Microsoft pregovara o kupnji kompanije koja je pom

poruka: 8
|
čitano: 3.524
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft pregovara o kupnji kompanije koja je pom".
6 godina
offline
Microsoft pregovara o kupnji kompanije koja je pom

oni se igraju s tim milijardama kao mi sa kumpirima...bilo bi im bolje da s tim milijardama otvore pogon za proizvodnju poluvodiča

 

kapitalizam ovo ono...a došli smo u situaciju kad nema dovoljno obrađenog silicija

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 1 hvala 0
5 godina
online
Microsoft pregovara o kupnji kompanije koja je pom

A boli ih k, njihove su pare. Meni je recimo smijesno koliko se para lupa u te virtualne asistente, dok mi je osobno nejasna ta opsesija glasovnim komandama... ne zelim hodat po kuci i izgovarat da me svi ukucani cuju koem tipkam SMS ili koga hocu zvati. Jos sas tanjem trenutnog voice recognitiona, prakticnije ti je i brze jednostavno unijeti task tipkanjem, poslati mail, provjeriti vrijeme itd. 

 

Jos kad vidim u recenzijama da se nekom zvucniku ili slusalicama navodi kao minus "ne podrzava Siri/Alexa" o tempora, o mores!

 
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft pregovara o kupnji kompanije koja je
encoding kaže...

A boli ih k, njihove su pare. Meni je recimo smijesno koliko se para lupa u te virtualne asistente, dok mi je osobno nejasna ta opsesija glasovnim komandama... ne zelim hodat po kuci i izgovarat da me svi ukucani cuju koem tipkam SMS ili koga hocu zvati. Jos sas tanjem trenutnog voice recognitiona, prakticnije ti je i brze jednostavno unijeti task tipkanjem, poslati mail, provjeriti vrijeme itd. 

 

Jos kad vidim u recenzijama da se nekom zvucniku ili slusalicama navodi kao minus "ne podrzava Siri/Alexa" o tempora, o mores!

U principu se slažem s tobom, ja isto ne volim "razgovarati sa strojevima", na živce mi ide ostavljati voice mail i slično, no moram priznati da otkako imam bežične slušalice kako dosta hodam po kući zgodno mi je nekoga pozvati glasovnom komandom bez da moram ići do telefona. Taj dio zapravo jako dobro funkcionira.

 

Što se tiče teme iz članka, ne mislim da bi kupovina od strane MS-a mogla ikako utjecati na srednjeročnu strategiju Applea po pitanju asistenata. Bilo je i mnogo škakljivijih preuzimanja pa su te firme ostale u sklopu postojeće suradnje jer za sve postoji ugovor koji regulira odnose i ne može se samo tako promijeniti.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Microsoft pregovara o kupnji kompanije koja je pom

jedwa čekam da spajalica prozbori koju, umirujućim ženskim glasom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft pregovara o kupnji kompanije koja je
Ajar kaže...

jedwa čekam da spajalica prozbori koju, umirujućim ženskim glasom. 

Uskoro, objavljeno je da je preuzimanje dogovoreno

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Re: Microsoft pregovara o kupnji kompanije koja je
Ajar kaže...

jedwa čekam da spajalica prozbori koju, umirujućim ženskim glasom. 

 -nema više spajalice, ženski-pejorativ uredskog pomoćnika (office..) tj sad je spolno neutralno-muško spojkić, klasičan metrosexualax nedefiniranog spola i sexualnih sklonosti, što zapravo i nije važno .. mada se o tome 'priča' :) .. tj važno je što radi, .. osim što je i to nevažan posao kao takav. :)  aka klipko.

-da, nema više defulanih 'ženskih' glasova itd., jer je to spolna diskriminacija (dogma, 'običaj-navika' tj da su ženske osobe, time i glasovi nešto za poslugu..). Sad očekuj mačo glas, nakon što prihhvatiš gdpr upozorenje i par stranica eule koju nitko ne čita ali svi prihvaćaju..

 

ms? širi biz na vlasništvo-usluge (korak prema abandanju soft-biza, kao os-mso.. tj korak prema 'free-softu', uz naravno naknadu za usluge..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
5 godina
online
Re: Microsoft pregovara o kupnji kompanije koja je
ihush kaže...
Ajar kaže...

jedwa čekam da spajalica prozbori koju, umirujućim ženskim glasom. 

 -nema više spajalice, ženski-pejorativ uredskog pomoćnika (office..) tj sad je spolno neutralno-muško spojkić, klasičan metrosexualax nedefiniranog spola i sexualnih sklonosti, što zapravo i nije važno .. mada se o tome 'priča' :) .. tj važno je što radi, .. osim što je i to nevažan posao kao takav. :)  aka klipko.

-da, nema više defulanih 'ženskih' glasova itd., jer je to spolna diskriminacija (dogma, 'običaj-navika' tj da su ženske osobe, time i glasovi nešto za poslugu..). Sad očekuj mačo glas, nakon što prihhvatiš gdpr upozorenje i par stranica eule koju nitko ne čita ali svi prihvaćaju..

 

ms? širi biz na vlasništvo-usluge (korak prema abandanju soft-biza, kao os-mso.. tj korak prema 'free-softu', uz naravno naknadu za usluge..).

 Jel mis e cini il si dobio zadnjih pola zvjezdice do savrsenstva?

 

Broj znakova po objavi se napokon isplatio :)

15 godina
offline
Re: Microsoft pregovara o kupnji kompanije koja je

(.. broj prikazanih zvjezdica je samo teh.ograničenje foruma, ima ih skoro beskonačno) :)

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice