Microsoft izdao zakrpe za Windowse XP i 7 kako bi

poruka: 9
|
čitano: 4.530
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft izdao zakrpe za Windowse XP i 7 kako bi ".
12 godina
offline
Microsoft izdao zakrpe za Windowse XP i 7 kako bi

  Microsoft

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft izdao zakrpe za Windowse XP i 7 kako bi

pokrpano. danke, žmukljošuft + bug na obavijesti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2019 18:54 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Microsoft izdao zakrpe za Windowse XP i 7 kako
@ mgt Sta s njim?
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2019 16:32 (Brk).
15 godina
offline
Re: Microsoft izdao zakrpe za Windowse XP i 7 kako
ludizao kaže...

Tako treba, nastaviti davati podršku nakon što ista istekne. Nadajmo se da će sedmica za važnoće biti podržana do 2020-e 

 -banke već obavještavjau juzere, siječanj 2020.. w7/8 rip, there can bi only w10.. još nekoliko mjeseci. Nakon tog izbora realno nema. Kraj tranzicije i početak novog doba a tad ćemo plakati za dobrim starim vremenima...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Microsoft izdao zakrpe za Windowse XP i 7 kako bi

Tko bi rekao da će izdati zakrpe za sustave koje više službeno ne podržavaju. Ajde jedna dobra i od njih. Svejedno nas sve tjeraju na w10. Meni osobno ne smeta, rade mi bez problema, ali ima ljudi koji više vole XP/7/8.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Microsoft izdao zakrpe za Windowse XP i 7 kako
Sa kime ?
Mislis palac gore ?
Pa dobar potez svakako.
15 godina
offline
Re: Microsoft izdao zakrpe za Windowse XP i 7 kako
učo kaže...

Tko bi rekao da će izdati zakrpe za sustave koje više službeno ne podržavaju. Ajde jedna dobra i od njih. Svejedno nas sve tjeraju na w10. Meni osobno ne smeta, rade mi bez problema, ali ima ljudi koji više vole XP/7/8.

 a čuj vjerovatno imaju ameri nekoliko nuklearnih silosa na win xp sistemu, pa nije za zajebanciju. :D

15 godina
offline
Re: Microsoft izdao zakrpe za Windowse XP i 7 kako
ranko091 kaže...
učo kaže...

Tko bi rekao da će izdati zakrpe za sustave koje više službeno ne podržavaju. Ajde jedna dobra i od njih. Svejedno nas sve tjeraju na w10. Meni osobno ne smeta, rade mi bez problema, ali ima ljudi koji više vole XP/7/8.

 a čuj vjerovatno imaju ameri nekoliko nuklearnih silosa na win xp sistemu, pa nije za zajebanciju. :D

- soft je za razliku od hwa vječan, nepoderiv.. i koristi se u bankama, nasa itd.. samo nije za general public support, ali postoji direktan onom tko to plaća odnosno ugovori, kao što to od siječnja 2020. neće biti ni w7 itd..

 

ovakvi primjeri su dobri indikatori kako se često pljucka neki os, svaki u svoje vrijeme kao najgori msov, previđa se npr da identične probleme-rupe ima svaki os win-lin-mac odnosno platforma x86 jer je osnova identična, mreža ista itd.. standardi-protokoli .. i to je ono što će uvjek biti sigurnosni problem jer je to osnova komunikacije-rizik. OS je u tome sporedan, samo karika lanca, svi su isti, razlika je samo u nazivu-buildu .. i supportu koji GP juzere tjera dalje, na posljednji w10 mada sad već imamo nekoliko 'istih-različitih' i sad je oznaka godine ono po čemu razlikujemo os, ubuntu-win -isto.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft izdao zakrpe za Windowse XP i 7 kako
Znači vrijeme je za Upgrade sa 10ke na xp.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice