Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara

poruka: 27
|
čitano: 7.479
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara".
16 godina
offline
Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara

Ispravak teksta za autora (odmah na početku teksta ispod slike):

 

"Tvrtka iz Redmonda duplicirala je raniji uspjeh Applea (kolovoz 2018. godine) i Amazona(rujan 2018. godine) te i sama postala tvrtka koja je dostigla tržišnu valuaciju gdje ukupna vrijednost dionica tvrtke premašuje granicu od jednog bilijuna američkih dolara."

 

Možemo prevesti replicirala ili ponovila, nikako duplicirala.

 
15 0 hvala 0
15 godina
online
Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara

Ima li podatak (relvantan izvor) koji se dio odnosi na konzolu, koji na same Windowse? Bas me zanima relacija Windowsi/piratizacija....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara

to samo budale jos piratiziraju....skidat sa torrenta windowse koji su besplatni?wtf

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
GSP kaže...

to samo budale jos piratiziraju....skidat sa torrenta windowse koji su besplatni?wtf

 Zar je 10-ka još uvijek besplatna za download? Mislio sam da je to bilo samo u ranim danima OS-a.

Twitch-WTFrack
5 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
Jel' se to samo meni čini da je cijela priča oko bilijardi (ili ne amerikanizirano bilijuna) jedan veeeliki balon?
Mislim, jedan feil i strmopizdit će im se dionice na apsolutnu nulu (Jabuci se nešto takvo već dogodilo).

Cijeli taj jebeni kapitalizam mi izgleda kao opako opasni balon koji će nas glave koštati. Ne planetu već nas (planeta će se za tisuću-dvije godina oporaviti). Sistemska je greška u njegovim temeljima. I to se ispraviti ne da. Barem ne mirnim putem. Nažalost.
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 10:32 (Antiseptik).
Moj PC  
2 9 hvala 0
11 godina
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
DuxCro kaže...
GSP kaže...

to samo budale jos piratiziraju....skidat sa torrenta windowse koji su besplatni?wtf

 Zar je 10-ka još uvijek besplatna za download? Mislio sam da je to bilo samo u ranim danima OS-a.

 https://www.microsoft.com/hr-hr/software-download/windows10

14 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
GSP kaže...
DuxCro kaže...
GSP kaže...

to samo budale jos piratiziraju....skidat sa torrenta windowse koji su besplatni?wtf

 Zar je 10-ka još uvijek besplatna za download? Mislio sam da je to bilo samo u ranim danima OS-a.

 https://www.microsoft.com/hr-hr/software-download/windows10

 Nije mislio da download nego na aktivaciju samih Windowsa..Iskreno prema onome što radim sve je više originala sve manje piratiziranja.

14 godina
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
Antiseptik kaže...
Jel' se to samo meni čini da je cijela priča oko bilijardi (ili ne amerikanizirano bilijuna) jedan veeeliki balon?
Mislim, jedan feil i strmopizdit će im se dionice na apsolutnu nulu (Jabuci se nešto takvo već dogodilo).

Cijeli taj jebeni kapitalizam mi izgleda kao opako opasni balon koji će nas glave koštati. Ne planetu već nas (planeta će se za tisuću-dvije godina oporaviti). Sistemska je greška u njegovim temeljima. I to se ispraviti ne da. Barem ne mirnim putem. Nažalost.

 

Daj tu propagandu Radničke fronte širi negdje drugdje.

13 godina
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
GSP kaže...

to samo budale jos piratiziraju....skidat sa torrenta windowse koji su besplatni?wtf

Teoretski nisu besplatni, ali ih se može koristiti besplatno bez aktivacije uz manja ograničenja.

PlayMaker10 kaže...
GSP kaže...
DuxCro kaže...
GSP kaže...

to samo budale jos piratiziraju....skidat sa torrenta windowse koji su besplatni?wtf

 Zar je 10-ka još uvijek besplatna za download? Mislio sam da je to bilo samo u ranim danima OS-a.

 https://www.microsoft.com/hr-hr/software-download/windows10

 Nije mislio da download nego na aktivaciju samih Windowsa..Iskreno prema onome što radim sve je više originala sve manje piratiziranja.

Još uvijek se može nadograditi besplatno, te aktivirati s ključem od Windowsa 7 i 8.1.

16 godina
offline
Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara

Meni ne vrijedi toliko.

Svemir.
 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
Antiseptik kaže...
Cijeli taj jebeni kapitalizam mi izgleda kao opako opasni balon koji će nas glave koštati. Ne planetu već nas (planeta će se za tisuću-dvije godina oporaviti). Sistemska je greška u njegovim temeljima. I to se ispraviti ne da. Barem ne mirnim putem. Nažalost.

 Kapitalizam nije savršen, ali je definitvno najbolje što imamo. Sve ostalo vodi mediokritetu i dekadenciji. Ta parole Radničke fronte i sličnih bitangi su čisti idiotizam.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
6 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
Antiseptik kaže...


Cijeli taj jebeni kapitalizam mi izgleda kao opako opasni balon koji će nas glave koštati. Ne planetu već nas (planeta će se za tisuću-dvije godina oporaviti). Sistemska je greška u njegovim temeljima. I to se ispraviti ne da. Barem ne mirnim putem.Nažalost.

 spremaš/te nekakav ratni pohod ? 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
Marko :D kaže...

Još uvijek se može nadograditi besplatno, te aktivirati s ključem od Windowsa 7 i 8.1.

 eh, sad: to bi značilo posjedovati kupljen "ključ" za sedmicu i/ili 8.1, odn. legalnu verziju. pozivam se na peti amandman i sve koji su bez grijeha nek prvi bace kamen. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
5 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
Ma vidi ti wannabe kapitalista što su se uzjogunili. Američki san sanjate, ha? Samo sanjajte. Buđenje će biti gadno.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
2 7 hvala 0
13 godina
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
Antiseptik kaže...
Cijeli taj jebeni kapitalizam mi izgleda kao opako opasni balon koji će nas glave koštati. 

 Tako je! Zato ćemo probati sa socijalizmom, po četrdeset i deveti put! Ali ovaj put ćemo, za razliku od prošlih četrdeset osam,napraviti PRAVI socijalizam, nećemo ponoviti greške iz prošlih pokušaja!

5 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
Ne, najbolje da ostavimo kapitalizmu da nas dotuče. A hoće. Pohlepa je gadna stvar. U kombinaciji s desničarskih kretenlukom (aupič, oksimoron) i zločestočom (vidi Kuba, Čile, Nikaragva, Venezuela...) postaje poguban po našu vrstu.

I, aj da o socijalizmu sere tamo neki poljak ili mađar, to bih još shvatio.
Pis on ju, tu :P
13 godina
offline
Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara

 

tko je pogledal? who won?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
phnx kaže...

 

tko je pogledal? who won?

 pobijedio je CO2 i ekološka katastrofa...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
15 godina
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
PaleRider kaže...

Meni ne vrijedi toliko.

 ... bravo.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara

Vrijedi svake lipe

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
Anđeo bez falinge kaže...
Antiseptik kaže...


Cijeli taj jebeni kapitalizam mi izgleda kao opako opasni balon koji će nas glave koštati. Ne planetu već nas (planeta će se za tisuću-dvije godina oporaviti). Sistemska je greška u njegovim temeljima. I to se ispraviti ne da. Barem ne mirnim putem.Nažalost.

 spremaš/te nekakav ratni pohod ? 

 Ja ne, ali za Kineze nisam siguran 

Pis on ju, tu :P
5 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
phnx kaže...

 

tko je pogledal? who won?

Ja.

Peterson je dosadan ko proljev. Jedva sam izdržao njegovih 30-40 minuta. Žižek ga je razbio ko beba zvečku!

Problem s konzervama je ... upravo to što su konzerve. Nema tu od inteligencije ni i kao što ni od duhovitosti nema ni d.

Pis on ju, tu :P
13 godina
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
Antiseptik kaže...
phnx kaže...

 

tko je pogledal? who won?

Ja.

Peterson je dosadan ko proljev. Jedva sam izdržao njegovih 30-40 minuta. Žižek ga je razbio ko beba zvečku!

Problem s konzervama je ... upravo to što su konzerve. Nema tu od inteligencije ni i kao što ni od duhovitosti nema ni d.

 nisam cital manifest a niti uzival u americkom snu,ali zizek je dosta star da zna mane i jednog i drugog i to je dosta da njegovo misljenje ima vecu tezinu,naravno ako mu siva tvar nije unistena jeftinim alkoholom i narkoticima ko meni. 3/4 popularnosti peterson duguje tome da je "oku ugodan", visok, mrsav, pravilne crte lica... malo nervira kad place ko picka ali sta sad, mozda se planira kandidirat na sljedecim izborima za premjera. 

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
Antiseptik kaže...

 Ja ne, ali za Kineze nisam siguran 

 nema rata dok se vrte novci.

kao, rusi i Kinezi se nisu okrenuli kapitalizmu...

tamo je čisti komunizam, moš mislit..

 

novac buši gdje burgija neće 

 

žalosno je jedino što manjina na svijetu ima previše novaca a tu ne drmaju samo zapadnjački kapitalisti već i ruski i kineski...

kineski kapitalisti najviše izrabljuju ljude.

tamo se radi za šaku riže a "bogati (Kinezi) se za sebe pobrinu"

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
5 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
(krive) informacije ti očito dolaze iz zapadnih mainstream medija. U isto vrijeme dok kinezi rade za šaku riže, amerikanci su preplaćeni (kažu isti ti izvori).
Čitati. Čitati. Čitati još nešto osim neoliberalnih tiskovina. Te uključiti mozak (ako ga se ima).
Pis on ju, tu :P
6 godina
neaktivan
offline
Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara

Valjda trilijun dolara :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft sada vrijedi 1 bilijun dolara
tuv0k kaže...

Valjda trilijun dolara :)

 google translator i američanski nominalni izričaj.. uobičajen problem ''normalizacije'' kad se piše, jedino gore je kad napišu u kunama. Držati se SI sustava ili izvornika..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice