Microsoft korisnike počinje upozoravati na kraj po

poruka: 10
|
čitano: 4.304
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft korisnike počinje upozoravati na kraj po".
15 godina
offline
Microsoft korisnike počinje upozoravati na kraj po

mogu mi ga lagano upozoriti 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft korisnike počinje upozoravati na kra
Windows 10 najbolji windowsi ikada napravljeni.
Neka Bog podrži dug životni ciklus Windowsa 10.
Ko ne voli Windows 10, čuna mu se ne diže.
Slava svima u Redmondu.
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
6 2 hvala 0
16 godina
online
Re: Microsoft korisnike počinje upozoravati na kra
Ajar kaže...

mogu mi ga lagano upozoriti 

Malo podebljaj svoj stav, tak da se bolje primi ili zaljepi za čelo Mikrošuftiča.

 

https://www.sordum.org/9470/windows-update-blocker-v1-1/

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
5 godina
neaktivan
offline
Microsoft korisnike počinje upozoravati na kraj po

Imam i W7 i W8 i W10. Najbolji je ,dakako, W7!

 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft korisnike počinje upozoravati na kraj po

Sretno sa preko 35% korisnika Windowsa 7, bas me zanima kako ce to zavrsiti. Da misle ubiti support ne bi za neke igre dodavali DX12 na Windows 7. :D

 
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft korisnike počinje upozoravati na kra

Dizajn, sučelje, promocija, stabilnost, efektivnost i niz drugih poboljšanja windowsa 10 sa kojima se hvali microsoft koji usput medijima plaća sva ta hvaljakanja, neće me ponukat da instaliram taj trendovski nametljivi "smart phone look" operativni sustav. Windows 7 uz windows XP su najbolji i jedini od microsofta i preskupi da se zaobilazi piratska verzija... već 20 godina. Bezobrazno je što su proizvođači novog hardvera kupnju uvjetovali kompatibilnošću sa windowsima 10 mada se i tome može doskočit. Imam ryzen i win 7 i radi perfektno, "sigurnosne zakrpe" mi ne trebaju niti su mi ikad trebale. Uvijek postoji internet za neki prijeko potrebni .dll ili visual c++ dodatak.

 

Treba se služit računalom, a ne da se netko uz pomoć vašeg računala služi sa vama.

16 godina
offline
Microsoft korisnike počinje upozoravati na kraj po

Hoće li se kao kod Win XP promjenom u registry-u i dalje dobijati update? 

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft korisnike počinje upozoravati na kra
Slažem se sa tobom,ali...ovis kaj radiš na računalu.Ja na dnevnoj bazi trejdam kripto valute,imam brdo otvorenih tabova sa različitim burzama,e sad..nije mi baš svejedno imat "outdated" windowse..Windowsi su banana kaj se tiče sigurnosti makar ih ti krpal svaki dan,a kamo li da ih uopće ne krpaš..malo dijete može skinut neki od bezbroj hakerskih programa i igrat se sa tvojim sistemom kao sa autićima..Osim toga,ako ga ne krpaš,sasvim sigurno si dio nećije "bot mreže".Ako samo igraš igre..opet..nebi ti baš bilo svejdno da ti neko zdipi Steem account sa stotinama igara?
15 godina
offline
Microsoft korisnike počinje upozoravati na kraj po

Davno je bila 2009!

Sinoć sam lega jutros...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Microsoft korisnike počinje upozoravati na kraj po

ja u zadnje vrijeme progresivno razmisljam se staviti na 10... rade relativno OK, ali sama činjenica da mi candy crush dođe na komp...  uff... a da ne spomenem start menu koji je online... no dobro, classic shell it is...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice