Microsoft na MWC donosi HoloLens 2

poruka: 5
|
čitano: 1.877
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft na MWC donosi HoloLens 2".
12 godina
protjeran
offline
Microsoft na MWC donosi HoloLens 2

Jedinica mi je bila zanimljiva no nekako me neprivlaci cinjenica da dok gledam kroz to staklo vidim i okolinu(ok imat ce i to svoje prakticne primjene), a opet ono sto se projicira u njemu nije bas 100 vidljivo poradi toga.lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Microsoft na MWC donosi HoloLens 2
Stjepanj kaže...

Jedinica mi je bila zanimljiva no nekako me neprivlaci cinjenica da dok gledam kroz to staklo vidim i okolinu(ok imat ce i to svoje prakticne primjene), a opet ono sto se projicira u njemu nije bas 100 vidljivo poradi toga.lp

 Polako, vremenom ce se to updejtati, trenutni hololens je namijenjen samo za developere. Trebace jos godina dok postane consumer ready. 

Darko
12 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft na MWC donosi HoloLens 2
Kaj ce se updejtati? Ja ti govorim o onome kak to zgleda u zivo tj kad gledas kroz to staklo nema se u prikazu kaj updejtati jer bi onda postao oculus.lp
Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 1:34 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft na MWC donosi HoloLens 2
Stjepanj kaže...
Kaj ce se updejtati? Ja ti govorim o onome kak to zgleda u zivo tj kad gledas kroz to staklo nema se u prikazu kaj updejtati jer bi onda postao oculus.lp

 Ako ne želiš gledati kroz staklo onda kupiš VR a ne Hololens.

 

 

Koliko vidim znači da nisu ništa novog radili na view angleu a to je problem kod svih Mixed reality proizvoda. Sad će sve okolo nadograđivati a ono glavno ništa.

Znači da čekamo verziju 3 (consumer ready) pa se nadamo u njoj takva poboljšanja, a to će biti oko 2022-23 godine.

12 godina
offline
Re: Microsoft na MWC donosi HoloLens 2
Stjepanj kaže...
Kaj ce se updejtati? Ja ti govorim o onome kak to zgleda u zivo tj kad gledas kroz to staklo nema se u prikazu kaj updejtati jer bi onda postao oculus.lp

 Veliš da si isprobao, kako to u praksi funkcionira ?

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice