Microsoftov Edge debelo iza Chromea

poruka: 29
|
čitano: 7.257
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoftov Edge debelo iza Chromea".
16 godina
offline
Microsoftov Edge debelo iza Chromea

Jer je debelo govno. Stalno neki problemi s tim sugavim browserom kod korisnika i sere mi se vise od njega.

 

Moj PC  
5 8 hvala 0
14 godina
offline
Microsoftov Edge debelo iza Chromea

Meni je bas super.... fakat je brz a i nema geo lock sranja kao kod chromea na nonsecure vezi. :)

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Microsoftov Edge debelo iza Chromea

mene zanima kada će edge biti dostupan za Android, jer u Play Store stoji kako još nije dostupan za recimo u mom slučaju Galaxy S8+

 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Microsoftov Edge debelo iza Chromea
NEW_MAN kaže...

Jer je debelo govno. Stalno neki problemi s tim sugavim browserom kod korisnika i sere mi se vise od njega.

nije mi baš jasno kakvi su to stalni problemi?

koristim ga bez ikakvih problema stvarno već dugo, otkako je 10-ka izašla jer mi žena koristi chrome, pa da ne miješamo favoritse i accounte

6 godina
neaktivan
offline
Microsoftov Edge debelo iza Chromea

Meni je isto odličan Edge.

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoftov Edge debelo iza Chromea
picajzla0707 kaže...

nije mi baš jasno kakvi su to stalni problemi?

koristim ga bez ikakvih problema stvarno već dugo, otkako je 10-ka izašla jer mi žena koristi chrome, pa da ne miješamo favoritse i accounte

 Dodaj ženu kao još jednog korisnika i imate svaki svoj Chrome

steam: skank666 origin:IhrvojeI
16 godina
offline
Re: Microsoftov Edge debelo iza Chromea
picajzla0707 kaže...
NEW_MAN kaže...

Jer je debelo govno. Stalno neki problemi s tim sugavim browserom kod korisnika i sere mi se vise od njega.

nije mi baš jasno kakvi su to stalni problemi?

koristim ga bez ikakvih problema stvarno već dugo, otkako je 10-ka izašla jer mi žena koristi chrome, pa da ne miješamo favoritse i accounte

 Svakakvi. Ne otvara stranice, ne zna otvorit pdf kak spada, ima problema sa javascript, nije isto vrtit doma ti i zena kao i dvijesto korisnika u firmi koji se spajaju na portale sa koje kakvim online softverom. Masu stranica ako nejde u edge otvoris u IE i radi bez greske.

Edge je smece i nije bez razloga debelo iza Chrome. Radimo sa bezbroj firmi koje nam programiraju softverska rjesenja plus imamo inhouse programere i jos nisam nasel programera koji je odusevljen Edge preglednikom. Svaki dan me zove barem jedan korisnik da mu ne otvara neku stranicu, svaki ibogi dan.

15 godina
online
Microsoftov Edge debelo iza Chromea

Firefox. Možda nije najbrži (što god da to danas značilo jer se brzine vide u radu samo na testovima) ali je stabilan i pouzdan i sve probavlja, ko stari mercedes

 
15 0 hvala 1
11 godina
odjavljen
offline
Microsoftov Edge debelo iza Chromea

Iako ga nikad nisam koristio niti ću ga koristiti meni je Edge fenomenalan..   Inače, Chrome se razvija poprilično dugo i kao samostalni preglednik. Edge tek nešto u opticaju.. i razvija se kao dio OSa.

A inače sam na Vivaldi.

...................................... funny facts
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
online
Re: Microsoftov Edge debelo iza Chromea
NEW_MAN kaže...

 Svakakvi. Ne otvara stranice, ne zna otvorit pdf kak spada, ima problema sa javascript, nije isto vrtit doma ti i zena kao i dvijesto korisnika u firmi koji se spajaju na portale sa koje kakvim online softverom. Masu stranica ako nejde u edge otvoris u IE i radi bez greske.

Edge je smece i nije bez razloga debelo iza Chrome. Radimo sa bezbroj firmi koje nam programiraju softverska rjesenja plus imamo inhouse programere i jos nisam nasel programera koji je odusevljen Edge preglednikom. Svaki dan me zove barem jedan korisnik da mu ne otvara neku stranicu, svaki ibogi dan.

 ništa od tih problema nisam dosad vidio, niti jednu stranicu da neće otvoriti ili neki pdf, a često radim od doma i na kompu sam popriličan broj sati

ne mogu sad tvrditi da mi se baš niti jednom nije dogodio neki problem, ali koliko se god pokušavam sjetiti tako nečeg ne mogu

 

doista ne kužim koje vi to stranice otvarate, daj nekoliko tih primjera da isprobam, baš me sad zanima

14 godina
neaktivan
offline
Microsoftov Edge debelo iza Chromea

Iako na privatnom računalu koristim Chrome radi sinkronizacije i svega moram priznat da je Edge fenomenalan, koristim ga na poslovnom laptopu i sve vrhunski radi, neke stvari bolje nego na Chromeu.

 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Microsoftov Edge debelo iza Chromea

Srce me zaboli svaki put kad vidim Operu ovako nisko na listi :(

LoL EU West - KingNothing666
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoftov Edge debelo iza Chromea
Koristim Firefox za YouTube a Chrome za sve ostali (zbog Google sinkronizacije). Ponekad za nešto koristim edge, i nije mi loš, čak mi se čini brži od ovih dvoje (možda zato što nema 50 tabora otvorenih 😂)
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Microsoftov Edge debelo iza Chromea
picajzla0707 kaže...
NEW_MAN kaže...

 Svakakvi. Ne otvara stranice, ne zna otvorit pdf kak spada, ima problema sa javascript, nije isto vrtit doma ti i zena kao i dvijesto korisnika u firmi koji se spajaju na portale sa koje kakvim online softverom. Masu stranica ako nejde u edge otvoris u IE i radi bez greske.

Edge je smece i nije bez razloga debelo iza Chrome. Radimo sa bezbroj firmi koje nam programiraju softverska rjesenja plus imamo inhouse programere i jos nisam nasel programera koji je odusevljen Edge preglednikom. Svaki dan me zove barem jedan korisnik da mu ne otvara neku stranicu, svaki ibogi dan.

 ništa od tih problema nisam dosad vidio, niti jednu stranicu da neće otvoriti ili neki pdf, a često radim od doma i na kompu sam popriličan broj sati

ne mogu sad tvrditi da mi se baš niti jednom nije dogodio neki problem, ali koliko se god pokušavam sjetiti tako nečeg ne mogu

 

doista ne kužim koje vi to stranice otvarate, daj nekoliko tih primjera da isprobam, baš me sad zanima

 

Ne znam jesi li upoznat s ovim slučajem:

 

https://thenextweb.com/microsoft/2017/10/30/microsoft-engineer-chrome-edge-google/

 

 

 

11 godina
online
Re: Microsoftov Edge debelo iza Chromea
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 nisam, obzirom da nisam imao niti takvih problema, nisam niti tražio takve primjere

i ne kužim što sad očekuješ da kažem?

 

nisam postao svoje iskustvo da bi se nadjebavao, nego zato jer mi je čudno da netko svaki dan, ali baš svaki dan ima toliko problema i da baš svaki dan nekome neka stranica ne radi

još uvijek čekam nekoliko takvih da vidim kako to izgleda

16 godina
neaktivan
offline
Microsoftov Edge debelo iza Chromea

To je sve stvar pojedinca. Nekome radi ,nekome ne.  Meni je perfektan. Zadnjih pola godine 90% surfanja na pc-u preko Edga.  Firefox sada koristim 10-20% i to samo jer na Edgu ne mogu streamat VipNow uslugu.

A sa Edge preglednikom na androidu sam oduševljen. Premda se vodi da je još u beti za android, po mom iskustvu može slobodno među mase.  Ocjena 10/10!  I još je sve syncano na svim uređajima.

 

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoftov Edge debelo iza Chromea
Također, Edge koristim preko pola godine, na mobitelu isto. Otvara sve super brzo, bez problema, i sync radi isto odlično.
Prije sam koristio Chrome koji je jeo RAM, a imao sam svega tri-četiri taba otvorena.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftov Edge debelo iza Chromea

I mene jer ju koristim neprestano 

BeatRock
7 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftov Edge debelo iza Chromea

Microsoft je sa Edgeom u situaciji kao i Google s novim Androidima

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 20:51 (hakintosrh).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Microsoftov Edge debelo iza Chromea

Zašto ovoliki jaz izmedju Firefoxa i Chromea? Da li to računaju Chrome i na androidu?


Ja se nadam da će Google popustiti i dati na sinkronizaciju sa Firefoxom na desktopu  i sa Chrome na androidu.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftov Edge debelo iza Chromea

Možeš Edge za android instalirati iz ove APK datoteke ako želiš probati kako radi: 

Edge

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 21:18 (zoran_k).
8 godina
offline
Re: Microsoftov Edge debelo iza Chromea
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
picajzla0707 kaže...
NEW_MAN kaže...

 Svakakvi. Ne otvara stranice, ne zna otvorit pdf kak spada, ima problema sa javascript, nije isto vrtit doma ti i zena kao i dvijesto korisnika u firmi koji se spajaju na portale sa koje kakvim online softverom. Masu stranica ako nejde u edge otvoris u IE i radi bez greske.

Edge je smece i nije bez razloga debelo iza Chrome. Radimo sa bezbroj firmi koje nam programiraju softverska rjesenja plus imamo inhouse programere i jos nisam nasel programera koji je odusevljen Edge preglednikom. Svaki dan me zove barem jedan korisnik da mu ne otvara neku stranicu, svaki ibogi dan.

 ništa od tih problema nisam dosad vidio, niti jednu stranicu da neće otvoriti ili neki pdf, a često radim od doma i na kompu sam popriličan broj sati

ne mogu sad tvrditi da mi se baš niti jednom nije dogodio neki problem, ali koliko se god pokušavam sjetiti tako nečeg ne mogu

 

doista ne kužim koje vi to stranice otvarate, daj nekoliko tih primjera da isprobam, baš me sad zanima

 Ne znam jesi li upoznat s ovim slučajem:

 

https://thenextweb.com/microsoft/2017/10/30/microsoft-engineer-chrome-edge-google/

 

 Ovo mi je popravilo dan... i noć.

 

6 godina
protjeran
offline
Microsoftov Edge debelo iza Chromea

Taj Edge daleko bolje radi na starijim konfiguracijama ili ti ga procesorima.

Npr.

Tamo gdje Edge vrti youtube 720p/1080p 60fps video do cca 50% usagea ostali browseri zakucaju procesor u crveno i nema Boga da se video vrti glatko i bez trzanja.

Za stare,prastare,slabe,jadne,nemoćne,od vremena pregažene konfe i laptope Edge je car careva.

Provjereno !!

 

Inače, osobno Chromeu odan već godinama, jednostavno šta god sam probao morao sam se vratit na Chrome, za moj pojam definitivno najbolji browser.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoftov Edge debelo iza Chromea
Dex.pwn kaže...
Također, Edge koristim preko pola godine, na mobitelu isto. Otvara sve super brzo, bez problema, i sync radi isto odlično.
Prije sam koristio Chrome koji je jeo RAM, a imao sam svega tri-četiri taba otvorena.

Ja sam odustao u korist Firefoxa samo iz razloga sinhronizacije. Iz nekog razloga kada koristis domenski account, ne mozes ukljuciti sinhronizaciju na Edge. Imam linkan i  MS account, ali dzaba.  Nesto su tu opciju kako sam skontao po defaultu izbacili kako ne bi se bunili IT-ovci u korporacijama, mada mi je logicnije da je to rijeseno preko nekog policy-a...

Ovako me bukvalno tjeraju od Edge-a iako mi se fakat svidja njegov minimalizam i brzina.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2018 9:36 (knight).
8 godina
offline
Re: Microsoftov Edge debelo iza Chromea
picajzla0707 kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 nisam, obzirom da nisam imao niti takvih problema, nisam niti tražio takve primjere

i ne kužim što sad očekuješ da kažem?

 

nisam postao svoje iskustvo da bi se nadjebavao, nego zato jer mi je čudno da netko svaki dan, ali baš svaki dan ima toliko problema i da baš svaki dan nekome neka stranica ne radi

još uvijek čekam nekoliko takvih da vidim kako to izgleda

Zakaj mislis da tvoje iskustvo ima vecu vrijednost od kolege iz prvog posta. Ti si tek jedan korisnik kao i on. 

To je isto kak je frendu krepo Hitachi HDD i veli da vise njih nebu kupoval jer gleda samo svoje iskustvo jednog primjerka dok statistika prikazuje Hitachi hardove kao pouzdane. 
Nema smisla, al ljudi to cesto rade. 

U ovom slucaju ak ti ne radi dobro naravno neces koristit, al ak tebi radi dobro to ne znaci da radi i drugima. 


Ja ga ne koristim, Chrome radi mi dovoljno brzo i ima sve sto trebam tak da ne vidim razlog zasto bi koristio edge il bilo kaj drugo.
Kaj bi onda trebo isprobavat svaki browser koji dođe na trziste ?

 

Jos kad vidim da mi ga netko na silu gura onda ga necu iz inata koristit pa makar bio i najbolji.



Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2018 12:40 (Santana).
11 godina
online
Re: Microsoftov Edge debelo iza Chromea
Santana kaže...

Zakaj mislis da tvoje iskustvo ima vecu vrijednost od kolege iz prvog posta. Ti si tek jedan korisnik kao i on. 

 gdje sam napisao da je moje iskustvo vrjednije?

gdje sam napisao da sam u pravu, a netko nije?

gdje sam ikome na silu gurao edge?

 

napisao sam da mi je čudno da se netko svaki dan, ali svaki dan, najmanje jednom susreće sa slučajevima gdje edge neće otvoriti stranicu

a čudno mi je zato jer se ne mogu sjetiti da mi se ikad tako što dogodilo, iako sam svaki dan satima na netu

 

još uvijek čekam primjer tih stranica, ne bi trebalo biti problem iz historya povući u zadnjih tjedan dana bar 10-ak takvih primjera

 

obrnimo situaciju - da netko izjavi da ima svaki dan problema s chromom, da svaki ali svaki dan najmanje jednom netko koga zna nemere otvoriti stranicu ili pdf, zar tebi ne bi bilo čudno obzirom na tvoja iskustva? i kako bi ti reagirao da te netko napadne kako "silom guraš" chrome zato jer si to pitao?

 

daj sjašite više s takvim stavovima, radim na chromeu i na edge podjednako vremena, u prosjeku 10-12 sati dnevno 

8 godina
offline
Re: Microsoftov Edge debelo iza Chromea
picajzla0707 kaže...
Santana kaže...

Zakaj mislis da tvoje iskustvo ima vecu vrijednost od kolege iz prvog posta. Ti si tek jedan korisnik kao i on. 

 gdje sam napisao da je moje iskustvo vrjednije?

gdje sam napisao da sam u pravu, a netko nije?

gdje sam ikome na silu gurao edge?

 

napisao sam da mi je čudno da se netko svaki dan, ali svaki dan, najmanje jednom susreće sa slučajevima gdje edge neće otvoriti stranicu

a čudno mi je zato jer se ne mogu sjetiti da mi se ikad tako što dogodilo, iako sam svaki dan satima na netu

 

još uvijek čekam primjer tih stranica, ne bi trebalo biti problem iz historya povući u zadnjih tjedan dana bar 10-ak takvih primjera

 

obrnimo situaciju - da netko izjavi da ima svaki dan problema s chromom, da svaki ali svaki dan najmanje jednom netko koga zna nemere otvoriti stranicu ili pdf, zar tebi ne bi bilo čudno obzirom na tvoja iskustva? i kako bi ti reagirao da te netko napadne kako "silom guraš" chrome zato jer si to pitao?

 

daj sjašite više s takvim stavovima, radim na chromeu i na edge podjednako vremena, u prosjeku 10-12 sati dnevno 

 pa onda prihvati njegovo iskustvo, njemu moze bit cudno kak tebi sve radi dobro...

11 godina
online
Re: Microsoftov Edge debelo iza Chromea
Santana kaže...

 pa onda prihvati njegovo iskustvo, njemu moze bit cudno kak tebi sve radi dobro...

 

naravno, okrenimo pilu naopako

7 godina
offline
Microsoftov Edge debelo iza Chromea

Chrome je za mene broj 1 i to se vjerojatno neće dugo promijeniti.

 

 

1) Najbrže radi i na kompu i na mobitelu

 

2) Na mom Nexus 6P Google mi za sve aplikacije povuče šifre preko Chrome Password Autofill servisa otkad sam se prebacio na Oreo

 

3) Automatska prijava na svim Google servisima i općenito njihova sinkronizacija između uređaja

 

 

Isprobao sam sve druge browsere i svaki od njih ima neki nedostatak koji na Chrome ne nalazim.

 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice