4.266
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft Edge je i dalje energetski efikasniji u ".
15 godina
online
Microsoft Edge je i dalje energetski efikasniji u

u kartaškim igrama ovakav se pristup naziva "tko piše, ima više". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 1 hvala 0
7 godina
online
Microsoft Edge je i dalje energetski efikasniji u

"Glavni preduvjeti za sva tri preglednika bili su da je osvjetljenje na zaslonima sva tri prijenosna računala postavljeno na 50%, da je isključen zvuk te da su pojedine značajke poput Bluetootha, određivanja lokacije, ambijentalnog osvjetljenja i preuzimanja nadogradnji za Windows 10 onemogućeni."

 

Lažu, ovo boldano ne mogu ni oni (Microsoft)....

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2018 10:32 (fer-de-lance).
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft Edge je i dalje energetski efikasniji u

Khm, nisu morali ni testirati, uvjek manje troši ono što se manje koristi.. 

 

 

..šalu na stranu, pogled na usporedbu podržanih FE tehnologija na 'Can I use' servisu za 3 spomenuta igrača može objasniti neke stvari. Kao i činjenica da se MS prebacuje na Blink i V8 engine.  

 

“Ultimately, we want to make the web-experience better for many different audiences, people using Microsoft Edge (and potentially other browsers) will experience improved compatibility with all web sites, while getting the best-possible battery life and hardware integration on all kinds of Windows devices.”  - Joe Belfiore, the Corporate Vice President for Windows in a blog post.

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2018 12:39 (glava11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Microsoft Edge je i dalje energetski efikasniji u

Pa otkako je izasao win 10 koristim njihov edge i nekak mi je bolji od chroma, firefoxa itd jednostavno sam se navikao sad da je nesto efikasniji od ostalih nisam ni mjerio a niti imam namjeru al u svakom slucaju drazi mi je. 

AMD AntiBoy
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Edge je i dalje energetski efikasnij
dreadmoore kaže...

Pa otkako je izasao win 10 koristim njihov edge i nekak mi je bolji od chroma, firefoxa itd jednostavno sam se navikao sad da je nesto efikasniji od ostalih nisam ni mjerio a niti imam namjeru al u svakom slucaju drazi mi je. 

 tako je. inaču masu spadala tu rafalno na svaku MS objavu lita i kenja bez ustručavanja...a naravno ne koristi ono po čemu lita do besvijesti.

ja edge koristim od prvog dana PARALELNO uz operu i FF.

DA!!!! učinkovitiji je za bateriju. bug trolovi nemaju niti laptop niti win 10 niti edge...oni imaju enormno adekvatan analni otvor.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2018 15:12 (torrente).
7 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft Edge je i dalje energetski efikasnij
torrente kaže...
dreadmoore kaže...

Pa otkako je izasao win 10 koristim njihov edge i nekak mi je bolji od chroma, firefoxa itd jednostavno sam se navikao sad da je nesto efikasniji od ostalih nisam ni mjerio a niti imam namjeru al u svakom slucaju drazi mi je. 

 tako je. inaču masu spadala tu rafalno na svaku MS objavu lita i kenja bez ustručavanja...a naravno ne koristi ono po čemu lita do besvijesti.

ja edge koristim od prvog dana PARALELNO uz operu i FF.

DA!!!! učinkovitiji je za bateriju. bug trolovi nemaju niti laptop niti win 10 niti edge...oni imaju enormno adekvatan analni otvor.

 Imam i laptop i Windows 10 i Edge i sta sada. Zar nije MS poslao Edge na eutanaziju. 


16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Edge je i dalje energetski efikasnij
O_O_O kaže...

 Imam i laptop i Windows 10 i Edge i sta sada. Zar nije MS poslao Edge na eutanaziju. 

e i što sad...??

ti si se našao prozvanim i jest MS je ugasio dotičnog i seli na chromium.  no i dalje je ovaj Edge učinkovit za bateriju. to je činjenica...sve drugo su želje i pozdravi.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
16 godina
offline
Microsoft Edge je i dalje energetski efikasniji u

Dobro, fullscreen video. Ali to ne znaci da je ucinkovitiji u drugim aspektima. Dobili bi korisnije rezultate da su satima otvarali random postove na Facebook-u i drugim popularnim stranicama.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Microsoft Edge je i dalje energetski efikasnij
torrente kaže...
O_O_O kaže...

 Imam i laptop i Windows 10 i Edge i sta sada. Zar nije MS poslao Edge na eutanaziju. 

e i što sad...??

ti si se našao prozvanim i jest MS je ugasio dotičnog i seli na chromium.  no i dalje je ovaj Edge učinkovit za bateriju. to je činjenica...sve drugo su želje i pozdravi.

 Microsoft je u prednosti jer poznaje operativni sustav iznutra dok ostali nemaju tu prednost.

 

Davno se koristio OpenGl bio je najbolji od DirectX i to je islo sve dok Microsoft nije odlučio Opengl prebaciti na centralni procesor a DirectuX je ostavio da bude na glavnom procesoru. I to na kraju više nije bilo ravnopravno. Naravno Microsoft ima pravo na to jer je njegov operativni sustav.

 

Sjetimo se što je bilo sa Internet Explorerom, verzija 6 je bila dugo aktualna, Microsofta nije brinulo krpanje bugova i nadogradnje, to su tek počeli raditi kada je Firefox pomeo taj švicarski sir. Slično je sada Microsoft  zapustio Edge i sada ide iznova izmišljati novi preglednik. Neznam jeste li primjetili kad kliknete desnu tipku miša u Edgeu da se otvori Brzi izbornik, treba više sekundi nego u ostalim preglednicima. zašto ??? Evo sada isprobavam, u cromeu se otvori trenutno dok u Edgeu treba 1-2 sec ??? Dali je to štednja baterije ?

12 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft Edge je i dalje energetski efikasnij

Da

 

15 godina
online
Microsoft Edge je i dalje energetski efikasniji u

super mi je ekipa koja tu milivatsatima mjeri uštede energije na pregledniku, a kilovatsatima potrošnju grafičkih kartica. umrem vam na foru. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft Edge je i dalje energetski efikasniji u

Pronosam bug bota na čuni. 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2019 12:33 (torrente).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Edge je i dalje energetski efikasnij
Slažem se da najmanje troši i na Win uredjajima sam ga koristio kao primarni za surf. No realno gledano, sto ima kod njega trošiti bateriju? Po mogućnostima je daleko na začelju i nema previše “featurea” koji bi mogli trošiti. Šteta da ga mijenjaju Chromiumom budući da Chrome već imamo.
Inače, ako se ide o potrošnji bateriji Safari na Macu troši vjerojatno najmanje, a nije tako hendikepiran u odnosu na Chrome kao Edge
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice